niedziela, 02 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
rozpoczęcie wkacji w "KLUBIE"

Nowy "klub" zaczyna wakacje z niezla vixa: <b>"26.06.2009 - Klubowe rozpoczęcie wakacji: Gość specjalny Dj Hazel"</b>
porażka to mało powiedziane! śmiech na sali!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozpoczęcie wkacji w "KLUBIE"

Jaki klub?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozpoczęcie wkacji w "KLUBIE"

Amnesia Maxxxx. Bedzie maxxymalna jazzzzda bez trzymanki oł jeaa::P
Porazka.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozpoczęcie wkacji w "KLUBIE"

Co to za klub? Jacyś piraci mają być tam ??? ;]



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozpoczęcie wkacji w "KLUBIE"

tak, jeden ma hak zamiast glowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozpoczęcie wkacji w "KLUBIE"

Haha No to rzeczywiście wielkie gwiazdy zapraszają. Teraz pewnie będzie selekcja w stylu "bez białych rękawiczek nie wpuszczamy".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozpoczęcie wkacji w "KLUBIE"

Pro 7 chyba na głowe upadłeś ze Amnesia Maxx by zaprosiła hazela...
Człowieku wybujaną masz fantazje...Daj pierw dowod ze naprawde dj vixa tam przyjezdza...Fantazjować bez pokrycia to mozesz sobie w domu...
A pewnie Cie ktoś z yamy nasłał...Boicie się i wypisujecie takie brednie bo Amnesia Maxx ma teraz lepsze oferty imprez...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozpoczęcie wkacji w "KLUBIE"

a ciebie pro7 skąd nasłali? ;-] z yamy?? i skąd wiesz takie rzeczy?? miesiąc wcześniej? pff ploty to ty se możesz rozpuszczać ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozpoczęcie wkacji w "KLUBIE"

A do tego zakładają nowe konta aby tylko troche "popierdolić głupot" na forum zeby mieli chece z tego. No coz...ŻAL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozpoczęcie wkacji w "KLUBIE"

idiotów nie brakuje ;-] zżera ich zazdrość i zawiść bo co innego, Yama ma konkurencję i nie może tego strawić ;-] i teraz taki pro7 czy inny...nie będę się wyrażał, pieprzy farmazony ;-]taka prawda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozpoczęcie wkacji w "KLUBIE"

Pierdoły? To wejdź sobie jeden z drugim na oficjalną stronę amnesia maxx / zakładka "imprezy" i na samym dole jest jak byk!!
I nie jestem żadną konkurencją tylko po prostu szkoda że do takiego lokalu zapraszają takie komedie jak dj hazel...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozpoczęcie wkacji w "KLUBIE"

nawet jeśli to co z tego ? może Ty go nie lubisz ale wiele osób go lubi(nie mówię że ja) i wiele osób na niego przyjdzie sie pobawić a to że ty go nie lubisz to nie znaczy ze musisz wylewać swoje żale na forum i zakładać głupie tematy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozpoczęcie wkacji w "KLUBIE"

duvall: co racja to racja.
a co na to "karol89"??????

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozpoczęcie wkacji w "KLUBIE"

Szczeże mówiąc to co Wy o tym mówicie? Jakiś nowy klub w Łomzy się nam otwiera czy nie?



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozpoczęcie wkacji w "KLUBIE"

tommeknet skąd Ty sie urwałeś...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozpoczęcie wkacji w "KLUBIE"

ja ide na hazela i wypier da lać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozpoczęcie wkacji w "KLUBIE"

widziałem tylko reklamę jakiegoś tygodnia z piratem czy coś i nielegalnie (chyba, tak podejrzewam) użyte zdjęcie z filmu Piraci z Karaibów... a może to był czyjś żart.



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozpoczęcie wkacji w "KLUBIE"

Ahhhhh. zalosne to nie jest ze kogos sie zaprasza do klubu zalosne to jest to co sie tu dzieje.... krola vixy zapraszamy wedle waszej opini tak? trudno byly inne gwiazdy. angelo mike chyba tez nie jest gwiazda pokazala to frekfencja , widocznie potraficie tylko siedziec w domu i pisac zale na forum tyle wam powiem.... to nie jest zalosne ze probuje sie roznych opcji w maxxie i przyzwyczajajcie sie do tego. nie smiem myslec ile trzeba wydac na dj a zeby byl spelnieniem mazen klubowiczy nazekajacych, a jakby tak tiesto albo armin to tez by bylo dla was zalosne??? zalosne sa tez prowokacje i natychmiastowe odp na wysokim poziomie hahaha. otwiera sie klub i pojawia sie odwieczny problem walka o klijenta (wszystkie chwyty dozwolowe nie..) zamiast piep...c glupoty ruszcie 4 litery z domu i sprawdz to jeden z drugim nawet taxy wam pod nos podstawiaja jak sie komus nie spodoba droga wolna nie przetrzymujemy tam ludzi na sile. jesli dj nie odpowiada bedzie inny a jak sie podoba to milego wieczoru. na koniec chce podkreslic ze w czarnej dziurze mam to co mi ktos pojedzie w sumie wolnosc slowa fajne kluby macie w miescie a tu w kolo bo stary aaattoooom bo yaammma bo cos kur... litosci jest tez wolnosc wyboru. aha jak mi ktos tez za ortogafie albo takie tam tez mam to w perskim oku
POZDRAWIAM STALYCH BYWALCOW MAXXA W CZWARTEK BYLISCIE WIELCY
aha czy bylo duzo nas ... tak pytaliscie o zdjecia sa, ale prywatne i tylko dla mnie. dla jasnosci miedzy innymi ja tez gram w tym klubie proszeeee i nie probujcie mi jechac co bo wiecie co jak sie podoba to fajnie a jak nie to tez fajnie:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozpoczęcie wkacji w "KLUBIE"

zgadzam się w pełni z przedmówcą, a komentarze na tym forum pisze 99% ludzi którzy nie chodzą do Maxxa, albo słyszeli coś z opowieści, na prawdę, Łomża się zrobiła taka wymagająca że *** wie jak wam ludzie dogodzić, to źle, tam to też źle, osobiście każdy ma swoje upodobania, ale ja pierdole się cisnąć w jamie jak śledź w konserwie żeby się polansować na kanapie, bo parkietu tam w porównaniu z Maxxem to jak na lekarstwo, więc sami sobie odpowiedzcie na pytanie, czy idziecie się bawić? czy najebać totalnie i pomachać kajdanami na szyjach i złotymi zegarkami tatusiów, każdy wybiera to co mu pasuje, więc wszystkie powyższe komentarze są bez sensu i takie rozkminy na poziomie DNA !!!!

Pozdro dla kumatych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozpoczęcie wkacji w "KLUBIE"

ja bylam w maxie i tam nie wroce bo smierdzialo od krochmalni i sie kolesie naparzali bo sie chyba o laski poklocili .

wiecie ze w yamie sa lepsze glosniki niz w maxie? ale w maxie jest ich wiecej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org