środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamistom wolno, matkom nie...

Witam, może ktoś wie gdzie w Łomży można znaleść punkty sprzedaży z przecenionymi czasopismami, gazetami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistom wolno, matkom nie...

Widze ze cale spoleczenstwo jest b mile - mam tylko nadzieje ze spotka was podobna historia i tez bedziecie starac sie szukac pomocy u innych!!! Jak odpisalam Kasi gdybym byla bogata to wynajelabym detektywa gdybym byla sprawniejsza to pojechalabym sama z Warszawy tam do Lomzy liczylam na was - trudno - a historia jest prawdziwa - a ja tylko chcialam z ta osoba porozmawiac i nic wiecej - dzieki wam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistom wolno, matkom nie...

ja widziałem coś takiego kilka lat temu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistom wolno, matkom nie...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistom wolno, matkom nie...

Jakiego dostawcę internetu polecacie na tej ulicy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistom wolno, matkom nie...

Jest.
W zajezdni tramwajowej. Tam, gdzie jelenie zawracają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistom wolno, matkom nie...

martuchnam szczęście masz, oby tak dalej : ) ale wielu facetów to egoistyczne świnie.

Zwłaszcza nie powinni się brać za kogoś, kto już kogoś ma...

Bo para to 2 a nie 1+1. Więc kasia proszę cię, jak nie masz nic mądrego do wtrącenia to się nie odzywaj. Można nazwać szczęściem, że ciebie taka rzecz nie spotkała. I tylko możesz sobie próbować wyobrazić co czuje Pani Joanna... Tonący się brzytwy złapie...

Asiula nie czytaj tych marnych wypocin, nie bierz ich do głowy... ta pannica chyba życia nie zna...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistom wolno, matkom nie...

Dobrze zrobił - podał prywatny kontakt - nie będzie rozstrząsał brudów na publicznym forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org