niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zy faszyzm już przyszedł???????????????

Raczej nie choć prawdopodobieństwo tego ze Cie z kimś mylę wynosi 10%::)Kurcze nie zaśmiecajmy tego tematu jak chcesz to odezwij sie:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zy faszyzm już przyszedł???????????????

jak jest na gwarancji to konsument za nic nie płaci, ich problem mogą wysyłać sprzet i do Pakistanu ,do 3 razy jakaś awaria i masz prawo żadać wymiany na nowy lub zwrot gotówki.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zy faszyzm już przyszedł???????????????

Ok. Nie odezwę bo nie wiem z kim mam do czynienia:(. Jeśli wiesz kim jestem to namiary jakieś masz. :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zy faszyzm już przyszedł???????????????

ja sie nie kloce

sam bym nie wynajal za darmo! i szukasz poprostu niemozliwej jalmuzny...

nata09

ciekawe jakby sie mieszkalo twojemu narzeczonemy z Twoja matka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zy faszyzm już przyszedł???????????????

Idź do PIH-u na Księcia Janusza 1. Pomogą ci raz dwa zobaczysz tak jak ja miałam z butami. Opiszesz protokół całego zdarzenia i jakiś skutek powinien być.Mnie sklep napisał, po reklamacji , że buty nie są do chodzenia. Jak poszłam do PIH-u kasę zwrócili.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zy faszyzm już przyszedł???????????????

jeśli nie wiesz nic na dany temat to zaoszczędź klawiaturze niepotrzebnego stukotu kropka dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zy faszyzm już przyszedł???????????????

:))))
Młodzież trza motywować do działania do rozwijania swych pasji a nie odwrotnie :))))) a nie straszyć bo tu zobaczysz to tam to.... i że media demoralizują;) jeśli tak podchodzić do tematu to należało by się zabronić ogładzania np. filmu Teksańska masakra bo nie daj Boże jakiś młody po obejrzeniu takiego filmu wyleci na ulice z piłą motorową i będzie naśladował bohatera filmu:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zy faszyzm już przyszedł???????????????

upieraj sie dalej przy swoim. ludzie wynajmuja by dom zyl a nie stal pusty i niszczal.

ciekawe jakby sie mieszkalo twojemu narzeczonemy z Twoja matka... - wiec nie dziw sie ze dziewczyna chce isc na swoje..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zy faszyzm już przyszedł???????????????

Nie, nie jestem moherem, ale odniosłem się do słów naszego papieża, żeby można było spojrzeć na ten temat z trochę innej, nie tylko mojej perspektywy :) Poza tym kogo jak kogo, ale naszego papieża to młodzi ponoć szanowali :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zy faszyzm już przyszedł???????????????

Jeśli chodzi o media expert to nigdy więcej zakupów, żerowanie na cudzej niewiedzy jest po prostu obrzydliwe. Ostatnio kupiłem sprzęt na raty 0% i wszystko było ślicznie wytłumaczone, zaznaczone różowo mazakiem po prostu malina i niestety nie przeczytałem umowy uważnie (jak większość z nas) zadzwoniłem do banku chcąc spłacić całość dowiaduję się że kredyt mam ubezpieczony na bagatela 1000zł i biedna pani ewa z media expert nie mogła już mi później pomóc, bo podpisałem umowę...
Prowizja za klienta łosia przelana na konto, a ty durny kliencie płacisz za nic dodatkowe 1000zł.
Nie polecam nikomu tego sklepu. Zniechęciłem już wielu znajomych i na każdym kroku będę to robił.
oszuści 0% :) - chyba że poszanowania dla klienta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zy faszyzm już przyszedł???????????????

http://youtu.be/BcL---4xQYA

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zy faszyzm już przyszedł???????????????

np.ja.czytam,śledzę ale tylko czasem piszę.
teraz podbijam,bo czas się kończy

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zy faszyzm już przyszedł???????????????

Przeważnie każdy chce jeszcze odstępne bo chce na tym jeszcze zarobić

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org