poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Speed serwis rowerów na bema 1

Witam
Czy ktoś może orientuje się jakie są godziny otwarcia tego serwisu chodzi mi głównie o godziny otwarcia w dni powszednie(dokładnie ten piątek)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Speed serwis rowerów na bema 1

raczej od 10ej do 18ej.

____________

w życiu są lepsze i gorsze dni :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Speed serwis rowerów na bema 1

Koleszka tak Ci rower naprawi ze jeszcze z 10 razy z nim do niego przyjdziesz a potem kupisz nowy :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Speed serwis rowerów na bema 1

dziękuje jasiu ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Speed serwis rowerów na bema 1

A może polecisz jakiś inny serwis tam gdzie naprawią go porządnie,szczerze mówiąc kiedyś tam rower naprawiałem i po jakimś czasie rzeczywiście znów sie rozwalił no ale myślałem,że to tylko u mnie tak ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Speed serwis rowerów na bema 1

Serwis jest też na ulicy Spokojnej, czasami naprawiają też w rowerowym na Sikorskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Speed serwis rowerów na bema 1

Swego czasu za naprawę rzeczy u tego znachora zapłaciłem 250 zł, po roku zapłaciłem za to samo około 50 zł w innym serwisie, tym koło alkoholi świata. Tam znajdziesz fachową pomoc w normalnych cenach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Speed serwis rowerów na bema 1

ten koleś koło alkoholi świata to cwaniaczek jakich mało i zaciąga jakby z Białegostoku był, synowi naprawił łańcuch to w połowie drogi pekł,i dzieciak musiał znowu prowadzić rower

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Speed serwis rowerów na bema 1

Łańcuchy rzadko kiedy się naprawia, ponieważ tracą swoją wytrzymałość.

Niemniej jednak gratuluję synowi depnięcia, bo zerwać łańcuch to mało kto potrafi :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org