niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W USA trwa rewolucja komunistyczna!

ja też PKS-em

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W USA trwa rewolucja komunistyczna!

3 imechy temu byla rekrutacja wzeili wywalili i znow kolejnego biorą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W USA trwa rewolucja komunistyczna!

raqlan a skąd ty taki pewny, że kogos zatrudnili a potem wywalili?? Jak nie masz pojęcia to nie gadaj takich głupot. Ja akurat znam tą firmę i wiem, że tak nie jest jak piszesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W USA trwa rewolucja komunistyczna!

Clubbed


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W USA trwa rewolucja komunistyczna!

Witam! Gdzie w Łomży moge kupić baben dzieciecy??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W USA trwa rewolucja komunistyczna!

Ja nie uważam że Polska jest aż tak bardzo zacofanym krajem...to właśnie inne kraje są za bardzo "do przodu"..:) Mam nadzieję że nigdy nie będzie "nowoczesnym" pozwalającym m.in. na np zawieranie małżeństw homo i możliwość posiadania przez nich dzieci... Czy wy homo nie rozumiecie że z wami jest coś nie tak i to trzeba leczyć a nie akceptować i dawać przyzwolenie - "daj kurze grzędę a ona na to wyżej będę.." :)

No niestety mój poglad na to to leczyć, izolować a jak to nie da rady to powybijać..blee..Nie mam zamiaru się oszukiwać i zmianiać zdania pod wpływem tych "tolerancyjnych"..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W USA trwa rewolucja komunistyczna!

Poszukuje dobrego mechanika jednośladów .a

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W USA trwa rewolucja komunistyczna!

W okolicach którego statoilu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W USA trwa rewolucja komunistyczna!

w Biedronce tez sie nawzajem obgadują, a w szczegolnosci kierowniczke ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W USA trwa rewolucja komunistyczna!

tzn co powiedziałam? tu na forum? przypomnij...;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W USA trwa rewolucja komunistyczna!

green a po co ma cały wszechświat wiedzieć o co Kaman;-) a niech się domyślają co ja czy Ty mamy na myśli;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W USA trwa rewolucja komunistyczna!

taxa


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W USA trwa rewolucja komunistyczna!

auto stop

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W USA trwa rewolucja komunistyczna!

Les nie użyłam ani jednego określenia żeby CIĘ obrazić w przeciwieństwie do Ciebie.... Wyrażam swoje zdanie na pewien temat i tyle. A to co teraz napisałaś to świadczy tylko o Tobie..Moze nie raz dostałaś kosza od faceta i za baby się bierzesz...bleee...w takim razie brzydze sie Tobą i Tobie podobnym....Wyrżnij sobie ten interes i będziesz mieć spokój....

CXRSa1 :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W USA trwa rewolucja komunistyczna!

Jeśli ktoś napisze jakąś negatywną opinię to znaczy tylko tyle, że się do tej szkoły nie dostał i zazdrości tym, którzy się w tej szkolę uczą(uczyli)
HA!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W USA trwa rewolucja komunistyczna!

green te Twe zielone oczy i całokształt pobudzają moją wyobraźnie..;)
teraz będę patrzał wszystkim dziewczynom w oczy i jak spotkam zielono oko to będę wiedział że to TY;-) wiec miej się na baczności;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W USA trwa rewolucja komunistyczna!

może i mam wśród moich znajomych homo....nic nie wiem na ten temat...ale gdyby jakaś moja bardzo dobra koleżanka zaczęłaby się do mnie dobierać to niestety najprawdopodobniej dostałaby w pysk :D I weź tu miej koleżankę jeśli nie wiadomo co w niej drzemie...w dzisiejszych supernowoczesnych czasach to chyba już nikomu nie wiara...

nie chce mi się czytać o homoseksualiźmie - bam lepszą lekturę do czytania :) nie lubię interesować się czymś co mnie odrzuca i przełamywac się na siłę...

a tak wogóle to żal mi ciebie Les....a najbardziej współczuję twoim rodzicom...:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W USA trwa rewolucja komunistyczna!

jaro2818: motocykl


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org