sobota, 11 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Re: Do p.Prezydenta- brud

Z jednej strony racją jest, że wszyscy mieszkańcy miasta płacą między innymi na służby sprzątające. Z racji czego, mają prawo przemieszczać się po czystych chodnikach i drogach.

Jednak niestety, z drugiej strony, mamy społeczeństwo, któremu zachowaniem bliżej do bydła zagrodowego niż do ludzi. Gdzie się nie zjawią, tam zostawiają po sobie chlew.

Więcej kamer w mieście, więcej patroli, brak pobłażania za wykroczenia typu zaśmiecanie i od razu zrobi się czyściej i przyjemniej w naszym pięknym mieście.

Zanim zacznie się wymagać od rządzących, trzeba wpierw zacząć wymagać od siebie.

PS. Też nie jestem za obecnie rządzącymi. To tak w woli ścisłości, gdyby ktoś miał mnie o to oskarżyć.



 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Do p.Prezydenta- brud   
kacz 24-03-21 19:21 
 Re: Do p.Prezydenta- brud   
blondloczek1 24-03-21 21:10 
 Re: Do p.Prezydenta- brud   
bigi2004 24-03-21 21:29 
 Re: Do p.Prezydenta- brud   
nie`dotyczy 25-03-21 20:15 
 Re: Do p.Prezydenta- brud   
panidomu 25-03-21 21:47 
 Re: Do p.Prezydenta- brud   
ByleJaki 25-03-21 21:54 
 Re: Do p.Prezydenta- brud   
kacz 26-03-21 11:32 
 Re: Do p.Prezydenta- brud   
duvall 27-03-21 23:25 
 Re: Do p.Prezydenta- brud   
unabomber 30-03-21 07:56 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org