poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
WOŚP - Łomża

Zapraszamy 9 stycznia - piątek, godz. 18.00 koncert rockowy w Bonarze.

Zagrają: KENAI, DNA oraz HOLY WATER.

Biletów brak, ale każdy przy wejściu będzie miał okazję wrzucić pieniążki do puszki WOŚP.
W czasie trwania koncertu przewidywane licytacje na rzecz WOŚP.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP - Łomża

super , to dobra wiadomosc dla Łomzy , że są ludzie aktywni i wolontaiusze oddani tak wąznym sprawom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP - Łomża

jak zwykle kicha , wszystkona rockowo, nic na świezym powietrzu , słuszna sprawa ale organizacja do d....y, nie obwiniam orgaizatorów ale władze miasta ze jak zwykle NIC nie robia, Łomża to jedna wiela wioska , nie ubliżając wioskom, zycze udanych zbiorów tylko za rok pomyślcie o tych którzy nie słuchaja rocka !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP - Łomża

Na świeżym powietrzu koncert również będzie, ale jako koncert główny :)

11 stycznia od godz. 18.00 do 22.00 zagrają Formacja ASW, DNA i KENAI, oprócz tego wiele innych atrakcji, m.in. światełko do nieba.

11 stycznia w byłym Urzędzie Wojewódzkim będzie też impreza bardziej rodzinna. W godz 10.00 do 16.00 zaprezentują się lokalne zespoły i każdy kto ma ochotę coś pokazać. Będą występy przedszkolaków, pląsy harcerzy, zaśpiewa Anja Tentaki, krótki koncert zagra też Formacja ASW oraz Łomżyńska Filharmonia :)

Zapraszamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP - Łomża

w Białym Carpe diem bedzie
a u nas jakieś tragedie
Akcja potrzebna ale mogli by zaprosić jakiś zespół lub kabaret a nie tam oszczędzać na swoje portfele napewno coś ciekawego by zachęciło ludzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP - Łomża

emilka a gdzie ten koncert glowny ma byc ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP - Łomża

Nie powiem żeby jakoś specjalnie mnie to zachęcało do wzięcia udziału w akcji.. To już wolę na allegro jakiegoś fanta policytować. Nawet potem dyplom przysyłają ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP - Łomża

Jak mi nie których z was szkoda, tylko narzekać potraficie! Było się ruszyć i samemu cos w tym kierunku zrobić. Powinniście się cieszyć, że w Łomży w ogóle będzie zbierana kasa dla dzieciaków, bo ktoś jednak się tym zainteresował, a mógł to olać!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP - Łomża


Autor: fionix (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05-01-09 20:50

"w Białym Carpe diem bedzie
a u nas jakieś tragedie"

Tragedia to to całe Carpe Diem... Produkt muzyko podobny dla niewybrednych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP - Łomża

Carpe Diem to zespol od tego co strzelil w slimaka z faka w TV?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP - Łomża

Już jutro o godz. 18.00 zapraszamy na koncert do Bonaru.

Niedzielny finałowy koncert ze względów pogodowych został przeniesiony również do Bonaru.

Zapraszamy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP - Łomża

Tragedia to to całe Carpe Diem... Produkt muzyko podobny dla niewybrednych.


lepsze to niż jakieś rocowe pfff kiedyś Mandaryna była pamiętacie hah xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP - Łomża

hmm... a cóż to jest "rocowe pfff"??
dobrze, że i w Łomży Orkiestra zagra, ot i co!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP - Łomża

Jestem tego samego zdania.
Orkiestra zagra i jest lux.
Łomżyński szpital dostał sprzętu od WOŚP za ponad 800tyś zł. To bardzo wiele pieniędzy.
Zapraszam na kocerty, tam kazdy bedzie mógł dołożyć swój grosik, tym razem na wczesną diagnostykę wykrywania nowotworów u dzieciaczków.
Wielkie dzięki Łomża ! ! !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP - Łomża

super inicjatywa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP - Łomża

Tak, super inicjatywa, Holy Water zagrali fantastycznie, tylko ludzi zabrakło...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP - Łomża

Koncert był świetny! Zespoły pokazały na co je stać.

Mam nadzieję, że towarzystwo dopisze w niedzielę na finałowym koncercie.

