wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
małe autko

witam.wiem że na forum udziela się wielu zmotoryzowanych,chciałabym poradzic się w sprawie kupna samochodu.chodzi mi o jakieś małe autko do kwoty 1500,lub taniej!!ile jeszcze trzeba wydac kasy na opłaty itd?
wiem że lepiej kupic coś za kilka tysięcy ale jak na razie nie chcę się zadłużac a niedawno zrobiłam prawko i chciałabym na początek jakiś mały samochodzik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: małe autko

1500?? czy 15000zł>??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: małe autko

za 1500 to kilka maluchów kupić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: małe autko

chodzi mi o autko do jazdy po mieście aby nie zapomnieć jak się jeździ, bo na razie mnie nie stać na nic droższego.nawet jak się zepsuje na drodze to będę miała blisko do domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: małe autko

Poloneza w gazie :) może nie małe ale lepsze niż maluch jak ktoś w ciebie walnie czy coś i jak w lepszym stanie to nie rzuca się w oczy :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: małe autko

noo malutko masz na wydanie ... ja to bym się bał jezdzic samochodem za taką cenę ....
proponuje odłozyc sobie troche więcej niż 1500zł.No ale jeżeli jesteś zdecydowana że chcesz kupic za taka cenę samochód to proponuje wejśc na allegro wpisac sume i szukac w typu. fiat, vw, itp....
A no i możesz daqc ogłoszenie że chcesz kupic samochód.
Chyba nie liczysz na to że ktoś Ci doradzi dobry samochód bo za taką cenę nie można kupic dobrego autka...

Eloo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: małe autko

ja proponuje dozbierac jeszce troszke kasy i kupic vw golfa2 bedziesz zadowolona 1500 to znajdziesz jakiegos trupa poklejonego pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: małe autko

TICO:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: małe autko

dzięki za pomoc. ile kasy jeszcze trzeba włożyć w opłaty itd.jeżeli autko ma ważny przegląd i opłaty na jakiś okres to chyba drugi raz nie muszę tego opłacać? czy koniecznie muszę kupować drugie tablice?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: małe autko

zate pieniązki to chyba najlepszym rozwiązaniem było by kupić jakiegoś fiata Cinquecento lub tico.
Jeśli chodzi o pozostałe koszta to przerejestrowanie cos okolo 200 zł
Jeśli trzeba zrobić przegląd to okolo 100 zł ( chyba ze samochod ma go juz )
Ubezpieczenie to w zalezności czy masz jakieś zniżki, w rejonach 300 - 500 zł ( chyba ze samochod je ma :) )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: małe autko

dzięki.wiedziałam że jednak są jacyś inteligentni ludzie na tym forum a nie jak ... którzy tylko czekają na nowy temat żeby popisać się swoim iq....jeszcze raz dzięki za podpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: małe autko

1500 mozesz miec fiata Cinquecento z dobrego rocznika. Nie słuchaj edyth, bo sam jeżdzi pewnie 20letnią furmaną w która strach wsiąść:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: małe autko

jeżeli auto będzie już zarejestrowane to z reguły wystarczy wyrobic nowy dowód a to koszt kilkudziesięciu złotych. ok 300 placisz jeżeli bierzesz nowe tablice (a to jest w przypadku gdy samochód był rejestrowany w gminie).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: małe autko

http://motoallegro.pl/item998984972_super_tico_polecam.html

http://motoallegro.pl/item1005455368_ford_fiesta_z_usa_klimatyzacja_ford_aspire.html


http://motoallegro.pl/item1007613956_fiat_uno_1_o.html

i to z woj mazowieckiego, poszukaj moze znajdziesz cos lepszego i gdzies blizej tylko jak bedziesz jechala ogladac samochod to wez ze soba jakiegos faceta bo tobie jako kobiecie to jakiegos zloma wcisna ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: małe autko

prosze miejcie litosc dziewczyna co dopiero zdala prawko a wy jej tico proponujecie wy wogole widzieliscie co sie dzieje z takim autem po kolizji nie musi byc wielka ta kolizja a z auta masakra ! tak jak pisal ginekolog wez jakiegos typa co sie zna bo tak to zloma na 100% wcisno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: małe autko

wcisno
hehe

Ty! Małgosiaaa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: małe autko

fiat uno na otomoto byl widzialem za 1000 z kawalkiem lux i to z lomzy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: małe autko

Szkoda że 3 dni temu nie napisałaś bo miałem renaulta clio 1.2 rocznik 1991 w bardzo dobrym stanie i poszedł za 650 zł na żyletki , aż mi było szkoda miał tylko 160 tysięcy przejechane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: małe autko

niech spoczywa w pokoju [*]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: małe autko

wcisno hahah, ona też nie wie co to przecinki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: małe autko

za 1500 złkoleżanko napewnio cos znajdziesz;-). Taka Reno jak kolega miał-bardzo dobre autka. a pewnie niemasz znizek jak prawko dopiero zrobiłaś to i mała pojemniość zeby byłą. proponuje Fiata Uno np o pojemności 1,0. małe opłaty,ekonomiczny i wogóle. musisz sie rozejrzec np. na Allegro. powodzonka w szukaniu a jak znajdziesz to daj znać ;-). pozdrawiam

Xxxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: małe autko

reno tszymaj sie z daleka od francuzów za taką sume kupisz volzwagena polo a w ostateczności cinkciaka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: małe autko

zgadzam sie francuzy same plastiki
a i niemieckie jak szybko jedziesz to lusterka sie trze,sa,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: małe autko

jesli choc troche cenisz swoje zycie nie kupuj tico.w ostatniej gazecie"motor" kup jest ten sam temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: małe autko

Fiat Cinqucento albo Seicento znajdziesz za taką kwotę :) na miasto spoko samochodziki małe i nie sa Brzydkie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: małe autko

A co masz do Reno? miales,ze oceniasz? ja mialem Clio onad rok czasu i nie narzekałem. Nawet pomimi tego,ze byla z 1991 roku. Napewno lepsza od cieniasa albo Tico. a zreszta kazde autko sie psuje. Nawet jak kupisz za 30000 zł to do srodka nie zajrzysz

Xxxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: małe autko

seincento pewnie ze kupisz za 1500zł, oto one
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12712916



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: małe autko

rozwala forum:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: małe autko

No ja też nie wiem co macie do reno, przez 14 lat przez które mieliśmy nasze clio jedynym problemem były łożyska w przednich kołach łącznie wymieniliśmy 3 sztuki przez ten czas , a reszta to części eksploatacyjne jak świece , tłumik raz na kilka lat ,akumulator i oleje , silnik nigdy nie zawiódł a polo i cinkciaki zostawały w tyle na drodze przy spalaniu max 6 literków na mieście.A plastiki ?a gdzie ich nie ma w samochodach za tą cene , no we fiecie haha bo tam sama blacha.Ogólnie polecam Reno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: małe autko

za 1500zł to dobrego roweru nie kupisz a co tu mówić o samochodzie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: małe autko

mam opla corse 1991r silnik 1.2+gaz za 1300zł

bravo gt

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org