poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Podwyżki ciepła w Łomży - To kto jest w końcu tym OSZUSTEM !!! Niech Prokuratura w Łomży to wyjaśni.

cyt. fragment inf. Prezesa MPEC Lonża.
Szanowni Mieszkańcy Łomży, korzystający z ciepła systemowego dostarczanego przez MPEC,

Chciałbym zwrócić się do Państwa w kontekście opublikowanego na jednym z lokalnych portali internetowych dokumentu, który został podpisany przez zarządy trzech spółdzielni mieszkaniowych z Łomży oraz Panią Dyrektor MPGKiM. Moim zdaniem ten dokument, w pewien sposób przypominający pakt, jest skierowany przeciwko ujawnianiu prawdy i ma na celu potępienie mojego wcześniejszego oświadczenia. W moim komunikacie wyraźnie stwierdziłem, że podwyższenie opłat za centralne ogrzewanie od września 2023 roku, pod pretekstem rzekomego wzrostu cen ciepła w MPEC, to zwykłe oszustwo. W tym piśmie wszyscy podpisani twierdzą, że moje sugestie są nadużyciem. Chciałbym jednak podkreślić, że nie sugerowałem niczego, a jedynie opierałem swoje stanowisko na faktach.

koniec cyt.

str https://mpec.lom.pl/?p=3453

Prokuratura Rejonowa w Łomży powinna wyjaśnić sugerowane Oszustwo !!!!! przez występując z pismem do PREZES URE , z prośba o wyjaśnienie, dlaczego Oddział URE zatwierdził podwyżkę, chodź cena za ciepło wg Prezesa nie ulega zmianie. Czy w tym przypadku nie zostało naruszane Prawo energetyczne.

Prawo energetyczne - podstawa radykalnej zmiany taryfa za ciepło powinna zapewnić pokrycie uzasadnionych kosztów działalności przedsiębiorstwa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podwyżki ciepła w Łomży - To kto jest w końcu tym OSZUSTEM !!! Niech Prokuratura w Łomży to wyjaśni.

...nie tego rodzaju oszustwami zajmuje się prokuratura...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podwyżki ciepła w Łomży - To kto jest w końcu tym OSZUSTEM !!! Niech Prokuratura w Łomży to wyjaśni.

To jak z tymi podwyżkami.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podwyżki ciepła w Łomży - To kto jest w końcu tym OSZUSTEM !!! Niech Prokuratura w Łomży to wyjaśni.

Jest to analogiczna sytuacja jak w przypadku podwyżek wynagrodzeń. connections puzzle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podwyżki ciepła w Łomży - To kto jest w końcu tym OSZUSTEM !!! Niech Prokuratura w Łomży to wyjaśni.

Nasza cena była więc o 20% niższa. Należy także zauważyć, że MPEC w Łomży nie korzystał w tym czasie z tarcz rządowych, dzięki którym inne przedsiębiorstwa obniżały znacznie swoje ceny ciepła dla odbiorców końcowych. Nasza cena była zbyt niska i nie kwalifikowaliśmy się do skorzystania z pomocy rządowych w Łomży. Uważam, że utrzymanie cen na tak niskim poziomie to nasz duży sukces. To potwierdzenie, że nasze długoletnie działania przynoszą wymierne korzyści dla mieszkańców naszego miasta – kwituje Żegalski.

Ale pieprzy farmazony , ceny niższe a MPEC składa wniosek do URE o podwyżki. Wiec pytam dlaczego otrzymałem podwyżkę w czynszu od 01 stycznia 2024 r, zaliczka za centralne ogrzewanie 6 zl 08 gr za 1 m2. Poprzednia zaliczka za centralne ogrzewanie 4 zl 33 gr za 1 m2. Oszuści.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podwyżki ciepła w Łomży - To kto jest w końcu tym OSZUSTEM !!! Niech Prokuratura w Łomży to wyjaśni.

...czy ty rozumiesz słowo \"była\", że niższa cena dotyczy POprzedniego okresu..?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org