Ponownie zagra zespół Kenai i DNA, a koncert rozpocznie Formacja hiphopowa ASW, po której zagra i zaśpiewa pan Stanisław Wiszowaty :o)
Star koncertu godzina 18.00.

Zapraszamy serdecznie.
Wielkie serducho dla Was !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP - Łomża

Koncert był całkiem fajny.
Na pewno jutro też przyjdziemy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP - Łomża

będzie światełko do nieba dzisiaj??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP - Łomża

ta.. o 20

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP - Łomża

a gdzie ? ;>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP - Łomża

no co na miescie dzis nic nie ma??
ale kicha....
z powodu warunkow pogodowych??
wszedzie jest tylko nie w Łomży...
to gdzie bedzie to swiatelko do nieba??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP - Łomża

ognie bedą w parku JP2.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP - Łomża

hmmm a ja wam powiem tak... kazdy lubi to co lubie jeden posłuchałby carpe costam drugi mandaryny<szok totalny> a trzeci poszedł sobie do bonaru i propozycja na przyszły rok dla najbardziej narzekajacych... za rok zgłoscie sie do urzedu miasta i zaproponujcie swoja pomoc w organizacji koncertu na swiezym powietrzu:) zobaczymy co zorganizujecie bo... nie sadze ze zorganizujecie nawet ludzi ktorzy postawia scene...nie to ze chciałbym byc dla was niemiły no ale przykro patrzec jak do narzekania jestescie pierwsi a do zrobienia czegos samemu ostatni...i pamietajcie jeszcze o tym ze "nie wiem, nie umiem, nigdy nie miałem okazji " to nie sa wytlumaczenia:)pozdrawiam

"Kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP - Łomża

moim skromnym zdaniem Swiatelko do nieba w tym roku bylo zaj---ste :D

to chyba rekompensata za ubiegłe lata :D


Światełko do Nieba vs. tegoroczny sylwester (pokaz fajerwerków)


100 : 0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP - Łomża

a ja nie znalazłam w ciągu ostatnich kilku godzin nikogo z puszką... i nie miałam jak wrzucić :(. Byłam przy kościołach, sklepach i na starym rynku, nie było nikogo. Gdzie się podziali kwestujący?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP - Łomża

kiedyś jak robili na starym rynku to było zajebiście, a teraz to wiocha. A warunki pogodowe???- to tylko pretekst żeby nie wydawać dużo kasy na impreze w wiosce, bo przeciez pogoda jest bardzo dobra.(w innych miastach jest gorsza, a można)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP - Łomża

wyslij smsa na 7547 w tresci wosp to wspomozesz 5zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP - Łomża

Światełko było toć ;)) na przedszkolu ,na prusa ;)) a tako poza tym to nie spotkałem ani puszek ani niczego związanego z WOŚP nawet tego autobusu co niby miał jeździć ? lipa po całości hehe, pewnie Łomżyński szpital nic nie dostanie bo nic nie uzbierał i tyle .




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP - Łomża

Kwestujących było sporo, autobus też jeździł - wystarczyło się rozejrzeć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP - Łomża

tak ja widziałam w wejściu do bonaru ale aż zal wchodzić ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP - Łomża

kwestujący zamiast na ulicach to w bonarze wszyscy bo tam ciepło he

DO : Bywam Niegrzeczny tak moze i narzekam ale w Suwałkach <takim mieście jak nasze> czy o Sylwester czy WOŚP zawsze coś jest a u nas niee
no nie powiem bo w lato dużo imprez i wogóle ale w zime nic adnych grubszych atrakcji
w przed Bonarem się towarzystwo zebrało ha zbierają pieniądze a co do czego stoją i naśmiewają się ZAL


Dlatego mało ludzi było na występach zespołu itp wszyscy naokoło i do domu widząc towarzystwo wzajemnej adoracji hA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP - Łomża

kameleonyk do okolo 16:30 sporo wolontariuszy bylo przy katedrze, a pozatym bank który zliczał pieniądze miał działać do 17 więc każdy chcial zdać pieniądze. KGB wolontariuszy bylo sporo ale przy obiektach gdzie może spotkać dużo ludzi np. stokrotka, mcdonald, kościoły. Czasami zdarzało się spotkać po parę grup ludzi zbierających pieniądze dla dzieciaków. Jeśli tak bardzo narzekacie na WOŚP to w przyszlym roku zasponsorujcie, pomóżcie aby powstała scena, różne zespoły zagrały, bo z tym jest bardzo dużo roboty papierkowej. A znaleść piosenkarzy, sponsorów jest problem. Też byłem Wolontariuszem i wiem, że nie jest łatwo wszystko zapiąć na ostatni guzik.
Więc wspomóżcie fundację i aby przyszly WOŚP w Łomży pobił rekord i został zapamiętany jako jedno z najlepszych wydarzeń w Łomży. Tyle ode mnie :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP - Łomża

