niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
JEZYK ANGIELSKI

heja wszystkim,
Planuje wyjechac do kraju, w ktorym w/w jezyk jest mi potrzebny. Chcialbym go poznac w stopniu min. komunikatywnym. Od czego zaczac? od szkolki czyli od poczatku? nie mam do tego glowy, nie mam na to pomyslu. Do wyjazdu zostalo mi 3lata.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEZYK ANGIELSKI

szkoły języka angielskiego czy jakiekolwiek kursy nie pomogą Ci z komunikatywnym angielskim, tylko prywatne zajęcia i ktoś, kto wie co z tym zrobic

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEZYK ANGIELSKI

Proponowałabym Linguo na Piłsudskiego. Nie uczyłam się tam, ale wiem, że lektorami są tam Kanadyjka i chłopak z Meksyku, który też mówi po angielsku. Myślę, że jest też możliwość zajęć indywidualnych. Metoda konwersacji byłaby chyba najlepsza. Ewentualnie Educo na Sikorskiego, które uczy metodą Direct English (unowocześniony Callan). Poczytaj, pomyśl, wybierz:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEZYK ANGIELSKI

bezplatne szkolenia jezykowe - angielski, niemiecki i francuski - zapisy tylko do piatku, jesli bdzie wiecej osoba z lomzy istnieje mozliwosc odbycia zajec wlasnie tu na miejscu
http://biurokarier.pwsip.edu.pl/Artykuly/cat=43&p=1525

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEZYK ANGIELSKI

W sumie po 4latach nauki w szkole językowej, nie mam problemu z językiem angielskim. Za granicą dogadywałam się bez większego problemu, z żadną formą wypowiedzi pisemnej nie miałam problemu. Oczywiście wiadomo, że nie znam tak biegle języka angielskiego jak ojczystego...

Osobiście mogę polecić Alma Mater i p. Ludmiłę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEZYK ANGIELSKI

Linguo
bo tam jest nastawienie na ciągłą rozmowę,
szybko zapamiętuje się nowe słówka.
Fajni nauczyciele, polecam

"Tańczyła na wielu śliskich parkietach..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEZYK ANGIELSKI

Zobacz w EEC na Mickiewicza na przeciwko szkoły podstawowej nr 7. Jest taniej niż w innych szkołach i wyniki nauki są bardzo dobrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEZYK ANGIELSKI

o nic innego nie chodzi jak o to, aby mowic i rozumiec w tym jezyku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEZYK ANGIELSKI

Więc polecam Ci właśnie EEC. Polecam ponieważ sam tam uczęszczałem i są konkurencyjni cenowo w porównaniu z innym szkołami a nauczysz się tego samego co w innych placówkach tego typu.
Nie daj się zwieść dużymi reklamami tych szkół bo tylko tym się one różnią jak alma mater, linguo czy inne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEZYK ANGIELSKI

www.szkolajezykowaeec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEZYK ANGIELSKI

gdzie to jest w Lomzy? Janusx, i jak Ci to pomoglo? w ile czasu sie nauczyles?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEZYK ANGIELSKI

Jak już pisałem wcześniej szkoła ta mieści się na przeciwko szkoły podstawowej nr 7 na Mickiewicza. Angielski znałem już wcześniej bo byłem w stanach ale w takiej formie Kali jeść Kali pić ;) i chciałem się nauczyć poprawnie wymawiać chodziłem tam przez pół roku i sporo się nauczyłem. Pisownia mnie nie interesowała. Zajęcia odbywają się indywidualnie lub w grupie 3-5 osobowej. Chodziłem 2 razy w tygodniu po godzince. Musisz sam się dowiedzieć reszty tam na miejscu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEZYK ANGIELSKI

ale każdy pisze tu taniej tam taniej ja jestem też zainteresowany ale bardziej czytaniem poprawnie

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEZYK ANGIELSKI

Osobiście chciałbym Wam polecić stronę https://roztocze.net/pl/651_artykuly-sponsorowane/353462_punkty-i-okresy-czyli-jak-dobrze-uzywac-czasow-w-angielskim.html , na której znajdziecie bardzo interesujacy artykuł na temat nauki języka obcego. Moim zdaniem warto inwestować czas w swój rozwój osobisty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org