poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zale do KOzlowskiego z szosy

Pozwole sobie na pewna swobode wypowiedzi.. i zwroce sie na tym zacnym forum, do pewnego Pana z nazwiska Kozlowski juz nie mieszkajacego na szosie zambrowskiej, a ktory to bez sumienia, z premedytacja blokuje rozwoj autostrady, swoim szarym domem. Dla wlasnego niezrozumialego biznesu, aby wyludzic od wladz Lomzy wieksza sume pieniedzy, zaparl sie ze sprzedaza swego odziedziczonego domu.Nawiazujac do tematu, dodam, iz jego dorobek skladal sie z dwoch domow, ten drugi na drugiej sronie ulicy, zbudowal wlasnymi rekami i sprzedal.
Pan Kozlowski ma 2 synow , obaj mieszkaja pod Warszawa.
Od 15 lat, ten Pan, blokuje powiekszenie jednej szosy..........
Wiem ze ten cytowany pan, snobuje zwyklego szaraka...dlatego apeluje
... czym moze sie pochwalic nasze miasto! -malym wjazdem..!
Bez drzew, z nowym jednorakim budownictwem , z tama w postaci domu panstwa kozlowskich ,Lomza nigdy nie wyjdzie ze swego szlacho-zapyzialego
marazmu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zale do KOzlowskiego z szosy

to jest wyłącznie jego sprawa to ze urzędnikom zachciało się budować drogę to nie znaczy ze zaraz ma sprzedać swój dom ja na jego miejscu bym tak samo postąpiła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zale do KOzlowskiego z szosy

oczywiście, że tak.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zale do KOzlowskiego z szosy

A ja na miejscu urzędników wprowadziłbym prawo, które pozwala, w niektórych przypadkach na wywłaszczenie zbyt pazernego i uważającego się za wybitnego biznesmena właściciela bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów lub konsekwencji. Nauczyliby się. Nie mówię oczywiście o wywłaszczaniu ludzi tylko cwaniaków którzy wiedzą o planowanej budowie, kupują grunty i chcą odsprzedawać 4x drożej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zale do KOzlowskiego z szosy

nie wiedziałem, że ma u nas powstać AUTOSTRADA ????????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zale do KOzlowskiego z szosy

Tak w ogóle to osoby popierające tego pana nie powinny więcej narzekać na stan dróg w naszym mieście albo w ogóle przerzucić się na podróżowanie pieszo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zale do KOzlowskiego z szosy

Jest takie prawo, tzw,. specustawa drogowa, obowiązuje od 10.08.2008 r.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zale do KOzlowskiego z szosy

Najlepiej, żeby drogi zrobić raz a porządnie. Bo co z tego, że np. ratusz co kilka lat remontuje tą samą drogę? Ja rozumiem, że TIRy itp., ale one nie wszędzie jeżdżą. Jak nie wiedzą, jak się buduje drogi, to niech poczytają pamiętniki Speera. Jego drogi przetrwały tysiącletnią Rzeszę, przetrwają pewnie i III RP.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zale do KOzlowskiego z szosy

Nie rozumie Ja problemu. Przeca eca można wywłaszczyć nieruchomość pod budowę drogi za odpowiednim odszkodowaniem ustalanym z urzędu. Podobny problem był i nadal chyba jest na skrzyżowaniu ulic karczocha i al.wilanowskiej.

[gif]boobs.sorkmos.com/animatedboobsom-143.gif[/gif]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zale do KOzlowskiego z szosy

na pewno -magiczna bagietka tego problemu sie nie rozwiaze


pool

AUTOSTRADA-to bardzo adekwatna nazwa, masz cos przeciwko???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zale do KOzlowskiego z szosy

DROGA SZYBKIEGO RUCHU:)
tez dobrze.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zale do KOzlowskiego z szosy

Powiedzmy od razu, że to będzie highway :))).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zale do KOzlowskiego z szosy

Może to biedno Szose Zambrowsko zostawią w spokoju i powiedzą basta tyle ile jest wystarczy ,bo jeszcze znów coś spierniczo i beda 2 lata robić mały odcinek a ten pan bedzie czekać aż się nie doczeka :) mi tam ten kawałek pasuje :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zale do KOzlowskiego z szosy

jaki pan?????????????
ten pan jest pod Warszawa, z synami!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zale do KOzlowskiego z szosy

szczebiotka co cie to interesuje?? Nie masz czym sie zajmowac tylko siedzisz w oknie i sasiadow podgladasz?? Z tego co wiem to tym domem ktos sie opiekuje. Poza tym ten pan ma tam tez kawal ziemi i konie.

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zale do KOzlowskiego z szosy

po pierwsze- nie siedze w oknie, jezeli siedzisz to ty............
po drugie- to wymalowalabym mu sciany domu, albo gownem wymazala,
oddalabym mu taka sama przysluga jak on szosie zambrowskiej

juz dawno moglby sobie kupic kawalek laki pod Warszawa za ten stary dom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zale do KOzlowskiego z szosy

szczebiotka -- Pokaż dlaczego ty K**** nie przyjdziesz normalnie u mnie auuu przed klatkę pytam się ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zale do KOzlowskiego z szosy

Autor: akasha (---.dip.t-dialin.net)
Data: 25-05-10 23:13

szczebiotka co cie to interesuje?? Nie masz czym sie zajmowac tylko siedzisz w oknie i sasiadow podgladasz?? Z tego co wiem to tym domem ktos sie opiekuje. Poza tym ten pan ma tam tez kawal ziemi i konie.

