niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Porwania w Grajewie

Co sądzicie o tych porwaniach? Chodzą plotki, że to porwania dla narządów... Niestety narazie jest za dużo znaków zapytania żeby cokolwiek stwierdzić.


http://e-grajewo.pl/wiadomosc,Policja_ws._tzw._porwa,10105.html?PHPSESSID=3cf15fdb7411d2284574aeae5c1a5b0c
http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090911/REG21/638108894

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porwania w Grajewie

Weź ty się w łeb stuknij porąbańcu.

A i narządów pilnuj bo to może twoich szukają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porwania w Grajewie

tylko na tyle cię stać? zapomniałem dodać że imbecyle nie muszą się wypowiadać jeżeli nie czują się na siłach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porwania w Grajewie

Ktoś jeśli masz zamiar krytykować to proszę o coś bardziej konstruktywnego. Nie wydaje mi się aby były to porwania dla narządów, bardziej prawdopodobne handel żywym towarem, bo raczej porwanie dla okupu odpada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porwania w Grajewie

to samo co u nas kiedys bylo o satanistach heheh smiech na sali ktos wymyslil bujde zeby dzieci sie baly to samo z czarna wolga bylo dawno dawno temu rodzice straszyli ze jak nie zjem to czarna wolga podjedzie i mnie zabierze hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porwania w Grajewie

Żadnego sensownego dowodu jak na razie w tej sprawie chyba nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porwania w Grajewie

hmm.. co do tego porwania to, to jest na serio.. Bo co piszą o tej 17 latce jak szła do szkoły 1 września i ja porwali, to jest moja siostra... strasznie było.. ;(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porwania w Grajewie

Autor: Pseudonim (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 15-09-09 10:28

tylko na tyle cię stać? zapomniałem dodać że imbecyle nie muszą się wypowiadać jeżeli nie czują się na siłach





Re: Porwania w Grajewie
Autor: Nexxxt (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 15-09-09 10:45

Ktoś jeśli masz zamiar krytykować to proszę o coś bardziej konstruktywnego. Nie wydaje mi się aby były to porwania dla narządów, bardziej prawdopodobne handel żywym towarem, bo raczej porwanie dla okupu odpada.



Co tu krytykować,maszą glupotę?


Plotkarstwa i ciemnoty się nie krytykuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porwania w Grajewie

Macie zwały te wasze porwania w Grajewie.


14 września 2009 r. - spotkanie w Komendzie Powiatowej Policji w Grajewie.

Funkcjonariusze policji nie potwierdzają doniesień prasowych o rzekomym porwaniu nastolatki z Grajewa. Zwracają uwagę na fakt, iż w zeznaniach nastolatki jest dużo znaków zapytania.

Policjanci poinformowali m.in., iż pod koniec wakacji dziewczyna na swoim internetowym blogu umieściła wpis mówiący o "wakacyjnym skoku", o którym będzie bardzo głośno. Zapewniają jednak, że wszelkie niepokojące sygnały (podobnie jak te, od których rozpoczęło się zamieszanie) są traktowane bardzo poważnie i dokładnie badane. Służbom zależy na bezpieczeństwie grajewian i, jak mówi komendant KPP Ireneusz Gliniecki, robią wszystko, by mieszańcy mogli odczuwać spokój.


W spotkaniu brał udział podinsp. Jacek Dobrzyński Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku oraz przedstawiciele placówek oświatowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porwania w Grajewie

Tak oprócz tego pisali też że wtedy kiedy rzekomo była przetrzymywana gdzieś tam to była widziana w mieście na jakiejś tam ulicy... Wymyśliła se gówniara a teraz pewnie będzie miała troszkę ciepło :D

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porwania w Grajewie

Autor: Pseudonim (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 15-09-09 10:28

tylko na tyle cię stać? zapomniałem dodać że imbecyle nie muszą się wypowiadać jeżeli nie czują się na siłach


no właśnie dobrze to ująłeś/aś


Nie zabieraj głosu imbecylu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porwania w Grajewie

Handel żywym towarem?Bez przesady panowie.Troszke inaczej to się odbywa.

Porwanie dla narządów?O ile mi wiadomo tak po prostu nikogo pierwszego lepszego nie biorą.Tu potrzebne są badania.

Bardziej bym zmierzał w kierunku gwałtu ,ale to i tak bardzo naciągane co piszą.
Sensacji nie ma.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porwania w Grajewie

Dla tych co im do śmiechu, bo to niby bujda jest - informuję, że to żadna bujda.
Te informacje są zamieszczone na stronie Kroniki Policyjnej.
Mam rodzinę w Grajewie i też wiem, że to prawda. Także sobie jaj nie róbcie.
Zostało porwanych już 5 czy 6 dzieci, w ciągu dnia z ulic miasta, albo podwórek, gdzie się bawiły. Nie cieszcie się zbytnio - niedługo to samo może spotkać wasze dziecko, albo dziecko z waszej rodziny, gdy będzie wracało do domu po lekcjach, albo bawiło się na placu zabaw na przykład ->także trochę współczucia polecam. Tutaj naprawdę nie ma się z czego śmiać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porwania w Grajewie

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porwania w Grajewie

<<marta>> napisał(a):

> m
>



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porwania w Grajewie

Autor: <> (---.lomza.mm.pl)
Data: 16-09-09 00:48

Dla tych co im do śmiechu, bo to niby bujda jest - informuję, że to żadna bujda.
Te informacje są zamieszczone na stronie Kroniki Policyjnej.
Mam rodzinę w Grajewie i też wiem, że to prawda. Także sobie jaj nie róbcie.
Zostało porwanych już 5 czy 6 dzieci, w ciągu dnia z ulic miasta, albo podwórek, gdzie się bawiły. Nie cieszcie się zbytnio - niedługo to samo może spotkać wasze dziecko, albo dziecko z waszej rodziny, gdy będzie wracało do domu po lekcjach, albo bawiło się na placu zabaw na przykład ->także trochę współczucia polecam. Tutaj naprawdę nie ma się z czego śmiać.



Współczuję tobie i twojej rodzinie z Grajewa naprawdę.


Ale głupoty wam współczuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porwania w Grajewie

Ja również współczuję głupoty.... Jak coś se wbiją do głów to już nie idzie tego wybić... Znałeś te dzieci co je porwali? Wiesz dokładnie że zniknęły? Naturalnie że nie wiesz. Lepiej wierzyć w ploty i dalej je roznosić żeby dzieciaki się bały.... Tylko dziwne że policja twierdzi że NIE MA żadnych porwań ino grajewiaki się rozhisteryzowali...

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porwania w Grajewie

To w końcu ile tych dzieci porwano? 5 czy 6 Czy coś koło tego?






Kult ploty sensem życia dla tępoty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org