sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prymas Anglii interweniuje w sprawie Polaka skazanego na zagłodzenie w Wielkiej Brytanii

Znalazł się???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prymas Anglii interweniuje w sprawie Polaka skazanego na zagłodzenie w Wielkiej Brytanii

mallaaa 86
?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prymas Anglii interweniuje w sprawie Polaka skazanego na zagłodzenie w Wielkiej Brytanii

Rozumiem a co dokładnie zostało uszkodzone?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prymas Anglii interweniuje w sprawie Polaka skazanego na zagłodzenie w Wielkiej Brytanii

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prymas Anglii interweniuje w sprawie Polaka skazanego na zagłodzenie w Wielkiej Brytanii

A mój znajomy paczkę parówek z biedronki dziennie je,ciekawe ile hemii wcina dziennie.Niedługo zacznie się świecić.hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prymas Anglii interweniuje w sprawie Polaka skazanego na zagłodzenie w Wielkiej Brytanii

wbrew pozorom parówki z biedronki złe nie są. Przynajmniej mają 93% mięsa z szynki a nie MOMu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prymas Anglii interweniuje w sprawie Polaka skazanego na zagłodzenie w Wielkiej Brytanii

Idz na spacer do Biedronki i przeczytaj:) Wrócisz to powiesz co tam jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prymas Anglii interweniuje w sprawie Polaka skazanego na zagłodzenie w Wielkiej Brytanii

sprzedam Peugeota 406 benzyna+LPG elektryka, pełne wyposażenie, rok produkcji 2002, srebrny metalic. Pierwsza rejestracja 2003, stan Bdb garażowany. Polecam. Cena 10000.
telefon: 513529862 e-mail: rutek018@o2.pl
ogłoszenie dodane 2012-09-26

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prymas Anglii interweniuje w sprawie Polaka skazanego na zagłodzenie w Wielkiej Brytanii

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prymas Anglii interweniuje w sprawie Polaka skazanego na zagłodzenie w Wielkiej Brytanii

Witam.Chciałabym się dowiedzieć o pracy w telemarketingu w firmie Iq Servis w Łomży na ul.Al.Legionów 40-prosiłabym o opinie.Dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prymas Anglii interweniuje w sprawie Polaka skazanego na zagłodzenie w Wielkiej Brytanii

W porządku, nie będę zwracać uwagi w takim razie. A wiesz coś może na temat mojego pytania?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prymas Anglii interweniuje w sprawie Polaka skazanego na zagłodzenie w Wielkiej Brytanii

Ja jak Ja (---.elomza.pl): Dziwne ponieważ co jakiś czas taxi przyjeżdża po dowóz ale... czytaj poniżej 'sposób'


Brzeczyszczykiewicz (---.elomza.pl): Przypadkiem wczoraj wpadłem na 'sposób' gdy zadzwoniła miła Pani (złożyć zamówienie z dowozem)
z.nr domowego. . . i to jest to ( myślę, że nie muszę więcej pisać ).


Dlatego od dziś przyjmujemy zamówienia "z dowozem" z telefonów stacjonarnych. =)


no.name (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
1. Już problem częściowo rozwiązany (oczywiście znajdą się osoby, które mogą marudzić, iż nie posiadają nr tel. ale jeszcze się taki nie urodził, który by wszystkim dogodził).
2. To jest już od dawna i chyba w każdym barze tak jest (chyba, że zawyżają cenę u konkurencji taki zestaw gyros 15 zł i czasami + 0.50 zł trzeba doliczyć u mnie 13 zł).
3. Z kawą się mylisz wielu już klientów doceniło to ponieważ i tak dużo klientów przychodziło do mnie na gyros z kawą, a teraz jest GRATIS. Co do puszki to mógłbym tak zrobić gdybym miał ceny takie jak w innych barach, a tak w sumie jak przyjdziesz do mnie zamówisz gyros + cole = płacisz tyle co u konkurencji i sam sobie dajesz colę gratis. =)
4. Tu się chyba lekko pomyliłeś, ponieważ ceny mam jedne z najniższych w Łomży ( nie będę pisał gdzie jest drożej bo należy posiadać szacunek do konkurencji ).
5. Jakbym słyszał stałego klienta, który był długo w Grecji. Niestety tej bułki nie dostanie się w Łomży.

Dodatkowo od piątku wprowadzamy BARANINĘ :)

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prymas Anglii interweniuje w sprawie Polaka skazanego na zagłodzenie w Wielkiej Brytanii

dzisiejszy wieczór też nie zaliczam do najlepszych ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prymas Anglii interweniuje w sprawie Polaka skazanego na zagłodzenie w Wielkiej Brytanii

ah Czesio...

mam....niestety już się znudził...może inny pomysł?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prymas Anglii interweniuje w sprawie Polaka skazanego na zagłodzenie w Wielkiej Brytanii

Nie wiem czy to ironia czy szczere gratulacje. Moim zdaniem sama droga jest wykonana słabo, chociaż na pierwszy rzut oka prezentuje się dobrze. Nie testowałem jej jeszcze samochodem, ale jadąc rowerem ewidentnie czuć pofałdowaną drogę, co znacznie obniża komfort jazdy i spowalnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prymas Anglii interweniuje w sprawie Polaka skazanego na zagłodzenie w Wielkiej Brytanii

nie mam korzeni hrabiowskich. jezeli chodzilem po sklepach, roznych firmach i bankach. staralem sie o rozne stanowiska i jakos nie wyszlo, poniewaz przewaznie slyszlalem teksty typu "dziekujemy w razie czego odezwiemy sie", lub "dziekujemy, ale nie mamy wolnych miejsc". nawet po pizzeriach chodzilem, bo lubie pizze robic i sorry, ale nic z tego. nie jestem pokraka, szukam pracy i pisze tu na tym portalu, ze jest ciezko. wiec mnie nie oceniaj jak jakas niedojde, ok?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prymas Anglii interweniuje w sprawie Polaka skazanego na zagłodzenie w Wielkiej Brytanii

Zmienil*

STRANSKY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prymas Anglii interweniuje w sprawie Polaka skazanego na zagłodzenie w Wielkiej Brytanii

Może warto byłoby poprosić o pomoc taksówkarzy lub policjantów. Kręcą się po mieście, może coś zauważą. Dobrym pomysłem byłyby rozwieszenie zdjęć w szkołach. Dzieci dużo widzą i jeszcze więcej mówią. Chętnie sam bym poszukał, ale jestem poza Łomżą. Życzę powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prymas Anglii interweniuje w sprawie Polaka skazanego na zagłodzenie w Wielkiej Brytanii

zebym ja tam choc mieszkala lub kogos znala



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prymas Anglii interweniuje w sprawie Polaka skazanego na zagłodzenie w Wielkiej Brytanii

Może i tak,ale zamiast się tu kłócić lepiej pomóżmy chłopcu w wypełnieniu tej ankiety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org