środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
rodzina szlachetnie sobie POmaga

ja kiedyś zebrałem na torach.oczywiście potem wygotowałem.duży wybór,napewno coś Ci przypasuje.
nie ma za co :-)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rodzina szlachetnie sobie POmaga

To przy okazji pozdrowię Panią ze srebrnej s klasy na wor, która postanowiła zrobić sobie postój za Śniadowem tylko po to, żeby z bagażnika na poboczu wyrzucić torebki ze śmieciami... Niestety przy dużym ruchu, na trasie nagłe hamowanie było niebezpieczne, także mam nadzieję, że "przypadkiem" ktoś inny zatrzymał się po drodze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rodzina szlachetnie sobie POmaga

Łomży nie ma :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rodzina szlachetnie sobie POmaga

Złodzieje i nic więcej.Nie interesują się tym,że jest bieda w Łomży,ludzie nie mają pracy,tylko ku**a opisują jaki samochód ma prezydent i debata na ten temat.To jest jakaś masakra.Chyba nigdy to się już nie zmieni.W innych miastach są o wiele lepsze sytuacje,bo widac,że jest głowa miasta!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rodzina szlachetnie sobie POmaga








Co to jest to niebieskie? Pojawia się i znika, jak to usunąć, wie ktoś..? :(
Czy to jakiś wirus?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rodzina szlachetnie sobie POmaga

kiedys też pojawiło mi się cos podobnego i nie można było tego wyłączyc,ale po wyłączeniu kompa znikneło.jeżeli u ciebie nie zniknie to wirus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rodzina szlachetnie sobie POmaga

wolny niewolnik - zamykam a to za kilka minut znów się pojawia...:( a jeszcze tydzień, dwa tego nie było..

Jolanta 1234 to już jest od kilkunastu dni..też podejrzewam ze to wirus..ale przecież mam PŁATNY PROGRAM ANTYWIRUSOWY KASPERSKY który wykupuję co roku żeby chronił komputer..............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rodzina szlachetnie sobie POmaga

Szacunek do czytelnika wymaga przeczytania tekstu, który się zamierza opublikować.

Dziękuję za nie skasowanie tematu :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rodzina szlachetnie sobie POmaga

nie raz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rodzina szlachetnie sobie POmaga

kita,

podałaś adres do ogłoszeń o pracę do słuzby cywilnej, ale to nie tyczy sie Urzędu Miasta.

Zatem gdzie szukać takich ogłoszeń?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rodzina szlachetnie sobie POmaga

A ja wam powiem Kochani, że z małżonkiem wczoraj o 1 w nocy jedliśmy (ja tortille - mega wielka, mega super, mąż dużego Kebaba - był super EXTRA!!!!! fajna muzyczka heheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rodzina szlachetnie sobie POmaga

Jeśli jest ogłoszony jakiś nabór w UM to tu: http://www.lomza.pl/bip/index.php?k=768

Urząd Gminy : http://www.gminalomza.pl/bip/index.php?k=468

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org