sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rząd zamówił zabójczą szczepionkę.

ma moze ktoś sprzedac ładowarke do LG GD510?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd zamówił zabójczą szczepionkę.

Nie pamiętam nazwy firmy, ale Panowie maja na prawdę duże doświadczenie w budowie domów szkieletowych za granicą i zjedli na tym zęby:


1. 691 368 430
2. 507 150 432

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd zamówił zabójczą szczepionkę.

aniołku, każda standardowa pasuje do twojego LG
http://www.electrogsm.pl/product/Ladowarka-LG-GT500-GT505-GD510-Micro-USB-Oryginalna/?id=334

na mikro USB. Nawet ta od Nokii.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd zamówił zabójczą szczepionkę.

Jeżeli mówi się o zwykłym zasiedzeniu, a nie nabyciu działki poprzez kupno, to bardzo wątpliwa jest własność. Tamtędy pójdzie droga - dla doba ogółu. I po co ten lament?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd zamówił zabójczą szczepionkę.

haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd zamówił zabójczą szczepionkę.

Jeszcze dodam...ja nie przegrałam sprawy !!!
Kilkakrotnie wnosiłam,ze niczego nie popełniłam,bo ewentualnie musieliby mieć zarzuty wobec rodziców lub brata, który zarządzał wszystkim i to za jego "rządów" zadziały się istne cuda...,ze nie ma podstaw do zaskarżania mnie za nie dokonanie przypisywanych mi czynów itp. i co? i nic!
Sprawa wniesiona jest o to, ze "postawiłam!!!murek "na drodze"- wartość przedmiotu sporu :PIĘĆDZIESIĄT ZŁOTYCH"-....za te pięćdziesiąt złotych mam zdemontować wszystko na podwórzu, płot, bramę ,no w s z y s t k o.Runą zabudowania pod wykopami kanałów na sieci wodociągowe, sanitarne itp.(wykopywano ich niżej w tej samej linii po kilka).
Jeszcze inne, bardzo, bardzo ważne moje wnioski nie zostały uwzględnione Nie uczestniczyłam w sprawie!
Stąd mówi się o wygranej! a ja oszczędziłam sobie przeżyć.

Wartość określona na 50 tł. spowodowała,ze w drugiej instancji ......nie muszę korzystać z żadnego środka lokomocji....sprawa odbędzie się również w Łomży a nie w województwie.

















0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd zamówił zabójczą szczepionkę.

Szczyt debilizmu to wypisywanie takich "mądrości" przy nieznajomości tematu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd zamówił zabójczą szczepionkę.

Jaki lament? Jaka wątpliwa własność?
No i stało się proste, powinnam dla dobra ogółu dać się oskalpować radośnie i optymistycznie... albo zacząć znowu się dorabiać na nowo.Zacznę chyba od fundamentu , na drutach czy szydełku.!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd zamówił zabójczą szczepionkę.

sprzedam płyty za niedrogo , mało używane CD i DVD ....
dziś promocja za jednego pln .

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd zamówił zabójczą szczepionkę.

Zapewne będzie zakaz sprzedaży psa bez rodowodu JAKO RASOWEGO.
Mi nie przeszkadza brak papierów, pies bez kwitu jest równie fajny, jak ostemplowany.
Koleżanko Inesko, odezwij się rfx@gazeta.pl. Pogadamy o szczegółach.
Obiecuję, ze nie będę na nim jeździł ani na oklep, ani na sankach :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd zamówił zabójczą szczepionkę.

TYYYYY !!!! Autor: karolinaol (---.lomza.mm.pl)
Data: 15-09-12 23:36
COŚ CI NIE PASUJE ???

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org