wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Od soboty maski na ryj

Po co odgrzewac stare kotlety? Juz wczesniej mowiłem ze tam jest kiszka i jak się nie podoba to nie chodzic. W Łomzy są lepsze lokale chocby PRL;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

dziękuje za opinie, to ja tez wybiorę się dzisiaj...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

też kiedyś chciałam robić takie :} fajna idea:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

niezła* :)

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

Wszyscy jesteście z rocznika 93?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

ja mam ciut więcej lat :P ale tylko trochę... :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

Ktoś z Was się wybiera zaocznie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

ochrona nie jest od pilnowania porządku na ulicy od tego powinna być policja a w przypadku Legionów od PKSu aż po światła z Piłsudskiego w weekendy powinno byc jej tam więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

Cytuję: "Kilak tysięcy widzów przyglądało się wyścigom na ulicy Spokojnej w Łomży." Literówka się wkradła;) Szanowny autorze, kilak to guzkowata zmiana w trzeciorzędowym stadium kiły dotycząca wielu narządów, najczęściej pojawia się na skórze, śluzówkach, w układzie szkieletowym, osiąga rozmiary od kilku milimetrów do kilku centymetrów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

Ale od wychowania jest rodzina, tylko że niektóch już nikt nie wychowa. Jak się bucem stał to i bucem zostanie. Porażka. Kultury za grosz u niektórych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

Ja słucham głównie rocka i metalu, a tak jak coś mi się spodoba to też mogę posłuchać. Nie jestem, aż taka ograniczona. :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

Tenis nie obracaj kota ogonem... facet to facet... jak mu która się nastawi to nie skorzysta?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

do tego po kilkaset koni ot mialy wszytskie auta a te z VTG po grubo ponad 1000! Jak cos piszesz, to sie najpierw cos na ten temat dowiedz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

dzienne. '93 :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

ja też dzienne :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

Święta prawda! Wystarczy tylko iść do byle jakiego klub czy restauracji żeby zobaczyć co się dzieje z niektórymi po kilku głębszych lub piwkach:)
W naszym społeczeństwie w 90% nie ma takiego czegoś jak kultura picia ale to się raczej wynosi z domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

moim zdaniem Asiula konkretnie chce ośmieszyć dziewczynę ... Droga Aśulo jesli ta dziewczyna daje to jej osobista sprawa jej **** i jej sprawa ... a Ty czep się swego chłopa jesli ta cała historia jest prawdziwa bo bardziej wygląda mi to na próbę ośmieszenia niż poszukiwań kochanki ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

W Prlu tez byłem. Spoko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

ma może jeszcze ktoś do sprzedania podreczniki do 3 kl. gimnazjum . do pg9 . podaje rozpiske ksiazek :

PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 9 IM. RODZINY LUTOSŁAWSKICH W ŁOMŻY

Wykaz podręczników do klasy III gimnazjum na rok szkolny 2012/2013

Przedmiot Tytuł podręcznika, ćwiczeń, autorzy Wydawnictwo

BIOLOGIA „Puls życia 3 ”. Podręcznik dla gimnazjum. B.Sągin, M.Sęktas.
„Puls życia 3”. Zeszyt ćwiczeń . M.Jaworska, J.Pawłowska
Nowa Era 2010
CHEMIA Chemia Nowej Ery. Podręcznik. Część 3. J.Kulawik, T. Kulawik, M.Litwin
Uczniowie zachowują również podręczniki i ćwiczenia z klasy II.

Ćwiczenia część III kupują tylko uczniowie klas IIIb i IIIc Nowa Era 2010


FIZYKA „Spotkania z fizyką ” . Część 3. i 4. . G.Francuz-Ornat, T.Kulawik,
M. Nawrotny-Różańska. Podręcznik+ cwiczenia.
Zbiór zadań z fizyki dla gimnazjum. R.Subieta
Nowa Era
2010
WSiP
GEOGRAFIA „Bliżej geografii” .Podręcznik gimnazjalisty.Część 3 .A.Lechowicz, M.Lechowicz, E.Sulejczak
„Bliżej geografii” –ćwiczenia - część 3. M.Borzyńska, M.Smoręda, I.Szewczyk WSiP


