piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Raport przyszłości Polski News

to tak sie robi: http://www.polskawalczaca.com/viewforum.php?f=26

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Raport przyszłości Polski News

Autor: CXRSa1 (---.1and1.pl)

O mnie się nie martw, o mnie się nie martw. Ja sobie radę dam.
Zajrzyj w swoje konto :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Raport przyszłości Polski News

osoba1 - chyba nie doczytałaś dokładnie, tego, co ja pisałam, bo nic z tego, co pisałam nie jest ze sobą sprzeczne, bo po prostu to jest prawda.
Więc jeszcze raz po kolei.
1) kupiłam szynkę
2) następnego dnia rano rozpakowałam z "pończoszki" i zauważyłam pleśń
3) tego samego dnia, dokładnie 2-3 godziny później, zawiozłam szynkę do sklepu z zamiarem zwrotu,
4) sprzedawczyni odmówiła zwrotu pieniędzy i mnie nie przeprosiła
5) wróciłam do domu i założyłam ten temat, byłam zbulwersowana zachowaniem sprzedawczyni
6) zadzwoniłam do zakładu produkcyjnego i otrzymałam obietnicę zwrotu pieniędzy niezależnie od tego, którego dnia szynkę przywiozę do sklepu
7) następnego dnia szynkę zawiozłam i kasę otrzymałam
8) koniec

Więc jak widzisz nie czekałam kilka dni ze zwrotem, tylko próbowałam to zrobić w 2 godziny po znalezieniu pleśni.
I nie, nie chodzi mi o obrażanie obsługi, ani nawet o zniechęcenie do kupowania tam. Każdy zrobi jak zechce. Ja po prostu byłam zdenerwowana bardzo nieładnym zachowaniem sprzedawczyni i dlatego założyłam ten temat. A teraz jest tu rozkminiany na wszystkie sposoby i musze się po 150 razy tłumaczyć ze swojego postępowania, choć nie o tym był temat :/

Brzeczyszczykiewicz - gdybym wiedziała, ze tak się tu wszyscy tematem przejmą i że bedę musiała dowodzić swojej uczciwości, swojego dobrego wzroku, swojego wykształcenia a nawet sprawnej lodówki, to z pewnością bym to zdjęcie zrobiła. A tak oddałam szynkę zanim ta cała dyskusja rozgorzała. Po prostu nie przejęłam się tym tak, jak wszyscy tu dyskutujący i nie wydawało mi się to wtedy aż tak istotne.

CXRSa1 - ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Raport przyszłości Polski News

Widocznie w sklepie nie zachowałaś się fair co do pań sprzedawczyń i dlatego teraz tłumaczysz się często i gęsto,pomomo że temat już zakończyłaś :)

A sprzedawczynie ?

Sprzedawczynie to nie twoi poddani żeby kłaniać się tobie w pas bo wpadłaś z błyskiem mordu w oczach do sklepu :):):)
Sprzedawczynie to tez ludzie i reagują podobnie jak wściekły klient :):):)

Trochę luzu moja droga i sprzedawczynie teź będa milsze dla ciebie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org