_____________________________________________________
Z Twojej wypowiedzi wynika, ze ten pan poswieca rozwoj lomzynskiej infrastruktury chodujac jednego czy dwa konie.On ma klapki na oczach.Idzie w jednym kierunku, a poniewaz ma te klapki nie potrafi krecic glowa, a jezeli uda mu sie raz w lewo lub w prawo, to i tak widzi ta klapke. Sugerujesz mi ze jego inteligencji, nawet radni z ratusza nie moga dac rady.Pyszny pan sie pyszni sam.
Patrzy sie na swoje dzielo niedokonczonej ulicy szybkiego ruchu.
Naprawde, ten pan , swoim czynem i wola zdolny jest przestawic granice Lomzy, a moze i gminy?Cale szczescie ,ze duchowni sa od niego sprytniejsi.
Mamy wspanialy kosciol, ktory wspina swoja wiezyczke w gore......I ladna droge, ktora dzieki staraniom wladz na pewno dokonczona bedzie w terminie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zale do KOzlowskiego z szosy

Nie dziwić się skoro będzie miał stację paliw pod bokiem;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zale do KOzlowskiego z szosy

moze zrobia jakis deptak?
park, albo basen?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zale do KOzlowskiego z szosy

Witam,

Czytając niektóre z powyższych wypowiedzi powyżej miałem wrażenie jakbym przeniósł się w czasy głębokiej komuny, kiedy to prawo własności nie miało większego znaczenia a najwięcej do powiedzenia o cudzej ziemi miały osoby, które same niczego w życiu się nie dorobiły.

szczebiotka
„Dla wlasnego niezrozumialego biznesu, „

Czego nie możesz tu zrozumieć? Człowiek dba o swoje interesy zgodnie z przysługującym mu prawem. Jeżeli jest inaczej proszę o konkretny przykład.

„aby wyludzic od wladz Lomzy wieksza sume pieniedzy, zaparl sie ze sprzedaza swego odziedziczonego domu.”

Wyłudzić to mocne słowo związane z nieuczciwym działaniem. Jeżeli masz dowody nieuczciwości tego Pana proszę o przykłady. W przeciwnym wypadku sama podpadasz pod paragraf za naruszenie dobrego imienia!

T-line
„A ja na miejscu urzędników wprowadziłbym prawo, które pozwala, w niektórych przypadkach na wywłaszczenie zbyt pazernego i uważającego się za wybitnego biznesmena właściciela bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów lub konsekwencji”

Czy wyobrażasz sobie, co by się działo gdybyś dał taką władzę naszym urzędnikom? I tak mamy problem z naszymi „prezydentami”, podejrzanymi o różnego rodzaju machlojki przy scalaniu gruntów. Co Twoim zdaniem oznacza „zbyt pazernego”? Przecież dla każdego to określenie oznacza, co innego. Wówczas każdy urzędnik mógłby decydować o Twojej prywatnej własności na podstawie własnego widzimisie.

szczebiotka

„po pierwsze- nie siedze w oknie, jezeli siedzisz to ty............
po drugie- to wymalowalabym mu sciany domu, albo gownem wymazala,
oddalabym mu taka sama przysluga jak on szosie zambrowskiej”

Chciałbym zapytać Cię o to, co Ty zrobiłaś dla Łomży prócz szafowania cudzymi majątkami. Ile własnych środków jesteś w stanie dobrowolnie poświęcić na rozwój miasta? Poza tym, powyższa Twoja wypowiedź wiele mi o Tobie mówi. Aha przypominam Ci, że to miasto jest dla mieszkańców a nie mieszkańcy dla miasta i w związku z tym to magistrat powinien dostosować się do naszych oczekiwań a nie odwrotnie!

„Sugerujesz mi ze jego inteligencji, nawet radni z ratusza nie moga dac rady.”

Nie trzeba być drugim Kasparowem, aby podołać inteligencji radnych, którzy niejednokrotnie nie są w stanie przeczytać uchwał nad, którymi głosują :-D

Aby móc oceniać powyższą sprawę trzeba zagłębić się w niej nieco dokładniej. Z informacji jakie posiadam Pan Kozłowski ma bardzo złe doświadczenia ze współpracy z UM – delikatnie mówiąc. W trakcie negocjacji dotyczących poszerzenia Sz. Zambr. padły pewne ustalenia, które nie zostały dotrzymane (przez UM) a na ziemi ,która była zablokowana przez UM dziesiątki lat zarobili jak zwykle nie mieszkańcy Szosy Zambrowskiej, ale zaprzyjaźnieni z magistratem przedsiębiorcy.


Pozdrawiam
MR

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org