czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Re: Jak przetrwać czyli indywidualna strategia walki z koronawirusem w sklepie

re: fanka bocianka

Nie trać swojej energii i nie upodabniaj się do głupola forumowego niejakiej Misia2.

Za chwilę będzie ogłoszony zakaz wychodzenia z domu, a w Łomży już pojawiły się osoby z wysokim podejrzeniem koronawirusa. One już gdzieś przecież chodziły i coś tam sobie kupowały.
Za chwilę w warunkach zaostrzenia kwarantanny zwykłe wyjście z domu na zakupy, będzie przypominało małą wyprawę wojenną. Niedługo zresztą dla nas stanie się to normą.
Wiem, że jesteś przestraszona, ale możesz wierzyć, że jak nie będziesz zachowywała podstawowych norm bezpieczeństwa, to zarazisz siebie, swoją rodzinę i innych, a w tym może i mnie.
Mam ponad przeciętną wiedzę i staram się nią dzielić w poczuciu własnego także bezpieczeństwa, bo żyję i mieszkam w Łomży.

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Jak przetrwać czyli indywidualna strategia walki z koronawirusem w sklepie   
Zaniepokojony 24-03-20 08:48 
 Re: Jak przetrwać czyli indywidualna strategia walki z koronawirusem w sklepie   
niedzielniak 24-03-20 10:11 
 Re: Jak przetrwać czyli indywidualna strategia walki z koronawirusem w sklepie   
Strasznie wolny obywatel 24-03-20 10:12 
 Re: Jak przetrwać czyli indywidualna strategia walki z koronawirusem w sklepie   
Zaniepokojony 24-03-20 10:58 
 Re: Jak przetrwać czyli indywidualna strategia walki z koronawirusem w sklepie   
fanka bocianka 24-03-20 11:09 
 Re: Jak przetrwać czyli indywidualna strategia walki z koronawirusem w sklepie   
Zaniepokojony 24-03-20 11:24 
 Re: Jak przetrwać czyli indywidualna strategia walki z koronawirusem w sklepie   
logic86 24-03-20 11:39 
 Re: Jak przetrwać czyli indywidualna strategia walki z koronawirusem w sklepie   
fanka bocianka 24-03-20 13:49 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org