czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Drożeją śmieci na wysypisku w Czartorii

Myslicie duze kolejki beda?))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drożeją śmieci na wysypisku w Czartorii

znalazłem jeszcze serwis ogłoszeniowy OLX

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drożeją śmieci na wysypisku w Czartorii

ja tez pisalam w sprawie forum z pol roku temu ale admin nawet nie raczyl odpisac.

wpisuje SZUKAJ a mi wyskakuje ze tego nie mozna zrobic. bez sensu.
w ostrolece na moja ostroleka jest jakis normalnieszy admin.
jest konkretny podzial tematyczny.
tu nikt sie tym nie interesuje.
a moze nie umie nic zrobic??? moze i nie umie pisac maili nawet ??
ludzie sie wyzywaja a jemu najlepiej napisac ze za tresc wpisow odpowiadaja autorzy.
a jesli ktos kogos zniewaza to kto za to odpowiada?? według mnie powinien odpowiadac administrator. tym bardziej ze ktos pisze mu wiadmosci i prosi o pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drożeją śmieci na wysypisku w Czartorii

No dobra, ale ty od początku mówiłeś że stawiasz na jakośc w tu jakoś mówisz, że najpierw brałeś te gorsze, to niestety sam sobie przeczysz.

Zobacz, już w 2009 obiecywałeś 100 procent piersi

Autor: better (---.89-161.tel.tkb.net.pl)
Data: 01-02-09 23:07
(...)

jeśli chodzi o jakość mięsa to z czasem postaram się aby przejść zamiast tak jak wszyscy (50% udko 50% piersi z kurczaka) to przejsć na 100% piersi *ilość mięsa i cena się nie zmieni


Dalej:

Autor: better (---.89-161.tel.tkb.net.pl)
Data: 05-02-09 22:34

a ja wam powiem że nowego dostawce mam mięska :D (od jutra) i nie 35%piersi z kurczaka i 65% udko z skórą lecz teraz 90% pierś 10% udo. dzisiaj zszedło mi na początku 7kg (100%udo)opinnia osób które próbowały gyrosa z tym mięsem była taka "o niebo lepsze" ;) lecz brakuje mu troche tłuszczyku więc robimy 90%na 10 % :)(zatem jutro jeszcze jeden idzie 35%na65% a potem (od 16 może )ruszamy z inną dostawą ( z warszawy )
w sobote (możliwe że do 21) będzie otwarte



A dziś piszesz to:


a to do kurczaka nie można porównywać ponieważ jeden lubi takie mięso, a drugi takie... ja tylko poruszyłem temat 'bo tam więcej dają z kurczaka', a brałem początkowo takie same mięso (różnica obecnie 12zł 30% filet 70% udko + różności w selgrosie ostatnio widziałem bądź http://allegro.pl/mieso-kebab-drobiowy-70-udo-30-filet-i2628298246.html po 14zl ) potem zaryzykowałem i postawiłem na jakość




To więc co?
Z przykrością musze poprzeć BRAK NICKA - mi też nie smakuje to tak bynajmniej jak na początku, a czasami zdarza się zaleciec.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org