sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polska za rządów pis spadła z 18 na 64 miejsce w rankingu wolności prasy \"World Press Freedom Index\" przygotowanym przez Reporterów bez Granic

tez oddalem glos na zmieleni.pl.

DFX- "Natomiast trzeba szukać też pomysłów jak coś poprawić chociażby działając w różnych organizacjach, ucząc się na własną rękę "

to od czego mozna zaczac w Łomży? od jakich organizacji? co proponujesz?


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska za rządów pis spadła z 18 na 64 miejsce w rankingu wolności prasy \\\"World Press Freedom Index\\\" przygotowanym przez Reporterów bez Granic

polecam Dr Bandzula, dobry specjalista, 2 innych lekarzy stwierdziło u mojego dziecka alergię i zleciło zrobić testy, a było to coś zupełnie innego, dr. Bandzul odrazu się poznał:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska za rządów pis spadła z 18 na 64 miejsce w rankingu wolności prasy \\\"World Press Freedom Index\\\" przygotowanym przez Reporterów bez Granic

Można zacząć na przykład od zbierania podpisów na JOW wśród znajomych. Często wystarczy trochę poczytać, pochodzić po mieście, porozmawiać z ludźmi a pomysły same się znajdą. Jest wiele inicjatyw, które są słuszne. Tutaj na myśl przychodzi mi chociażby JOW, Masa Krytyczna, Marsz Niepodległości, czy różnego rodzaju organizacje i koła naukowe, które zrzeszają ludzi. Można też rozwijać się na własną rękę. W dzisiejszych czasach wiele można przeczytać w internecie, można uczyć się również oglądając niektóre filmy na youtube. Jest na prawdę masa możliwości, szczególnie dla młodych ludzi. Jedni mają setki pomysłów na dzień, a innym nawet nie chce się zastanowić, nie mówiąc już o realizacji czegokolwiek. Co do organizacji w Łomży, to ja nie należę do żadnej, więc nie chcę za bardzo doradzać na ten temat. Czasami wspomagam jakieś słuszne inicjatywy, na tyle ile mi czas pozwala.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska za rządów pis spadła z 18 na 64 miejsce w rankingu wolności prasy \\\"World Press Freedom Index\\\" przygotowanym przez Reporterów bez Granic

Moim zdaniem kto ma duża kasę to niech lokuje ją w Banku PKO BP na długoterminowych lokatach. Kto ma tylko konta czyli rachunki w bankach niech trzyma się tych banków bo i tak w razie czego straty będa tylko do wysokości kwoty meisięcznych poborów. Jeżeli któs ma inne zdanie w tej sprawie to chętnie posłucham - kazdy ma jakies inne ciekawe informacje - zapraszam do dyskusji. Tylko nam klientom tych banków to moze wyjśc na dobre.

A oceny typu czy tam ktos jest przyjemny czy nie nie mają tu żadnego sensu bo to nie ma żadnego wpływu na bezpieczeństwo naszych oszczędności. Więc takie komentarze to sobie darujmy bo do niczego nie prowadzą.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska za rządów pis spadła z 18 na 64 miejsce w rankingu wolności prasy \\\"World Press Freedom Index\\\" przygotowanym przez Reporterów bez Granic

Według mnie doktor Bandzul jest swietnym lekarzem. jestem mu bardzo wdzieczna - przyjał nas w szpitalu, po tym jak lekarz rodzinny uznal ze moje dziecko ma alergie. Okazalo sie ze mala miala zapalenie pluc i spedzila na oddziale prawie 2 tygodnie. Gdyby nie ten kompetentny lekarz nie wiem czym by sie to skonczylo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska za rządów pis spadła z 18 na 64 miejsce w rankingu wolności prasy \\\"World Press Freedom Index\\\" przygotowanym przez Reporterów bez Granic

timberlandy są chyba nie do zniszczenia, podobnie jak Martensy, reszta to szajs

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska za rządów pis spadła z 18 na 64 miejsce w rankingu wolności prasy \\\"World Press Freedom Index\\\" przygotowanym przez Reporterów bez Granic

Witam.Mam pytanie do osób,które brały udział w darmowych kursach na prawko np.w ramach projektu "ku samodzielnosci".czy tez innych .Czy jest to skierowane wylacznie do osob bezrobotnych?


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska za rządów pis spadła z 18 na 64 miejsce w rankingu wolności prasy \\\"World Press Freedom Index\\\" przygotowanym przez Reporterów bez Granic

tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska za rządów pis spadła z 18 na 64 miejsce w rankingu wolności prasy \\\"World Press Freedom Index\\\" przygotowanym przez Reporterów bez Granic

a jaki arał tego jest?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska za rządów pis spadła z 18 na 64 miejsce w rankingu wolności prasy \\\"World Press Freedom Index\\\" przygotowanym przez Reporterów bez Granic

Hahaha syfi-jarski menadzment komusze podejście Gówniane podejście jestem Łomżyniakiem więc jestem kimś:))) A u nie wywyższając się ludzi interes kwitnie:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska za rządów pis spadła z 18 na 64 miejsce w rankingu wolności prasy \\\"World Press Freedom Index\\\" przygotowanym przez Reporterów bez Granic

A więc zacznę pracowac nad antyreklamą:P Caffe Zacmienie w Krakowie (nie jestem pewna dokładnie nazwy) jakaś ulica odchodząca od Floriańskiej , nie pamiętam ulicy.
W każdym bądź razie jest mi bardzo przykro ponieważ w lokalu na prawdę było mi bardzo przyjemnie pobyc. Oczywiście do momentu...
Szkoda...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska za rządów pis spadła z 18 na 64 miejsce w rankingu wolności prasy \\\"World Press Freedom Index\\\" przygotowanym przez Reporterów bez Granic

Może w czasie przemieszczania się waszego minęła 20.00 i pani uznała że pora spać, ewentualnie poznała że z Łomży jesteście!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska za rządów pis spadła z 18 na 64 miejsce w rankingu wolności prasy \\\"World Press Freedom Index\\\" przygotowanym przez Reporterów bez Granic

Jak można być tak nie rozważnym i taki drogi telefon na dwór wynosić?

STRANSKY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska za rządów pis spadła z 18 na 64 miejsce w rankingu wolności prasy \\\"World Press Freedom Index\\\" przygotowanym przez Reporterów bez Granic

ugotuj dla "mamusi" zupy grzybowej, przecież wszystkie grzyby ją jadalne, wprawdzie niektóre tylko raz w życiu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org