HISTORIA


„Śladami przeszłości 3”. S.Roszak, A.Łaszkiewicz. Podręcznik + ćwiczenia do historii dla klasy trzeciej gimnazjum.
Atlas historyczny dla gimnazjum
Nowa Era
JĘZYK
POLSKI „Słowa na czasie”” – podręcznik do kształcenia literackiego i kulturowego dla klasy trzeciej gimnazjum.
M. Chmiel, W.Herman, Z.Pomirska, P.Doroszewski
„Słowa na czasie” -podręcznik do kształcenia językowego z ćwiczeniami do klasy trzeciej gimnazjum. W.Herman

Nowa Era 2010
MATEMATYKA

„Matematyka 3” .Podręcznik dla klasy trzeciej gimnazjum . Pod redakcją M.Dobrowolskiej.
Matematyka 3. Zbiór zadań. M. Braun, J.Lech
Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe
2011
RELIGIA


„ W drodze do Emaus” . Jezus prowadzi i zbawia. Komitet Red. pod przew. ks. Z.Marka WAM
2007
JĘZYK
ANGIELSKI - początkujący
IIIac, IIIb, IIId,IIIe.
-zaawansowani
IIIac
„New Adwentures Pre- Intermediate” Podręcznik + ćwiczenia.

New Adventures Intermediate . Podręcznik + ćwiczenia. Ben Wetz
OXFORD

OXFORD

JĘZYK
NIEMIECKI
aha! Neu . Klasa III . część IIIA. Kurs podstawowy. Podręcznik z ćwiczeniami dla gimnazjum. A.Potapowicz, K.Tkaczyk
WSiP

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA „Żyję i działam bezpiecznie”. Edukacja dla bezpieczeństwa. Podręcznik z ćwiczeniami dla klas I-III gimnazjum
Nowa Era
PLASTYKA "Plastyka" Katarzyna Czernicka - podręcznik oraz ćwiczenia

Operon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

Było S U P E R!!!!! Oby więcej takich imprez w Łomży. Organizacja na wysokim poziomie- wszystko sprawnie zorganizowane. Prowadzący nakrecał imprezę. Było na co paptrzeć . I było komu!!!! Takich tłumów dawno nie widziałam.
Dziś jechałam ul. Spokojną - czyściutko!!!!! Ślady jedynie ...opon na asfalcie.

Ogromne dzięki organiztorom - pomysłodawczyni (Pani Prezydent) oraz prowadzącym imprezę!!! Tak powinna żyć Łomża!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

hehe no właśnie :) Znów się Pan "redaktor" nie postarał.... Aj aj nie ładnie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

Tak mam
864750177

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

na allegro jest tego pełno http://moda.allegro.pl/ciaza-i-macierzynstwo-78013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

Się nie postarał, ale się już poprawił;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

genia ochrona statku jest od zapewnienia bezpieczenstwa pracownikom stacji przede wszystkim i klientom jej a jak kogos stac to prywatnie niech sobie zatrudni czlowieka a jak nie to w domu siedzi jak sie boi troche wiem co mowie a tumany niech sie nie wypowiadaja jak nigdt w tej branzy nie byli jak bym chodzil po swiecie i ludzi godzil jak tam kiedys stalem to dyrektor z Warszawy by mnie nagane dal i mial by racje jasno byly okreslone obowiazki przez Solid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

To i ja podbiję ;)
My przyjedziemy pokazać jak takie szkolenie wygląda. Może parę osób się zachęci, ja od siebie mogę powiedzieć, że to naprawdę fajna sprawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

nieładnie to jedno słowo , skoro już tak poprawnie ma być :-)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

nata09 a Ty zaocznie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

co kilkanaście minut następny materiał,lecz tych części jest tylko 8...:( Swoją drogą więcej takich imprez w Łomży!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

orientujecie się ile osób z Łomży ,a ile z okolic najbliższych startowało?

i jakimi samochodami?

