niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Samolot Dudy startował bez pozwolenia. \"Wieżyczko, bo tu nas najważniejsi pytają\"

Moze ktos przypadkiem ma liste ksiazek i moze wrzucic jej fotografie? A moze ktos mieszka blisko i moglby przejsc sie do 2lo i zrobic fotke? Bylbym wdzieczy, piąteczka!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samolot Dudy startował bez pozwolenia. \\\"Wieżyczko, bo tu nas najważniejsi pytają\\\"

do tomislaw...

nie rozumeim...co smieszne co kto oferuje...?


do bunio...wiesz chcioec to mozna...jakby wszyscy mieli takie podejscie do zycia to my kobiety balbybysmy sie rodzic dzieci...a wtedy kto by na ciebie na emeryturze pracowal...

a na opieke za 1500zl brutto moze byc nie stac...jesli oboje z mezem zarabimay po 1500zl brutto...? jak oplacic opiekunke??...

lepiej zostac w domu?z dzieckiem...otoz za 1500zl nie utrzyma maż 3 osobowej rodziny..
wiecc warto isc do pracy...zaplacic okipekunce ok 800zl...i miec jeszcze pare groszy..
a opiekunkami czesto sa panie na emeryturze ktore soobie dorabiaja...

jezeli ja oddam opiekunce 1500zl..to nie zostanie mi nic..

wiec mowie...jak sie utrzymac?jak wychowac dziecko? lepiej nie rodzic? a gdzi ebedzie wtedy przyszlosc?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samolot Dudy startował bez pozwolenia. \\\"Wieżyczko, bo tu nas najważniejsi pytają\\\"

na forum zmieńcie baner bo jest napisany stary adres strony i warto coś zmienić i na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samolot Dudy startował bez pozwolenia. \\\"Wieżyczko, bo tu nas najważniejsi pytają\\\"

Ja jadę za tydzień;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samolot Dudy startował bez pozwolenia. \\\"Wieżyczko, bo tu nas najważniejsi pytają\\\"

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samolot Dudy startował bez pozwolenia. \\\"Wieżyczko, bo tu nas najważniejsi pytają\\\"

Nie warto, drogo i duże prawdopodobieństwo, że nie będzie pogody.
Za podobne pieniądze lepiej jechać nad jakieś ciepłe morze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org