czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PZPR-pis twierdzi, że wysyła najlepszych ludzi do UE, aby walczyli o Polskę.

To najlepszy żołnierz I sekretarza KC PZPR-pis. Będzie walczył. Do ostatniej kropli .......... wódki w butelce.


I on qurwa zarządzał służbami specjalnymi i Policją. Wpierw bandyta Jojo, a potem alkoholik, skazany Kamiński. MO cne ma kadry I sekretarz KC PZPR-pis.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PZPR-pis twierdzi, że wysyła najlepszych ludzi do UE, aby walczyli o Polskę.

Nie wiem co tam PIS twierdzi.

Ale wiem że, cały nierząd rudego,
najchętniej spieprzyłby do eurobajzlu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PZPR-pis twierdzi, że wysyła najlepszych ludzi do UE, aby walczyli o Polskę.

Autor: aparat (---.dynamic.inetia.pl)Data: 12-05-24 20:11

Nie wiem co tam PIS twierdzi.

Ale wiem że, cały nierząd rudego,
najchętniej spieprzyłby do eurobajzlu.
_______________________
towarzyszko bambusa vel ziuta krasnaja blac, a PiSdzica jak nie odpuszczała, tak nie odpuszcza.

Ale przyznasz, że towarzysz KC PZPR-pis ma świetnych \"komandosów\", którzy będą walczyć za PiSlandię.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PZPR-pis twierdzi, że wysyła najlepszych ludzi do UE, aby walczyli o Polskę.

ziuta krasnaja blać

Nie wiem jak tam będą kuźwa walczyć o Polskę.

Ale wiem na pewno że,
nie będą głosować przeciw Polsce.

Jak regularnie głosuje cała POyebana zgraja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PZPR-pis twierdzi, że wysyła najlepszych ludzi do UE, aby walczyli o Polskę.

„… spieprzyłby do eurobajzlu…”

Ten „eurobajzel „ jak sowiecka szmato z konfy twierdzisz to też Polska i to jest nasz bajzel a wy qrwy ruskie nic do tego nie macie.

Chyba już czas okopywać się pod Moskwą bo wam niebawem Ukraina wpie.rdol spuści. Zostanie znowu tylko chlać spiryt.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PZPR-pis twierdzi, że wysyła najlepszych ludzi do UE, aby walczyli o Polskę.

kutabas

niebawem?
No chyba że ty wraz z bolkiem,
poprowadzicie natarcie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PZPR-pis twierdzi, że wysyła najlepszych ludzi do UE, aby walczyli o Polskę.

ruski chvjku nawet cię nie chcieli na mięso armatnie swoi sołdaci? Więc udajesz bohatera tu w Polsce ?

Ludzie pokroju Putina Hitlera czy Kaczyńskiego traktują swoich ideowców tylko wyłącznie jako amunicję wystrzelić i następny bambarus troll na polu bitwy padnie i nawet go qrwa nie pochowają godnie. Zdechnie w polu zakopany i zapomniany. Taki twój los ruski trollu bamBA_ruski_kutasie.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PZPR-pis twierdzi, że wysyła najlepszych ludzi do UE, aby walczyli o Polskę.

Idole czopow PiSdowskich: skazani Kamiński i Wąsik, bandyta Jojo, złodziej Obatel Czarnecki, złodzieje kontenerów PCK, bigamista Kurwski ....... same orły I sekretarza KC PZPR-pis. Będą się bić do ostatniego euro w korycie i o PiSlandię. Polskę te qurwy już dawno sprzedały.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PZPR-pis twierdzi, że wysyła najlepszych ludzi do UE, aby walczyli o Polskę.





Dziś zabijają dzieci. Jutro będą nas. Kto...
Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.

I dlatego niestety rządzą nami mandaryni NWO!

“Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz. Ni dzieci nam germanić”
A paplak plutł nam bzdur antypolskich i fobii antykatolickich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PZPR-pis twierdzi, że wysyła najlepszych ludzi do UE, aby walczyli o Polskę.

No a PiS to też forma faryzeizmu. Ten czerwony ład
zwany zielonym Mateusz Morawiecki Niemcom podpisał
a Kaczyński w sejmie poparł. Teraz jest arbuzowe tumanienie






Dziś zabijają dzieci. Jutro będą nas. Kto...
Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.

I dlatego niestety rządzą nami mandaryni NWO!

“Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz. Ni dzieci nam germanić”
A paplak plutł nam bzdur antypolskich i fobii antykatolickich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PZPR-pis twierdzi, że wysyła najlepszych ludzi do UE, aby walczyli o Polskę.

Ja, Antoni Macierewicz przepraszam pana Donalda Tuska za naruszenie jego dóbr osobistych w ten sposób, że w moim wpisie z 26.05.2020 zarzuciłem mu niezgodnie z prawdą i bezpodstawnie , iż ukrywa przestępców, sprawców katastrofy smoleńskiej. Oświadczenie publikuję na skutek przegranego procesu sądowego. Antoniemu Macierewicz”


Sąd nakazał Antoniemu Macierewiczowi przeprosić na platformie X Donalda Tuska, Tomasza Siemoniaka i Radosława Sikorskiego za przypisywanie im ukrywania sprawców katastrofy smoleńskiej.


Aż dziwnie jak ruska swołocz zaczynają prostować. Może też zdążymy sqrwysyn… jeszcze w celi chyba że z dnia nadzień wróci do Moskwy do pracodawcy.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PZPR-pis twierdzi, że wysyła najlepszych ludzi do UE, aby walczyli o Polskę.

kutabas

Nooo, skoro tzw. sąd nakazał,
i w dodatku niezawisło-poliński,
to faktycznie, lepiej już nie trzeba.

A jaki był skład?
Z tych co truchtali do ambasady niemieckiej?
Czy z tych, co gotowi na Białoruś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org