Audi A5 to chyba gościu z Ostrołęki?,bo kilku słyszałem ,że z Ostrołęki było?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

mam lek wysokosci :P
ale ogolnie pytam powaznie..3 niewiekie rzeczy do zawiezienia do szczecina a nie oplaca mi sie jechac dlatego pytam czy ktos moze jezdzi w te strony

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

z lomzy 2 auta, bemka 5, fabia, jedno z okolicy, astra opc co wyrzucila plyn.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

Witam. Posiada ktoś spis książek do 2 LO ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

Widze nie ma chetnych dziewczyn:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

http://www.youtube.com/watch?v=4irzJiT_WZU&feature=g-upl
http://www.youtube.com/watch?v=zYFmjimcrUo&feature=channel&list=UL
http://www.youtube.com/watch?v=kgz9_y49lto&feature=channel&list=UL
http://www.youtube.com/watch?v=sRqT4jigkwM&feature=channel&list=UL
http://www.youtube.com/watch?v=fRyHClauX6I&feature=channel&list=UL
http://www.youtube.com/watch?v=D05w7AeOp1c&feature=channel&list=UL
http://www.youtube.com/watch?v=QYp8SEQDSoI&feature=g-upl
http://www.youtube.com/watch?v=o53i6X_Iwws&feature=youtu.be

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

Spoko-fajne było

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

Cześć, mam pytanie - znacie jakichs godnych polecenia fachowców do tego typu roboty? Wiem, że tutaj mogę znaleźć fachowców od instalacji centralnego ogrzewania, tylko czy nie lepiej jest znaleźć kogoś taniej? Chociaż nie wiem, czy ryzyko nie będzie zbyft duże

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

Dnia 19.08 około godziny 19.15 byłem świadkiem drobnej stłuczki pod sklepem Kaufland, uszkodzeniu uległ samochód o numerze rejestracyjnym BLM AU30. Spisałem numer rejestracyjny sprawcy. Kontakt: broman669@gmail.com

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

szkoda, że mało takich "eventów" w roku :(
Kiedyś co weekend w remisie urządzali potańcówki... jak opowiadają mi dziadkowie bądź rodzice :)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

Czy wie ktoś może gdzie jeszcze można sprzedać książki z gimnazjum ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

Zapomniałeś dodać ile chcesz za tą informację.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

Gdzie w Łomży można kupić kosze na podziękowanie dla rodziców ? Takie na słodycze , jakiś alkohol itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

Bo jeżdżą jak durnie, przecież tam nawet nie da się rozpędzić, a mało tego to pewnie przegląd mu zrobili za przysłowiowe jajka, czyli dowód i podbicie, a każdy amortyzator chodzi jak chce i tego teraz są skutki. I cóż, rodzina ma problem, a jego problemy się już skończyły.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

Próbowałaś przy skrzyżowaniu Giełczyńskiej z Senatorską?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

Zaskoczyła mnie Twoja odpowiedź.
Takie rzeczy to nie na forum a na Policję się zgłasza.Im szybciej,tym większa szansa na ujęcie łobuza.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

z tego co wiem, to są osoby zajmujące się odwróstwem - najlepiej szukać ich na festynach lub w internecie., ale jak w ostrowcu to nie wiem pytanie co rozumiesz przez "rzymskie" garnki? Garnki stylizowane na te z okresu wpływów rzysmkich na terenie polski czy może rzymskie terra sigilata? a może w ogóle chodzi ci o ceramikę stylizowaną na antyczną grecję klasyczną? bo znam się trochę na ceramince i pojęcie "rzymski" garnek jest zupełnie niekonkretne :)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

przede wszystkim to trzeba było karteczkę z numerem i info włożyć za wycieraczkę uszkodzonego pojazdu było by szybciej i prościej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

a kto jej nie potrzebuje/ genialne!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

Jak w temacie- gdzie zrobić prawko w Łomży? Syna muszę zapisać :D

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

Prezydent Miasta Łomży :P kilkanaście koła na rękę i to już na starcie, poza tym mnóstwo innych przywilejów. Tylko ciężko się dostać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej - ten temat był już poruszany wielokrotnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

Witam. Poszukuje dobrego informatyka lub elektrotechnika, który umiałby naprawić uszkodzony chipset płyty głównej. Wiem, że da się to zrobić napewno.
kontakt: mateusde@hotmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

na tablicy.pl - ja tam sprzedałem ostatnio niepotrzebne mi powieści

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

ta wyszukiwarka nie działa - wywala mi błąd 404

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

Witam może wie ktoś jaka jest stała opłata jeżeli się zrezygnuje z podzielników na grzejnikach podobno że można tak zrobić i wtedy spółdzielnia dolicza coś miesięcznie do czynszu może ktoś to przerabiał ze spółdzielnio??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

gotowe są w niektórych marketach, już z zawartością, np czekoladkami, kawą itp. a tak poza tym to kosze ostatnio w kwiaciarni na kazańskiej widziałem ładne



