sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Abp Sławoj Leszek Głódź z dwiema emeryturami. Łącznie nawet ponad 20 tys. zł

kalam thz za wyjaśnienie :)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Abp Sławoj Leszek Głódź z dwiema emeryturami. Łącznie nawet ponad 20 tys. zł

Pijagin-wszystko wytlumaczy podchodzi do pacjenta jak do bliskiego znajomego, wesoly i dokladny przede wszystkim, ale przyjmuje prywatnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Abp Sławoj Leszek Głódź z dwiema emeryturami. Łącznie nawet ponad 20 tys. zł

chodzilam do niego w ciazy zaraz po tym jak zrezygnowalam ze skretka bo mowil 2 slowa i koniec wizyty i zdanowicza ktory od razu obstawial ze ciaza nie przetrwa a przetrwala i ma teraz 1,5 roku ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Abp Sławoj Leszek Głódź z dwiema emeryturami. Łącznie nawet ponad 20 tys. zł

nie polecam skretka. Polecam nizika,pijagina lub pania załeska dla mnie sa najlepsi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Abp Sławoj Leszek Głódź z dwiema emeryturami. Łącznie nawet ponad 20 tys. zł

Może nie trzeba aż za granicę, może wystarczy do Polski A?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Abp Sławoj Leszek Głódź z dwiema emeryturami. Łącznie nawet ponad 20 tys. zł

w sklepie fryzjersko-kosmetycznym na ul. krotkiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Abp Sławoj Leszek Głódź z dwiema emeryturami. Łącznie nawet ponad 20 tys. zł

PIP? Bzdura. Była kontrola na początku roku w zakładzie samochodowym, gdzie zaproponowano kontrolującemu, za ukrycie prawdy, naprawę jego samochodu. Tak się stało. No i ubaw po pachy dla innych właścicieli!
Robota na czarno? Normalka> Dużo bałaganu robią mieszkający gdzieś tam po kontach chłopki: pracują na czarno, aby nie potracić dotacji na hektary tym samym demoralizując pracodawców i odbierając chleb łomżanom. Bo Sfagrof tu i ówdzie mają.
PUP? Nie zdaje egzaminu. To "firma", ograniczająca swoją działlność tylko do przystawiania pieczątek, ale skoro tam pracują właściwie tylko dwie rodziny ...Resztę łtwo się domyśleć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Abp Sławoj Leszek Głódź z dwiema emeryturami. Łącznie nawet ponad 20 tys. zł

Pisałem niedawno, że jak ktoś będzie chciał mieć normalną pracę to będzie musiał wyjechać na zachód.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Abp Sławoj Leszek Głódź z dwiema emeryturami. Łącznie nawet ponad 20 tys. zł

ja mam 2 na sprzedaż:)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Abp Sławoj Leszek Głódź z dwiema emeryturami. Łącznie nawet ponad 20 tys. zł

Skoro już wyrażamy tutaj życzenia, to ja pragnę powiadomić, że przyjmę samochód. Wystarczy, że będzie jeździł, może nie mieć żadnych bajerów :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org