niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
MakBud ogłosił upadłość !!!

Czy wypłaci pracownikom zaległe pensje?

 
Re: MakBud ogłosił upadłość !!!

Wszystko okaże się w bliższym czasie poczekamy. Ps. a moze ogłoszą przetarg ?



 
Re: MakBud ogłosił upadłość !!!

no to sruuuuuuuuuuuu !

:)

 
Re: MakBud ogłosił upadłość !!!

Jakto możliwe że upadłość ?? jak im dobrze szło w tej branży co raz mieli jakieś zlecenia a teraz upadłość ? to może sprzedać odrazu pół sprzetu który jest wart kilka mil. !?



 
Re: MakBud ogłosił upadłość !!!

hm Ciekawe czy to prawda????

jestem bo jestem

 
Re: MakBud ogłosił upadłość !!!

Skąd pacanie zebrałeś takie wiadomości, chyba ci się to po przepracowanym dniu 28.04.2005 przyśniło, a może ci szkoda?

sabasie

 
Re: MakBud ogłosił upadłość !!!

Ptysiu pilnuj swoje bawełny, a jeżeli jesteś ciekawy to wsadź nos do kawy

 
Re: MakBud ogłosił upadłość !!!

Ktoś kto udaje, że coś wie niech najpierw to sprawdzi, a nie wprowadza ludzi w błąd. Upadłość niech sobie sam ogłosi i ewentualnie swoim kolesiom. Pisząc takie bzdury nie masz człowieku nawet pojęcia o jakichkolwiek sprawach związanych z prawem itd.

sabasie

 
Re: MakBud ogłosił upadłość !!!

To więc jak ??? jest ta upadłość czy nie ? ale prosze o żetelne info



 
Re: MakBud ogłosił upadłość !!!

Człowieku jeśli logicznie myślisz, to powinieneś zastanowić się przez chwilę co oznacza upadłość, (majątek firmy nie pokrywa zobowiązań), łomżyniacy chyba znają MAKBUD i wiedzą jaka to firma i jakim majątkiem dysponuje. To że w obecnym czasie dzięki internetowi każdemu można w każdej chwili i szybko ( m.in. dzięki takim forum jak to ) przypiąć bezkarnie każdą łatkę to już inny problem.
Powtarzam jako człowiek związany z prawem, nie było nawet wniosku do sądu o ogłoszenie upadłości, to po pierwsze a po drugie takiej firmie jak MAKBUD nie łatwo by było upadłość ogłosić. Tak, tak upadłość nie jest tak łatwo ogłosić ( może wielu to się tak wydaje ), ogłasza ją sąd po wnikliwym badaniu dokumentów, bilansów, majątku itd. Gdyby, jak to się wam wydaje upadłość można by było sobie ogłosić tak jak pisać bzdury na forum, mnóstwo nieuczciwych !!!!!!! firm ogłaszających upadłość byłoby jak grzybów po deszczu.
Pozdrawiam i polecam nie tylko pisanie ale i czytanie w internecie na tematy o których się pisze.
Niestety wiele osób ( sfrustroiwanych, nawiedzonych itp ) pisze bzdury wyssane z palca, aby narobić mówiąc językiem młodzieżowym "zadymy" chcąc sobie poprawić? humor lub może wysunąć się na czołówkę w rankingu FORUM na ilość wejść, szkoda że nie ma rankingu na ilość .............. sensownych wejść.
Jest tyle tematów dotyczących spraw związanych z Łomżą i okolicami, że chyba nie warto zajmować się "bzdetami" nie potwierdzonymi w żaden sposób a tylko mających na celu komuś dołożyć i wzbudzić sensację, którą niestety wy internauci w większości wypadków żyjecie.
Pozdrawiam

 
Re: MakBud ogłosił upadłość !!!

4.10- gdy wszyscy śpią, budzą się upiory...
:)

 
Re: MakBud ogłosił upadłość !!!

I dobrze ja też często siedze wieczorem raz to cało noc siedziałem i gadałem dopiero o 8.00 poszłem spać



 
Re: MakBud ogłosił upadłość !!!

hmmm to wkoncu oglosil upadlosc czy nie jeszcze raz prosze o prawdziwe info
pozdrawiam

 
Re: MakBud ogłosił upadłość !!!

Treść pisma otrzymanego od Przedsiębiorstwa Budowlano - Drogowego MAKBUD Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Budowlano-Drogowe MAKBUD Sp. z o.o. z siedzibą w Łomży, ul. Poligonowa 12, informuje iż dnia 1306.2005 roku złożyliśmy do Prokuratury Rejonowej w Łomży doniesienie o przestępstwie dotyczy to informacji jaka ukazała sie na stronie obsługiwanej przez Was.

(...)

Prezes Zarządu
mgr inż. Marek Jan Falkowski

 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Ten wątek jest zamknięty 


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org