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

A to dziwne, u mnie działa bez zarzutu :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

Bardzo dobrze zrobił - ale takim malkontentoma jak br1 i OjcieR ( nabijanie postów ) nigdy nic nie będzie pasowało - policja, karteczki i co jeszcze w niedziele miał kiblować pod Kauflndem i czekać na właściciela? w dupach wam sie poprzewracało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

Na Farnej 4 zobacz tam mają pakowanie prezentów i kosze też widziałem - żadna reklama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

znam dobrego informatyka podaj tel to dam namiary do niego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

OjciecR. Cóż byśmy uczynili bez tak inteligentnych i zaradnych ludzi jak Ty? Dobrze że prawie cały nasz wspaniały naród jest tak fantastyczny. Dzięki temu praktycznie nie ma bezrobocia, płace są wysokie, drogi zbudowane na czas a na każdym posiedzeniu sejmu wszystkie miejsca są zajęte przez wykształconych polityków..

A nie.. Jednak nie.. Widzisz tu wychodzi Twoja mentalność polaka. Masz rację mogłem wejść do sklepu i poprosić o kartkę ale po prostu na to nie wpadłem. Chciałem mimo to jakoś pomóc, może poszkodowany co jakiś czas zagląda na forum, bo nie wiem czy słyszałeś ale na wsiach teraz też mają komputery. Ba! Nawet internet.

Tak więc reasumując nie zgrywam bohatera na forum, chciałem pomóc a ktoś próbuje zmieszać mnie od razu z błotem. Polska- kraj w którym ludzie intelektualnie nie wyszli jeszcze z jaskiń.

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

chodzi Ci o rebaaling BGA? w Łomży nikt Ci tego nie zrobi, a Ci którzy twierdzą, że zrobią kłamią. Wszyscy odbierają od klienta sprzęt, wysyłają np do Białegostoku lub innego miasta, odbierają naprawiony sprzęt, pobierają od klienta koszt naprawy powiększony o około 100zł marży i gitara ;)). Wymiana układu na nowy kosztuje od 350zł w górę .... wszystko co poniżej tego, to próba (najczęściej udana na okres od 3miesięcy do roku - dłużej raczej nie wytrzymuje) "przylutowania" tego samego układu mniej lub bardziej domowymi metodami.
W ubiegłym roku pisałem na ten temat na forum więcej ... jak masz czas i chęć, to poszukaj.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

Ja zawożę ojca na lotnisko w nocy z 21 na 22 sierpnia- wyjazd z Łomży o 1 w nocy bo musi byc ok 4.00. Jak ktoś chętny pisac w temacie- mam 2 miejsca wolne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

potrzebuje kogos kto zna sie na odlaczeniu imobilajzera ford mk2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

Wyjm bezpiecznik z imobilajzera i po kłopocie. Powinien pozostać Ci centralny zamek z kluczyka.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

tak Anoni.m o to chodziło i właśnie nawet pasowało by mi te "przylutowanie" tego układu, jakby pośmigał jeszcze z miesciąc chociaż to by mnie satysfakcjonowało. Wymienienie tego jest nieopłacalne w tym modelu. Nie znasz może kogoś kto umiał by to zrobić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

nata09 nie chce wiedziec z jakimi facetami sie zadajsz...

Asiula2804 wywalasz swoje brudy na forum publicznym. Ty i twoj facet jestescie jak rozumiem z Warszawy, dziewczyna jest stad, czyli z niewielkiego miasta i wlasnie szargasz jej opinie. Jakie przykre jest to ze takie baby jak ty czy nata09 nie oskarzaja faceta, tylko babke z ktora sie przespal. Czy wasze mozgi potrafia ogarnac to, ze ten wasaty Pilsudzki raczej nie opowiedzial jej ze ma zone a moze i dzieci...? Ze, o ile w ogole sie spotykaja, to ona pewnie uwaza, ze spotyka sie z 'wolnym' facetem?
Proponuje te rozmowe raczej przeprowadzic z mezulkiem, a nie z ta dziewczyna...

