poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Też mi tajemnica. Tylko debil tego nie wie.

kiedy??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Też mi tajemnica. Tylko debil tego nie wie.

do tej pory jak sie nie znalazł to się nie znajdzie. York kosztuje tzn że napewno nowych właścicieli już ma,,,trzeba pilnować i tyle..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Też mi tajemnica. Tylko debil tego nie wie.

Nie ważne jaką gwiazdą jest Karolak. Nie zaprasza się gości w takie warunki. Strach dotknąć czegokolwiek. Najlepiej wziąć prysznic po skorzystaniu z takiej toalety. Wstyd że nie wiem co...

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Też mi tajemnica. Tylko debil tego nie wie.

nik39 racja i godziny dla zielonoświątkowców, prawosławnych, wyznawców buddy, braci i sióstr jehowy, Kościoła Pastafariańskiego (wyznawcy Latającego Potwora Spaghetti),itp miejmy tylko nadzieję że dla nas się godzinka znajdzie.
Kore piszesz(w krajach muzułmańskich są oddzielne łaźnie i baseny dla kobiet) pamiętaj to nie jest jeszcze kraj muzułmański i wierzę że długo nie będzie ale pocieszę cię w Niemczech już sprzedają kościoły na meczety i dyskoteki to może nie długo koleżanka blisko będzie miała.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Też mi tajemnica. Tylko debil tego nie wie.

Powiem Wam ze ja w ogole o czyms takim nie słyszałem nigdzie...chba trzeba by wynajac dla siebie cała godzine...nie wiem ale temat ciekawy...





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Też mi tajemnica. Tylko debil tego nie wie.

STOP ISLAMIZACJI EUROPY !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Też mi tajemnica. Tylko debil tego nie wie.

Trzeba sie zorientowac gdzie kiedys cos było, jakies strae mapy, ludzi trzeba popytac, ale trzeba sie tez liczyc z tym ze aktualnie ciezko znalesc miejsca, ktore niebylby juz schodzone...;/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Też mi tajemnica. Tylko debil tego nie wie.

W ubiegłym roku też było ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Też mi tajemnica. Tylko debil tego nie wie.

Oj ...chyba przysypane śniegiem ... Taka analogia z lispopada 2010....Po pierwszych obfitych opadach śniegu w lispotadzie 2010- na 3 tygodnie przed wyborami samorządowymi- zostało w trybie natychmiastowym rozpoczętych wiele prac drogowych;))))....Za rok wybory do PE...za dwa wybory "samorządowe";))))...Spokojnie...przed wyborami będą pracować w systemie 3-zmianowym;)))...i co tydzień otwierać nowy 100 metrowy odcinnek "nowej drogi", z wielką pompą... z fotkami...z przemówieniami ... a "ciemny lud to kupi";)))))...."takie widzą świata koło jakie tepymi zakreślają oczy"....słowa wieszcza wiecznie żywe;))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Też mi tajemnica. Tylko debil tego nie wie.

Tu kolejni z Łomży w programie Zabójcy długów w TVN Style.
http://tvnplayer.pl/programy-online/zabojcy-dlugow-odcinki,1050/odcinek-5,S00E05,15711.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Też mi tajemnica. Tylko debil tego nie wie.

Dołączam się do tematu. Mam alusy mocno zniszczone.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Też mi tajemnica. Tylko debil tego nie wie.

**** Jak dla mnie ale kto co lubi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Też mi tajemnica. Tylko debil tego nie wie.

Witam. W dniu dzisiejszym została powołana Sekcja Młodzieżowa KNP w Łomży. Wszystkich sympatyków Kongresu Nowej Prawicy i Janusza Korwin-Mikkego zachęcam do członkostwa.

Zainteresowanych proszę o wypełnienie deklaracji:

http://nowaprawica.com.pl/files/deklaracja.pdf

i odesłanie jej na maila: kamuflazkamuflaz@gmail.com

Kontakt: wyżej wymieniony e-mail lub tel: 797 486 182

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Też mi tajemnica. Tylko debil tego nie wie.

Zadzwoń do Urzędu Gminy, albo zgłoś do schroniska. Widocznie znowu jakiś xxx chciał się pozbyć następnej zabawki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Też mi tajemnica. Tylko debil tego nie wie.

jak to niema ?
jest może nazwe zmienili byłem tam wczoraj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Też mi tajemnica. Tylko debil tego nie wie.

a co k.u.r.wa modżajto się zachciało ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Też mi tajemnica. Tylko debil tego nie wie.

właśnie od razu napisałam znajomej o schronisku w Radysach, to nie jest dobra opcja :(
Kurcze, ja dopiero uśpiłam swoje największe szczęście i nie jestem gotowa na psa. Poza tym aktualnie nie mam warunków :(
Pytam znajomych, ale nikt nie szuka akurat futrzastego szczęścia do domu...
A może ktoś z Was/Waszych znajomych?
W sam raz może w poprzednie święta pod choinką był ten pies, a w tegoroczne pojawił się jakiś "JORK" czy inny "SZIJSU" no i kundelek stał się problemem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org