poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Napoleon z Pcimia, czy może współczesny Nikodem Dyzma ?

Jasiu chyba słabo jesteś poinformowany,psychotesty są chyba obowiązkowe przed rozpoczęciem kursu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napoleon z Pcimia, czy może współczesny Nikodem Dyzma ?

moim zdaniem dobrym lekarzem jest dr Głuszkowska prowadzi moją ciąże, zleca badania jeśli jest coś nie tak to informuje o tym pacjętkę wytłumaczy o co chodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napoleon z Pcimia, czy może współczesny Nikodem Dyzma ?

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napoleon z Pcimia, czy może współczesny Nikodem Dyzma ?

sebo gdybys potrafil czytac miedzy wierszami wiecej bys wyniosl madrosci z moich postow niz z tych wszystkich o osrodkach szkolenia psychotestach i kosmetyczkach .. Rondo bo jak mus to mus ;p

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napoleon z Pcimia, czy może współczesny Nikodem Dyzma ?

polecam gorąco Panią dr Chomącik, przyjmuje w przychodni na Sybiraków w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napoleon z Pcimia, czy może współczesny Nikodem Dyzma ?

Skrzynka jakiej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napoleon z Pcimia, czy może współczesny Nikodem Dyzma ?

Oczywiście że nie odchodź;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napoleon z Pcimia, czy może współczesny Nikodem Dyzma ?

Witam
Poczytałem wasze posty i nic z nich nie wynika. Niektóre wypowiedzi są na miejscu, normalne i do przyjęcia. Jednak nie o to chodzi, chodzi o to, że każdy z was narzeka na to, że karczma jest dobra, ale raz tak raz nie kolega, rafii czy jakiś tam, robi z siebie sierotę i idiotę. Przyszedł na forum żeby się wyżalić, to ty chyba chłopie nie masz jaj i na bank nie masz kobiety, bo takie pizz… to żadna by nie chciała.
Napchaj sobie siada w buty i idź kopać rowy za 5 zł-, bo tam nie wiem czy pracowałeś czy nie nie interesuje mnie to, ale takiego jak ty to osobiście bym jeszcze do dup… nakopał.
Znalazł się biedny, poszkodowany, ojoj głupoty piszesz, że aż w oczy kole.. Czytasz to, co piszesz,? Chyba nie, i jak pisałem daj sobie spokój i temu człowiekowi także daj spokój.
Bo on ma ważniejsze sprawy chyba nie wiem nie znam, nizam kuchnię bardzo dobrze. Jednak jak by to przeczytałby miał ubaw z ciebie.
Jak nie dotarło do ciebie to, mogę ci to powtórzyć za mi ciebie rafii sra f ii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napoleon z Pcimia, czy może współczesny Nikodem Dyzma ?

ja pamiętam :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napoleon z Pcimia, czy może współczesny Nikodem Dyzma ?

Każdy ma swoje zdanie. Rafał tak mi się wydaje, że ma na imię, jednak i co to dało?
Napisało się mnóstwo wypowiedzi i opinii. Każdy powiedział, co wiedział, wiemy jak jest a adresat tematu zrobił cytuje " sierotę..." Zgadzam się z tym.

Bo jak ja mam np.: problem w pracy, czy z szefem, poza pracą -- nie wł. Internetu szukam forum i bije na słowa wszystkich, oczywiście anonimowo, bo nikt nie poda swoich danych, wiadomo, dlaczego.

WLAŚCICIEL Karczmy jest bardzo dobrym człowiekiem, może ma swoje zasady, ale to, dlatego że nie raz go ktoś okradł na spożywcę, bo i takie wieści słyszałem, to nie dziwię się jemu.

I osobiście także bym zwolnił taką osobę i założył sprawę w sądzie, oczywiście wygrana w kieszeni jak kradniesz leżysz; D nie ma, co.. Zastanów się kolego i węz się do roboty Łomża duża szukaj roboty a tam do karczmy się nie zbliżaj, bo znowu założysz jakiś bezsensowny temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napoleon z Pcimia, czy może współczesny Nikodem Dyzma ?

OOOO chyba swoje pięć groszy wtrącił szef karczmy;-D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napoleon z Pcimia, czy może współczesny Nikodem Dyzma ?

Porażka- jak widać znajomości robią swoje;/ Zobaczymy jak daleko sięgają znajomości właścicieli Karczmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napoleon z Pcimia, czy może współczesny Nikodem Dyzma ?

He he


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napoleon z Pcimia, czy może współczesny Nikodem Dyzma ?

Na długiej

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napoleon z Pcimia, czy może współczesny Nikodem Dyzma ?

Dziękuję za porady.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napoleon z Pcimia, czy może współczesny Nikodem Dyzma ?

Co niedzielę można pośpiewać na mszy:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org