niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
To Chiny zarazily świat wirusem .

Martuchnam ja do CXRSa1 też nic nie mam..... ale nie podoba mi się jak szarga Omanię.... nie wnikam co, jak i dlaczego.... ale każdy z nas jest człowiekiem i każdemu należy się szacunek.... jednak czy "obrażając" drugiego człowieka nie wystawiamy świadectwa sami sobie???
Wspominałaś o braku tolerancji w Łomży..... a czy to jest tolerancja w stosunku do Omani??? Ja to nazwałbym zaszczuciem....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To Chiny zarazily świat wirusem .

no i dlatewgo powinnaś wrócić do łomzy :):)
U nas cieplutko jak na równiku bez mała :)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To Chiny zarazily świat wirusem .

martuchnam
te drugie to było do marudy :-),a czym Handlujesz?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To Chiny zarazily świat wirusem .

usunięcie L-ek z głównych ulic spowoduje zagęszczenie tych pojazdów na bocznych drogach,a zerknijcie na Piękną,Stacha Konwy czy,Bernatowicza teraz.nie są to główne ulice,a L-ek w 5min.można naliczyć ok.30(liczyłem kiedyś z nudów)stojąc przy zbiegu dwóch pierwszych.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To Chiny zarazily świat wirusem .

NIE PO TO PANA WYBIERONO ABY TERAZ TAK PAN SIE SZMACIL!!!!!!!!!!!!!!!!

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To Chiny zarazily świat wirusem .

Pamiętam jak Amway dopiero kiedyś wchodził na rynek i to było jeszcze faktycznie coś...a teraz pełno tego wsszystkiego i myśle że lepiej poszukać czegoś innego.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To Chiny zarazily świat wirusem .

a tak poważnie, jeśli można spytać - to jak daleko od Łomży i jaka duża ta działka (rekreacyjna, inwestycyjna czy budowlana)? Jestem zainteresowany, proszę o odpowiedź, jeśli to nie sprawi problemu, pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To Chiny zarazily świat wirusem .

Fakt niezaprzeczalny. Jak odpisałam w poprzednim poście są stypendia socjalne i naukowe, więc nie jest drogo. Wykładowcy tez spoko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org