wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dzieci posprzątają Łomżę

Czy ktoś zadbał o to żeby dzieci nie zbierały porzuconych baloników z nieznaną zawartością, których pełno w okolicach rzeki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzieci posprzątają Łomżę

No chyba by nie zrobili ich w k... (balona)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzieci posprzątają Łomżę

Powinni ich chociaż wyposażyć w jakieś rękawice ochronne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzieci posprzątają Łomżę

To jest nowa metoda nauczania wychowania seksualnego.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzieci posprzątają Łomżę

Każdy rodzic z mózgiem powinien dać dziecku rękawiczki ochronne ten jeden dzień w roku szkolnym. Raptem złotówkę wyda.
Ale z tego co wiem, to szkoły załatwiły - worki na pewno, co do rękawiczek sto procent nie mam pewności, w każdym razie, rodzice też mogliby od czasu do czasu ruszyć główką.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzieci posprzątają Łomżę

nikt nie sprzata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzieci posprzątają Łomżę

Co za naród, dzieci wykorzystywać ;O niech straż miejsca się przejedzie pod most albo w miejsca publiczne wykorzystywane do rożnych celów i tych przyłapanych ukarać grzywno i zbieraniem swoich odpadków bo to już w ogóle chamstwo gorsze niż klocki na trawnikach ;)

Rękawiczki ? he dobre sobie a takie dziecko znajdzie igłę i się ukuje przypadkowo to będzie miał do końca pamiątkę po sprzątaniu syfiata .




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org