sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ponad 1100 potwierdzonych zakażeń w ten weekend

Ludzie co sie z Wami dzieje. Kobieta pisze, zapewne i tak to jest prowokacja że jest les i szuka kobiety a Wam to umysł przesłania heh Panowie nawet nawet jesli to prawda to i tak ta Pani szuka kobiety...
Nie ma nic piękniejszego niż seks z miłości. Naprawde uwierzcie mi, swoje w zyciu przezylem.... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ponad 1100 potwierdzonych zakażeń w ten weekend

To nie jest zadna prowokacja...ja naprawde szukam kobiety, ktora bedzie mnie kochac a ja ją....najwidoczniej tu nie znajde...trudno ale musiałam spróbowac...
A takie wpisy typu" jaka ty debilna jestes" nie ruszają mnie...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ponad 1100 potwierdzonych zakażeń w ten weekend

to nie znam :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ponad 1100 potwierdzonych zakażeń w ten weekend

Nikt go nie ukradł, ten piesek siedział przestraszony w sklepie Lidl pod koszami z ciuchami. Widocznie wszedł do sklepu za właścicielem. Trzeba pilnować swojego pupila! A nie zaraz pisać,że ktos ukradł...

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ponad 1100 potwierdzonych zakażeń w ten weekend

Czy w Łomży jest coś takiego jak grupa wsparcia dla rodzin dzieci autystycznych? Czy słyszeliście coś o tym?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ponad 1100 potwierdzonych zakażeń w ten weekend

Witam. Sprzedam 2 bilety na Euro 2012 mecz Grecja- Czechy 12 czerwca o godzinie 18 we Wrocławiu. Kategoria 2, rząd 35, miejsce 24 i 27.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ponad 1100 potwierdzonych zakażeń w ten weekend

wejdz na pl.zbiornik.com napewno coś znajdziesz jak nie z Lomzy to z okolic albo chociaz popatrzysz na zdjecia, film czy online kamerką...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org