środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
starzy ludzie w autobusach

nienawidze, nienawidze, nienawidze..
do pieca z nimi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie w autobusach

życze ci żeby ktoś Ciebie tak samo potraktował jak Ty teraz starszych ludzi traktujesz ... do pieca to ja bym Ciebie wepchnęła w tym momencie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie w autobusach

też będziesz stary

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie w autobusach

Stare dziadki mają klasę. Nie pchają się i nie wożą z torbami. Takiemu to ustępuję miejsca wręcz biegiem:D Ale baby wkurwiają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie w autobusach

stoje sobie przy drzwiach bo goraco to co mam sie pchac w tlum.. i ci taki chce wyjsc i masz biegem go wypuszczac! bo przeciez starszy jest to jest bogiem! wystarczylo powiedziec przepraszam a nie morde drzec na caly autobus i z lapami (!) wyskakiwac. komedia no. albo ci taka baba 15 min przed swoim przystankiem stanie przy wyjsciu i stoi jak ten bramkarz k***a.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie w autobusach

To fakt starzy ludzie nie maja kultury,myślą sobie skoro jestem stary to mi wszystko wolno i wykorzystują to nie umieją powiedzieć słowa przepraszam i nadomiar tego krytykują zachowanie młodzieży, ludzie litości

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie w autobusach

jeżeli się 'wydziera na cały autobus' a np.nie zauważyłeś to nie wporządku. Ale biorąć pod uwage jej/jego wiek, trzeba zrozumieć człowieka. Nie ważne kim jest.... . trzeba ustąpić miejsca itp. To świadczy o kulturze osobistej.

A nienawidzieć możemy to, że matka sadza dzieciaka gdy jakiś dziadek ledwie się trzyma o lasce.

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie w autobusach

a zauważyliście, że teraz dużo starszych ludzi jeździ MPK dla rozrywki

dużo razy słysze w rozmowach starszych ludzi - nidzi się, to trzeba pojeździć pare razy wokół Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie w autobusach

Jakis czas temu w tloku poradzilem jakiejs dziewczynie zeby usiadla na wolne miejsce (obok starej kobieciny) , co by bylo luzniej :) nagle od tej "pani" uslyszalem: " oo teen, jaki grzeczny prosze bardzo, a wyjdziesz stąd i pewnie bedziesz ludzi zabijal albo te dziewczyne zgwalcisz!" kiedy wszyscy w okolo zaczeli plakac ze smiechu to ta wielce oburzona zaczela krzyczec ze wygladamy jak zabojcy, jestesmy dziecmi szatana etc... kontroler na przystanku poprosil ja o bilet to pokazala jakis papierek o grupie inwalidzkiej, ale za chwile ten kontroler wrocil i poprosil ponownie o papier bo nie zauwazyl ktora grupe inwalidzka posiada ta baba, okazalo sie ze jej grupie nie przysluguje darmowy przejazd. Kobiecina wpadla w szal zaczela machac rekoma i uderzac w szybe "ze co to k**** ma znaczyc!"....Kanar cudem uniknal poteznego uderzenia w twarz, po czym poprosil ja o wyjscie. Wyciagnal ja na sile z pomoca drugiego to tamta szarpiac sie lokciami malo ludziom rak nie polamala :)

oczywiste jest, ze starszym ludziom nalezy sie szacunek, ale po kilku podobnych sytuacjach stwierdzilem, ze miejsca ustapie jedynie wtedy kiedy uznam za stosowne, bo po takiej ktora na wejsciu kopie i uderza rekami wszystkich ktorzy stoja jej na drodze do centrum autobusu niestety nie mam serca ;)

! co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie w autobusach

Oczywiście trzeba ustąpić miejsca starszej osobie, to nie podlega dyskusji. Ale wkurzające są głośne dyskusje dziadków na temat wychowania młodych. Często bywa, że ktoś młodszy czuje się o wiele gorzej, jest chory albo........ To było jakiś czas temu. Tłok w autobusie, gorąco. Młoda dziewczyna siedziała i nie zwracała uwagi na stojące nad nią starsze osoby. Nawiązała się rozmowa o kulturze młodych miedzy dziadkami czatującymi jak sępy na siedzące miejsce. Gdy autobus zatrzymał się na przystanku dziewczyna wyciągnęła kule i bez słowa wyszła z autobusu. Trzeba było widzieć miny dziadków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie w autobusach