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

Nie wiem, czy pamiętacie, ale w tym miejscu, gdzie teraz jest Big Star, kiedyś była tzw. centrala rybna. I jest taka anegdota, jak kiedyś przechodziła obok tego sklepu mama z kilkuletnim synkiem, który mówi z białostockim akcentem: - mamusiju mamusju kup mi sliedzia! ...na co mama: - oj mój synku, znowu łakocji ci się zachcijewa....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

poczytaj najpierw http://www.purepc.pl/notebooki/zepsuty_laptop_lub_karta_graficzna_uwazaj_na_reballing_bga potem spróbuj skontaktować się http://www.firmy.net/MMW1,reballing-bga,YHBN.html ... wpisz w google reballing BGA ... ;)) ... nie wiem, kto w Łomży to robi, spróbuj w Unitechniku lub .... jest (lub był) serwis laptopów przy WSZiP ... gdzieś chyba na ulicy akademickiej ... lub wyszukaj w necie i zleć naprawę wysyłkowo, wyjdzie Ci taniej za to samo niż przez "nasze" firmy.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

dajcie spokój chłopakowi który tam zginął nie paście się tą tragedią...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

A o ktorej musisz byc na lotnisku? Ogolnie nie jade ale moge Ciebie zawiesc a o busach zapomnij, jedyny dojazd jaki jest to Lomza - Warszawa - Warszawa - Modlin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

Najlepiej znajdz kogos znajomego,odpal mu na paliwko.
Dojazd jest prosty.Po coz ,szlajac' sie po autobusach z
bagazami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

Moze mio drodz zakonczymy temat? Powiem wam cos o sobie. Jestem z Warszawy ale to juz wiecie mam srednie wyksztalcenie a polskich znakow nie uzywam z lenistwa bo kolega sie czepial. Od kilku lat jestem na rencie po wypadku w pracy- po 4 operacjach kregoslupa - ale chodze. Od zeszlego roku od czerwaca wlasnie zauwazylam zmiany w zachowaniu malzonka - 23lata to od razu widac ze cos sie dzieje. Nie mialam mozliwosci sprawdzania co gdzie i jak. Jestem z tych co danego slubowania w kosciele przed bogiem otrzymuja i nie lamia - mozecie mladzi sie smiac ale po slubie podejdziecie inaczej do tej sprawy. We wrzesniu nie wytrzymalam i rozwiazaniem stalo sie samobojstwo dzieci przypadkowo byly w domu i reanimowaly przez kilka dni lezalam pod respiratorem ktory oddychal za mnie po dializach ruszyly i nerki - przypadek i znow kaza mi zyc! Dlugo ochodzilam o siebie fizycznie i psychicznie! W tym czasie akurat byla z nim wiec wie ze przyjachala siostra z synem moim po niego by sie pozegnal gdyz nie dawali szans na przezycie - czy to nie straszne? I coz mimo obietnic danych po tym powiedzmy niechlubnym niezamierzonym/to byla chwila na taka decyzje/ wydarzeniu znow spotkanie - a 11 listopada byla u niego gdy stal na urzedzie celnym w Lomzy - czy wam sie to podoba czy nie dla mnie ta osoba jest potworem - wpakowac sie w rodzine - dobrze wiedziala ze kawalerem nie jest - nosi obraczke- urzadzila mi pieklo na ziemi dlatego probuje jej szukac porozmawiac dlaczego? Niestety jak to was zdziwi/ zdziwko to jej powiedzenie/ nie owiem sie od malzonka - dla niego nie bylo sprawy nikogo nie bylo i nic nie bylo- taki jest. Mogla bym zapomniec o tym co bylo lecz jest to silniejsze od rozsadku. Teraz malzonek jest aniolem. Teraz dopiero przypadkowo dowiaduje sie gdzie mogla pracowac latego was pytalam, Jesli kotos dalej sie smieje i mysli sobie ze to sciemy to moze niech sie nie wypowiada na forum,Chce tylko wiedziec dlaczego tak szybko sie zakochala?a moze dobrze placil?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

Tylko nie wiem Asiula co Ci to da jeśli nawet znajdzie się ktoś kto wie cokolwiek na ten temat.. Co zrobisz? I po co? Myślisz że coś wskurasz, że wróci i że będzie w porządku..? Tak nie będzie więc po co Ci to.... Moja rada - zajmij się sobą, czymś miłym i pożytecznym, odnajedziesz napewno jeszcze szczęście w innych rzaczach, daj sobie spokój z tym człowiekiem. przecież on nie jest wart takiego poświęcenia z Twojej strony, nie rozumiesz..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Od soboty maski na ryj

witam wie ktoś gdzie można w Łomży je kupić??

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org