wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kolczyk w języku

Witam!!!
Czy ktoś robił sobie kolczyk w jezyku? Jesli tak to gdzie najlepiej to zrobić, jaki jest mniej więcej koszt i czy bardzo boli hehehe???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolczyk w języku

a co myslicie o kolczyku w jezyku u faceta?:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolczyk w języku

policjantka w kolczykiem? widze ze w policji juz kolczykujo :D

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolczyk w języku

tak tak, mamy właśnie takie wymagania i chcę się dowiedzieć czegoś więcej o takim "zabiegu" heeee:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolczyk w języku

nie jest to tak bardzo bolesne jakby moglo sie wydawac a takie rzeczy robi sie u kosmetyczki. jesli chcesz wiedziec u ktorej najlepiej, to poszukaj sobie w poprzednich tematach- tyle ich bylo,ze najgorszy tepak znalazlby bez problemu,ale po co? lepiej zalozyc kolejny...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolczyk w języku

a cena to ok 100 zł :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolczyk w języku

Nie radzę robić tego w Łomży, polecam pana Wojtka w Rzemieślniku w Białymstoku. Robiłam u niego tatuaż, ale wiem,że przebija też :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolczyk w języku

w d.... sobie jeszcze wsadź kolczyk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolczyk w języku

za nauke się wez anie kolczyki w ozorze ci w głowie..Zrób se najlapiej w wargach sromowych lub w pi**e.....Ja polecam kosmetyka Pałociąg a koszt to jedyne 1 grosz tyle ile bierze dekil za pozmywanie naczyn.hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolczyk w języku

ohoho, ale smieszne.. zabawa na 102 ale ubaw *****..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolczyk w języku

dobra zabawa jest juz nie wiedzą ludzie co ze sobą zrobic nieroby je**ane ja ci moge kolczyk za free we łbie zamontowac dodam spoiler na odbyt gratis :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolczyk w języku

Ale wy glupi jestescie co niektorzy! Dziewczyna sie zapytala po prostu o kolczyk co i jak a wy po niej jedziecie! To jej sprawa czy chce miec kolczyk czy nie, a wy piszecie pier****** głupoty! Boze, co za naród!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolczyk w języku

Jesteście żałośni. Przypominacie moją babcię, co to mówi,że łysy chłopak to kryminał, a dziewczyna z kolczykiem to dzieci nie powinna rodzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolczyk w języku

pixi dixi polecam kosmetyczke obok rossmana :) koszt to 100 zł :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolczyk w języku

Ja polecam psychiatrę, bezpłatnie i bez skierowania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolczyk w języku

ej sory ale to jest jej wybor i skoro ona chce kolczyk to niech sobie go zrobi ;] a wasze glupie podteksty sa tu nie podrzebne;] jeden glupi sie wymadrzy to zaraz i reszta zeby byc fajnym tez to napisze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolczyk w języku

Zabieg nie boli az tak bardzo (mniej jak w uchu), gorsze cierpienie jest przez pierwszy tydzien. Jezyk jest spuchniety na cala gębe i smiesznie sie rozmawia. Polecam lody ku uldze, oczywiscie chodzi o te zimne, gdyz milosc oralna jest w tym okresie niewskazana, o czym kosmetyczka powinna poinformowac. Goi sie szybko, po tygodniu schodzi opuchlizna i dziurka jest calkowicie zagojona. Potem sama frajda, mozna sie bawic i wygrywac melodyjki o zęby. Nie przeszkadza w jedzeniu ani w mowieniu. Z czasem sie nudzi i po wyjęciu kolczyka dziurka zarasta w ciagu kilku dni.
Osobiscie nie razi mnie kolczyk w jezyku ani u chlopakow ani u dziewczyn, gdyz raczej malo ma wspolnego z pozerstwem i robieniem czegos na pokaz (w przeciwienstwie do kolczykow w nosie, brwiach itp... ktore ludzie nosza dla szpanu, mimo, ze bardzo przeszkadzaja w codziennosci)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolczyk w języku

A moge spytać do czego służy kolczyk w języku??

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolczyk w języku

e, tam kolczyk. fajny jest tatuaż na języku :) Serio.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolczyk w języku

Gruby, sluzy do satysfakcji. Glupie pytanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org