sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
A to prawda, że pokonaliśmy wirusa? Mateusek \"Pinokio\" Morawiecki tak twierdzi. Nie wierzycie?

Panowie wklejajcie linki:

wystarczy tylko przed postawić taki znaczek < i na koniec >

i mamy link


< http://www.youtube.com/watch?v=zYFmjimcrUo&feature=youtu.be >

Tylko wszystko łącznie i postanie link

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A to prawda, że pokonaliśmy wirusa? Mateusek \\\"Pinokio\\\" Morawiecki tak twierdzi. Nie wierzycie?

a ogolnie to tv dekoder dvd i laptop..a ile chcesz...kurier koszt max 70zl..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A to prawda, że pokonaliśmy wirusa? Mateusek \\\"Pinokio\\\" Morawiecki tak twierdzi. Nie wierzycie?

Dzieki dzieki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A to prawda, że pokonaliśmy wirusa? Mateusek \\\"Pinokio\\\" Morawiecki tak twierdzi. Nie wierzycie?

Chciałaś raczej porozmawiać o osobie na forum a nie z osobą ... Urzekła mnie Twoja historia :), straszne ...
Takich rzeczy się nie robi publicznie, jeszcze beszczelnie nagabujesz piszących tutaj czy znają dziewczynę i czy coś o niej wiedzą, wskazujesz na miejsce pracy gdzie pracuje owa osoba, ***** ! czy nie jest to beszczelne! i twierdzisz że chciałaś z nia porozmawiać ! pisząc i wywlekając brudy na forum 4Lomza ... no sorry ale jest to szczyt beszczelności ...
Tysiące związków rozpadają sie przez zdrady i nikt nie opisuje nikogo publicznie, z tym da się żyć to nie jest ani kalectwo ani choroba śmiertelna...
Nie wierzę osobiście w to co tu wymyślasz i to co robisz jest krzywdzące dla osoby o której chcesz pisać ... OBŁUDNE !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A to prawda, że pokonaliśmy wirusa? Mateusek \\\"Pinokio\\\" Morawiecki tak twierdzi. Nie wierzycie?

dziwnie piszesz moze to ty Kasiu skoro to tak cie oburza! Ja nie krzywdze tej osoby to ona skrzywdzila mnie i to mocno!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A to prawda, że pokonaliśmy wirusa? Mateusek \\\"Pinokio\\\" Morawiecki tak twierdzi. Nie wierzycie?

w okolicy takie robi lub ewentualnie mozna kupic??? Konkretnie chodzi mi o rzymskie garnki!Moze w soboty w Nowogrodzie sa tacy sprzedawcy? Jesli ktos wie bardzo prosze o informacje.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org