piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Oj będzie się działo ...

Ja posiadam czerwone, rozmiar 38, dł wkładki 24.5cm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oj będzie się działo ...

Jakiś czas temu reklamowała się firma zajmująca się autami.
Łomża, Szosa do Mężenina 3, tel. 662 30 30 20
Może oni sprzedają jakieś kosmetyki..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oj będzie się działo ...

I nie zabierajcie do lasu swoich psów, które straszą zwierzynę, ptaki i innych grzybiarzy ! Grzyby można zbierać też bez papierosa w zębach !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oj będzie się działo ...

Macie racje śmieci jest w lasach bardzo dużo.Zamiast zabrać je ze sobą to wyrzucają gdzie popadnie.A w szczególności okropnie zasyfione są parkingi w lasach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oj będzie się działo ...

Popieram w zupełności! Jeżeli ktoś ma siłę przytargać pełną puszkę napoju do lasu to wyniesienie pustej nie powinno sprawiać problemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oj będzie się działo ...

Ile Kosztuje wyrwanie zęba 7?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oj będzie się działo ...

Ponieważ również jestem wolontariuszką w schronisku to się odezwę.
Właściciel musi wyrazić zgodę na wizytę przed- i po-adopcyjną.To rzeczywiście żadna nowość.I chodzi tylko o pewność,żeby pies nie był ponownie zabawką,chwilowym kaprysem.I oczywiście odpowiedzialność.Choć sunia wygląda jak maskotka jest w pełni psem.Szczeka,biega,bawi się.Potrzebuje jedzenia i picia,czasami również weterynarza.To nie jest zabawka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org