niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
POLOWANIE W JEDNACZEWSKIM!!!! WTF?!

Kochani, wczoraj około południa postanowiłam zrobić sobie przejażdżkę po okolicy. I trafiłam na polowanie!! Około 30 facetów obstawiło malutkie poletko na skraju lasu, tuż przed miejscowością Jednaczewo. Każdy ze strzelbą, w odblaskowych czapakach. Aż się wemnie zagotowało! Taki mały las, czy naprawdę są w nim tabuny dzików i sarenek żeby trzeba było na nie polować i je odławiać?!! Boże, co się z tymi ludźmi dzieje?? Jak tak można?? Najpierw karczowanie lasu, teraz wybijanie resztki dzikich zwierząt, która jakimś CUDEM jeszcze w tym lasku została!! Przeciez trzeba mieć rozum, jakieś poczucie godności... Ręce opadają.. Kto na to pozwolił i dlaczego?
A wracając widziałam trzy sarny, uciekające w stronę wału ;( Walczmy z bezmyślnością, dowiadujmy się w tej sprawie gdzie tylko się da! Niech wiedzą, że są jeszcze w Łomży ludzie, którym zależy i którzy nie przyklaskują wszystkim chorym pomysłom i decyzjom!!!



 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 POLOWANIE W JEDNACZEWSKIM!!!! WTF?!   
daisy77 11-12-17 11:35 
 Re: POLOWANIE W JEDNACZEWSKIM!!!! WTF?!   
nie`dotyczy 11-12-17 11:47 
 Re: POLOWANIE W JEDNACZEWSKIM!!!! WTF?!   
blondloczek1 11-12-17 11:52 
 Re: POLOWANIE W JEDNACZEWSKIM!!!! WTF?!   
atbis 11-12-17 12:48 
 Re: POLOWANIE W JEDNACZEWSKIM!!!! WTF?!   
kozik 11-12-17 13:18 
 Re: POLOWANIE W JEDNACZEWSKIM!!!! WTF?!   
dance 11-12-17 14:17 
 Re: POLOWANIE W JEDNACZEWSKIM!!!! WTF?!   
Marcin 11-12-17 14:19 
 Re: POLOWANIE W JEDNACZEWSKIM!!!! WTF?!   
atbis 11-12-17 14:37 
 Re: POLOWANIE W JEDNACZEWSKIM!!!! WTF?!   
nie`dotyczy 11-12-17 15:47 
 Re: POLOWANIE W JEDNACZEWSKIM!!!! WTF?!   
Dobromil 11-12-17 15:53 
 Re: POLOWANIE W JEDNACZEWSKIM!!!! WTF?!   
Matuzalem 11-12-17 16:05 
 Re: POLOWANIE W JEDNACZEWSKIM!!!! WTF?!   
c2h5oh 11-12-17 19:09 
 Re: POLOWANIE W JEDNACZEWSKIM!!!! WTF?!   
daisy77 11-12-17 20:16 
 Re: POLOWANIE W JEDNACZEWSKIM!!!! WTF?!   
walteralf 14-12-17 17:25 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org