Też chodziłem wczoraj z puszką. Kolega bardzo dobrze napisał... Myślę tak samo, więc nie będę drugi raz tego samego pisał. Dodam tylko, że puszki były na stacjach, więc kto tak bardzo chciał wrzucić to mógł.
Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP - Łomża

kazdy potrafi tylko narzekać. ciekaw jestem ilu z Was podjęłoby sie tego żeby cokolwiek zorganizować co nie jest latwa sprawa. myslicie ze to wystarczy palcem pstryknac i oo. obudzcie sie i cieszcie ze wogole orkiestra zagrała. pomimo tego ze w urzedzie wojewodzkim nic nie wypaliło koncert w bonarze mimo tego ze skromny to nadrobił zaległosci. udało sie zebrac kwote dosyć sporą i co wy gadacie. i tak dla dzieciakow liczy sie kazdy grosz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP - Łomża

Niestety, tu każdy potrafi tylko narzekać! Trzeba zabrać się do dzieła, a nie siedzieć w ciepełku, przed komputerkiem i smarować "na prawo i lewo" - tak najłatwiej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP - Łomża

brawo,brawo-4 przedmowcow bardzo dobrze powiedzialo!!!tylko narzekac to Lomzyniacy potrafia ale to na wszystko!!!ale samemu cos zrobic,postarac sie,udowodnic ze mozna inaczej...widac to po wielu innych tematach.wszedzie tym pseudo Lomzyniakom lepiej tylko w tej "wiosce" zle-no to prosze bardzo- droga wolna,nikt was tu nie trzyma!!!jest tyle innych lepszych "wiosek" np.tak zachwalana przez wszystkich W-wa!!!czy ci co tu tak narzekaja pomysleli choc troche ile miast i miasteczek bralo udzial w tej akcji???wszyscy chcieliby te najlepsze kapele miec u siebie ale tak sie nie da,wiec zamiast cieszyc sie ze ktos gra i bawic sie przez jeden WIECZOR z ta kapela ktora gra lepiej ponarzekac ze wszystko w TEJ WIOSCE jest znowu do bani!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP - Łomża

Magdzia ma racje. Jestem tu pare miesiecy wczesniej mieszkalam pod Łodzia w miejscowosci liczacej 26 tys. osób. Mimo to sylwester i WOSP zawsze byl organizowany na Rynku przez Urzad Gminy( byly nawet koncertu naszych miejscowych zespolow oraz czasem jakis wiecej znanych. Kazdy mogl posluchac czegos dla siebie - rock, hip-hop, techno disco czy disco polo). Bylam zaskoczona ze taka miejscowosc jak Łomża a raczej jej Urzad nie organizuje dla mieszkancow nocy sylwestrowej... WOSP wedlug mnie tu byl zle zorganizowany... Dobrze ze wogole cos bylo ale informacje o tym byly zle sprecyzowane. W gazecie Narew byla informacje ze wszystko odbedzie sie na PLACU Jana Pawla II a pozniej ze w parku... Nigdzie na mapie tego nie ma. Rozumiem ze ja moge tego nie wiedziec ale znajomi ktorzy mieszkaja tu od urodzenia tez tego nie wiedzieli. Nawet nie mieli pojecia ze cos jest wogole organizowane... Zawsze ludzie lepiej bawia sie na miescie i wiecej osob przychodzi. Była zla pogoda??? Eh nie sadze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP - Łomża

a tak wogole duzo osob czekalo na swiatelko do nieba na placu na przeciwko biedronki przy Rynku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP - Łomża

to juz kwestia niedociagnieć w organizacji. za rok bedzie lepiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP - Łomża

Na mój gust orkiestra była sabotowana . a przez kogo to i tak wszyscy wiedzą.

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org