Miałam podobną sytuację, mianowicie: zobaczyłam, że weszła starsza kobieta więc ustapiłam jej miejsca a sama musiałam ustać przy drzwiach, gdyz autobus był pełny ludzi. Traf chciał, że owa kobieta wysiadała przystanek wcześniej ode mnie. W ramach podziekowania usłyszałam, że "jaka niekulturalna ta młodzież, w drzwiach staje nawet nie ma jak przejść" i zaczęła się łokciami przepychac, bo nawet pewnie jej przez myśl nie przeszło, żeby przeprosić..

Od tamtej pory z wyrzutami sumienia, ale już nie ustepuje miejsca-bo czy to zrobię czy nie, to i tak będę tą niekulturalną więc teraz przynajmniej nogi mnie nie bolą..:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie w autobusach

Psr, to racja. Starsi ludzie niestety nie maja kultury i wiek nie może być usprawiedliwieniem jej braku. Często jeżdżę tramwajami i wiem jak to wygląda. Walka o miejsca siedzące tylko na jeden przystanek... Nic dziwnego, że na starość taka osoba nie ma siły się poruszać, skoro całe życie przesiedziała na fotelu w tramwaju. Nawet jak ustąpisz miejsca, nie spodziewaj się podziękowania. Usiądzie i uda, że Cię nie widzi. Do tego noszenie palta, w które weszłyby co najmniej dwie osoby, w lato to już nie wiem jak to nazwać :) Te uwagi nad głową to już w ogóle chamstwo. Ja to teraz przeważnie stoję przy wyjściu, czasem nie da się wytrzymać tego odoru i upału, ale babcia wchodząc z laseczką musi cię pchać do środka i jeszcze cię stuknie, coś powie... Ona nie zrozumie, że Ty już chcesz wysiąść. Zdecydowanie starsi mężczyźni są bardziej wychowani, kobietom odbija na starość, stają się wredne i mściwe...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie w autobusach

a kto się skurwielem urodził to kanarkiem nie umrze.... i to wiek nie ma znaczenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie w autobusach

trzeba pamietac ze czesc z nich byla jakimis SBkami albo palowala ludzi w zomo..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie w autobusach

Ale tez nie mozna wszystkich wrzucac do jednego worka. Bo sa starsi ludzie naprawde mili ktorzy podziekuja itd. No ale tak jak tutaj piszecie to widac ze niestety wiekszosc jest niekulturalna.....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie w autobusach

"a zauważyliście, że teraz dużo starszych ludzi jeździ MPK dla rozrywki"

a ty to niby po co? łomza nie jest taka wielka zeby trzeba bylo caly czas dupe wozic empekiem jesli akurat nie podjedzie na przystanek i nie jedzie sie gora 2-3 przystanki po prostej bo jak zakreca to skrotami bedzie szybciej na piechote. nie jezdze czerwoniakami i nienarzekam na nikogo a wy zachowujecie sie na tym forum jak te babcie na ktore tak nadajecie tylko ze one glosno w autobusie a wy anonimowo w internecie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_____________________________________-

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie w autobusach

w "obronie" młodych cytat z bash.org :))

<birdy> czaisz akcję?
<birdy> jadę ostatnio autobusem.
<birdy> miejsca zajęte, jakaś starsza kobitka stoi
<birdy> jakiś dwumetrowy paker się poczuł, podszedł do niej i ją pod boczek prowadzi do siedzienia
<birdy> "babcia se pierdolnie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie w autobusach

:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie w autobusach

te babcie sa tragiczne... jechalam kiedys mpkiem,prawie pusty autobus,miejsca full,do wyboru do koloru...wsiada jakis stary babsztyl smierdzacy naftaliną,staje nade mna i sobie pochrzakuje...wygladalo to jakby w gardle cos ja drapalo... w pewnym momencie babka do mnie z tekstem jaka to ja niewychowana jestem i ze nawet starszej kobiecie miejsca nie ustapie!bylam w szoku... zrozumialabym ja,gdyby w autobusie nie bylo miejsca,ale... brak mi slow!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie w autobusach

