poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
nieuczniwy allegrowicz geronimo

Uwaga na allegrowicza Geronimo reklamują się że sprzedają nowy sprzęt moim zdaniem jest on używany. Zakupiłem u nich 7 sztuk nagrywarek które mi nie działały poprawnie na 100 wypalonych płyt 35 było uszkodzonych. Zareklamowałem u nich ponieważ udzielają 3 miesięcznej gwarancji. Stwierdzili że nagrywarki są w porządku i teraz żądają ode mnie pieniędzy za przesyłkę i wykonane testy. Utrudniony kontakt telefoniczny tel przeważnie wyłączony a jeśli włączony to Pani prosi o kontakt meilowy z szefem, który nie kwapi się do odpisywania a jak już to odpisuje po 2 tygodniach.
Odradzam tego Allegrowicza jest dużo innych firm które normalnie traktują klienta i nie każą płacić za przesyłkę i reklamację.

videomix

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 nieuczniwy allegrowicz geronimo   
videomix 11-03-13 23:30 
 Re: nieuczniwy allegrowicz geronimo   
Kral 11-03-13 23:40 
 Re: nieuczniwy allegrowicz geronimo   
rzal3 12-03-13 00:17 
 Re: nieuczniwy allegrowicz geronimo   
MR.Y 12-03-13 06:20 
 Re: nieuczniwy allegrowicz geronimo   
okean 12-03-13 07:57 
 Re: nieuczniwy allegrowicz geronimo   
Oj tam oj 12-03-13 08:37 
 Re: nieuczniwy allegrowicz geronimo   
siemanoo 12-03-13 08:43 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org