sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
stacja PKP

Z komunikatu umieszczonego na oficjalnej stronie PZPS wynika, iż 13 października rozpoczną się rozgrywki grupy 3 II Ligi Piłki Siatkowej kobiet, w której to będzie występował zespół UKS AZS Jedynka PWSIiP Łomża. Pierwszy mecz łomżynianki rozegrają na wyjeździe, jednak już 20 października zagrają w Łomży z drużyną z Lublin. Czy wzorem lat ubiegłych zainteresowanie siatkówką na drugoligowym poziomie przyciągnie sporą grupę kibiców, aby kibicować? Kto z was planuje oglądać mecze naszych dziewczyn?

pod poniższym linkiem pełny terminarz
http://www.pzps.pl/II-Liga/Kobiety//1/leagueStage,group,3.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stacja PKP

maly
a czy walenie to ryby?... :-P

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stacja PKP

oj malenki jakbym chciala i musiala to bym poszla..jak na razie pracuje u siebie samej i kiedy chce

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stacja PKP

To ile lat miała ta Gośka ,że mówisz stara?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stacja PKP

a to Wam za to nie płacą?hehehe ja kokosy na tym tłukę :-))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stacja PKP

Też mam trochę tarcz na zbyciu, na dużą kątówkę w dobrej cenie. Jak coś to wszelkie pytania na maila damian107@wp.pl

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stacja PKP

Oj, wybaczcie...
http://www.youtube.com/results?search_query=rusowicz+ada+za+daleko&oq=rusowicz+ada+&gs_l=youtube.3.1.0l2.9356.17836.0.19873.18.11.4.3.3.0.195.1804.0j10.10.0...0.0...1ac.1.gFQUMae0rZg

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org