sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nie zapomnę mu tych słów

Samko ma oddział koło Sokołowa. Może i kasują ale i kumplowi naprawili. Ten spec z okolic Niewodowa gdybał co do przyczyny usterki oferując naprawę bez gwarancji, że to coś pomoże. Zresztą okazało się że jego diagnoza była błędna. Faktem jest, że taniej wychodzi kupić drugą skrzynię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zapomnę mu tych słów

to trzeba wyrzucać do kosza butelki po za tym można kupować też w puszcze,

puszkę na pewno sprzątną panowie zbierający je :) ,

chociaż też wolę piwo z butelki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zapomnę mu tych słów

"chmurką"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zapomnę mu tych słów

ala z niektórymi cenami to juz wielka przesada, tak jak były w piątek chyba trzeba zmienic ciucholand

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zapomnę mu tych słów

aha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zapomnę mu tych słów

Wczoraj wróciłam, pogoda w kratkę, ale nie jest źle, było raczej słonecznie. Ludzi sporo, za to nie ma ścisku na plażach. Woda jak to w morzu, chłodna, ale super. Szczególnie gdy trafisz na fale ... Pokoi mnóstwo do wynajęcie w różnych miejscach. Morze nasze piękne :) polecam...
A co do ceny to mówiąc szczerze za kwaterę nad Bałtykiem zapłaciłam tyle co za domek na Mazurach (30 zł od osoby) więc sam rozumiesz polecam morze!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zapomnę mu tych słów

spoko majonez:)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zapomnę mu tych słów

dokładnie? jeszcze za dziecko szkołę wybierać? myślę że mając 16 lat mogłby sam podjąć decyzję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zapomnę mu tych słów

Jesli jest zdolny inaczej to poslij,powielisz grono glupcow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie zapomnę mu tych słów

a dzie tam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org