poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Brak reakcji rozzuchwala. Należy pociągnąć do odpowiedzialności sprawców profanacji!

A ja akurat ci nie zazdroszczę ryba22.
Też kilka lat temu mogłam wyjechać do pracy za granicą i to w swoim zawodzie na rok czasu na kontrakt . Ale nie chciałam zostawiać rodziny, małego wtedy dziecka...i nie żałuję tej decyzji :)


Wolę tu zarabiać mniej ale być szanowanym obywatelem niż śmieciem, parobkiem za granicą..Mój znajomy też był - przyjeżdżał do Polski to pana rżnął a potem przy wódce jak zaczął się żalić to mówił jak go tam współpracownicy poniewierali, jak najgorszego bydlaka...przykre ale prawdziwe..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak reakcji rozzuchwala. Należy pociągnąć do odpowiedzialności sprawców profanacji!

okreslenie grupy krwi w Eskulapie 35 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak reakcji rozzuchwala. Należy pociągnąć do odpowiedzialności sprawców profanacji!

Napisz dokladnie co si sie wyswietla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak reakcji rozzuchwala. Należy pociągnąć do odpowiedzialności sprawców profanacji!

To pewnie zależy od modelu telefonu i serwisu. Czasami części są połączone z obudową i wymieniają cały element (tak jest często przy naprawach wyświetlaczy, nawet w przypadku laptopów).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak reakcji rozzuchwala. Należy pociągnąć do odpowiedzialności sprawców profanacji!

Nie wątpię w jej "umiejętności" i nic do niej nie mam życzę jej jak najlepiej ale szukam kogoś kompetentego :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak reakcji rozzuchwala. Należy pociągnąć do odpowiedzialności sprawców profanacji!

stalową? nie lepiej kupic juz nową? jaką chcesz toć to grosze kosztuje w stali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak reakcji rozzuchwala. Należy pociągnąć do odpowiedzialności sprawców profanacji!

Nie...


Jutro będzie ciężej.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak reakcji rozzuchwala. Należy pociągnąć do odpowiedzialności sprawców profanacji!

póki co "wyrzucili" z projektu centrum komunikacyjnego część kolejową...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak reakcji rozzuchwala. Należy pociągnąć do odpowiedzialności sprawców profanacji!

Witam po1 błędem jest umieszczenie tematu o kimkolwiek z nazwiska tak znam tą Panią uczyła mnie i mam bardzo miłe wspomnienia osoby które narzekają trzeba się uczyć a nie narzekać owszem jest to nauczycielka która wymaga ale od tego jest szkoła .Nieuki które narzekają gdy pójdziecie na studia dostaniecie porządnie po 4literach i jeszcze wspomnicie z radością czas liceum .Pani Aniu pozdrawiam serdecznie ja tam kłopotów z nauką nie miałem a moja klasa dała w kość tej Pani ostro .Pani Aniu dziękuję za te lekcje kiedy działa się sodoma i gomora hehe kiedy każdy siedział cicho z miną zbitego psa i miałem tylko4 na koniec roku i powiem więcej ostatnio spotkałem tą Panią na mieście i jest bardzo miła więc zastanówcie się zanim napiszecie post o kimś który ma na celu zepsucie dobrego imienia .Dno i wodorosty no tak tekst nawet osobiście często go usłyszałem ale zamiast się obrażać trochę pouczyłem się podkreślam trochę i było ok

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org