Mnie strasznie wnerwia w starszych ludziach, że ciągle mają pretensje, że ktoś otworzy okno w autobusie. Rozumiem, że oni są starzy, ale czasami jadę 10 przystanków w zatłoczonym autobusie, w strasznym smrodzie i duchocie i g*wno mnie obchodzi, że taka babuleńka sobie nie życzy, żeby okno było otwarte. Cały autobus sie dusi bo ona tak sobie chce.
Ostatnio jechałam nową 8 i była zapakowana po brzegi. Kierowca nie wpadł, by włączyć klimę, a okno otwarte było tylko jedno. Jakaś kobieta koło 30 roku życia otworzyła drugie i usłyszała tylko wiąchę nieocenzurowanego słownictwa od starej śmierdzącej babki. Ludzie w autobusie sie tak wściekli, że tej babci mało na przystanku nie wyrzucili.
Rozumiem, ze to są starzy ludzie, ale nikt nie będzie poświęcać wielu rzeczy, żeby było tak jak jakiś dziadek albo babcia zechce.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie w autobusach

wczoraj byla komedia bo babcia wyskoczyla z tekstem do kierowcy zeby szyber dach otworzyl bo zaraz padnie. jak na nia wskoczyly inne babcie to sobei nie wyobrazacie :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie w autobusach

mnie ostatnio rozbawiła/rozzłościła babcia w miarę młoda - na oko mogła mieć 50-60 lat. wsiadła na starym rynku do dosyć pustego autobusu, trochę ludzi, zwykle każdy siedział sam. rozejrzała się i do koleżanki, która z nią wsiadła: "no tak, wszystko pozajmowane, porozwalali się po całym autobusie pojedyńczo i teraz nie ma gdzie nawet usiąść, trzeba siadać koło byle kogo, nawet nie możemy porozmawiać." współczuję dziewczynie obok, której usiadła. miała kilka toreb, także ta dziewczyna siedział ściśnięta, a babka jeszcze: "i gdzie ja to postawię? przecież nie na podłodze!" spojrzenie jakie rzuciła tej dziewczynie było conajmniej mordercze :)

ja sama ostatnio byłam zmuszona ustąpić dziadkowi. najpierw ustał w pobliżu mnie, potem nad moją głową, wkońcu prawie mi na kolana wszedł. uciekłam jak poczułam okropny smród od niego, nie czekając jak może jeszcze rozwinąć swój repertuar. usiadłam dwa siedzenia dalej - jemu się nie chciało tam przejść - wkońcu miejsce przy drzwiach jest lepsze ;) współczucia dla pani, obok której on usiadł, minę miała nie tęgą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie w autobusach

Maciek 773...to ty jeżdzisz autobusami?Nie do wiary....facet wykształcony,na poziomie(hę..),na stanowisku....dziwne.Może ktoś ma do zaoferowania jakieś BMW ze szklanymi drzwiami?(żeby paski na dresach było widać).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie w autobusach

spieprzaj dziadu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie w autobusach

No to troche wkurza...x! Ale Hej HELOOO....;/
TY też Bedziesz Staryyy....x(

A to,że jeżdżą Dla zabawy to prawda bo oni nie muszą płacic za Bilety to co im zależy...;/






.Jak upadnę to WSTANĘ. ale wtedy TY masz PRZEJEBANE.!

.Jak upadnę to WSTANĘ. ale wtedy TY masz PRZEJEBANE.!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie w autobusach

banda niedołężnych starych ludzi.Jak ja wsiadalem w autobus to niezwalnialem miejsca dla starej wrednej baby ktora zle patrzy na ludzi. Nie musialem zsiadac, bo chodz sam nei jestem stary to tez nieraz zle sie czulem w autobusie wktorym miejsca sa zajete a dodatkowe 20 osob stoi przy siedzeniach, duszno, smrod.Jesli czasami ustapilem miejsca,ze 3 razy to milym paniom po 50, ktore mi za to podziekowaly.

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie w autobusach

Ludzie, idźcie się leczyć!!!!!!!Nienawiść do ludzi starszych..........Faszyści jesteście czy co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie w autobusach

Niektorym tutaj sloma z butow wystaje. Kocham miasto Lomza, ale ludzi zjebanych coraz wiecej w nim.

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie w autobusach

Są tu ludzie ze słomą wystającą retro bowl college z butów. Uwielbiam Łomżę, ale szaleńców tam mieszka coraz więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org