sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rudy się goni!

Czy orientujecie się czy są jeszcze jakieś wolne sale na sylwestra???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rudy się goni!

Panda możesz podać na jakiej ulicy to mieszkanie. Swoją drogą faktycznie strach od takiej wynajmować, może będzie miała drugi klucz i będzie buszować po mieszkaniu jak Ciebie nie będzie :)
Ja kiedyś w innym mieście wynajmowałam pokój z oddzielnym wejściem, gdzie niby właścicielka miała się nie pałętać a mimo wszystko jak do domu wracałam popielniczkę miałam opróżnioną... Cóż sama się nie opróżniała :)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rudy się goni!

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rudy się goni!

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rudy się goni!

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rudy się goni!

Gdzie w Łomży jest największy wybór łańcuchów na choinkę ? I jakie są ceny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rudy się goni!

feder---->Dokładnie! Uważam, że religia się nie liczy do puki szkodzi innym..... A judaizm jest szkodliwy dla każdego człowieka tylko nie dla żyda....
Talmud mówi żeby dążyć do przejęcia władzy żydów nad gojami i żydzi realizują swoją świętą księgę przejmując prawie całą telewizje i kontrolując to co będzie w niej nadawane.

Edvard18 --> Ja do żydów, bym nic nie miał gdyby nie ich poglądy które wywodzą się z Talmudu. To prawda Jezus był żydem, ale za czasów Jezusa był tylko stary testament, także poglądy żydów nie były niebezpieczne, a talmud powstał na podstawie rozważań rabinów z czasów między III w.p.n.e a VI w.n.e
Myślę, że to nie wiara jest najważniejsza, tylko to by być dobrym człowiekiem, Ale jak tu być dobrym dla kogoś kto che Cię zniszczyć, lub przejąć nad tobą władze.
goj- to po żydowsku niewolnik. A każdy ,, nie żyd" to goj
Proszę:
„Goj niewolnik musi na zawsze pozostać niewolnikiem… jeden z głównych powodów tego, że ponieważ naród żydowski jest elitą rasy ludzkiej… oni zasługują na to by mieć niewolników do swoich usług.” [Rozental s. 71]

Nie chcę wprowadzań tu jakiś anty nastrojów, ale chyba dobrze jest znać prawdę..
Pozdrawiam!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rudy się goni!

w łomżyniance na legionów są wolne miejsca,zapraszam:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rudy się goni!

a czy ten lokal- Poezja Smaku ma jakas strone internetowa? nie moge nic znalezc...chcialabym zoabczyc wogole jak to wyglada...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rudy się goni!

te 280 w czarterii to za parę czy osobę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rudy się goni!

Remont dworca powinien być realizowany z funduszy unijnych i kasy miasta.
Bo to skandal żeby nie było zadaszenia,usytuowanie stanowisk jest niedopuszczalne w żadnym mieście autobus ze stanowiska nie cofa tylko przerzedza dalej.Żeby poczekalni nie było nie mówiąc o baraku o nazwie poczekalnia

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rudy się goni!

dziękuje??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rudy się goni!

Wczoraj wieczorem kursował na Małachowskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rudy się goni!

A potem bedzie OBA MA w hu.jam do placenia przez spory okres czasowy.
Pieknie to jest tylko w gadce reklamowej.
Juz to jest tak wymyslone zeby wyszli na swoim.
Na pewno tych reklam nie wymyslaja ,profesory' po marketingu w Janskim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org