środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dolny Śląsk. Kara za rozdawanie maseczek.

zastanawiam się czy ten człowiek "od smietany" to jest do końca normalny... Poczytałem kilka wypowiedzi tego Pana i zaczynam powątpiewać w to czy oby "kolega" nie jest może wychowankiem jakiegoś ośrodka dla ludzi upośledzonych lub tym podobnych? Chociaz i ludzie upośledzeni czasami wykazują sie większym rozumem czego o Panu "smietanie" nie moge powiedziec... W takich sytuacjach jestem tylko za jednym, żeby na usułgę stałego dostępu do internetu wprowadzono również ograniczenie wiekowoe co może choć troszkę zmieniło by fora internetowe oraz ich inne odpowiedniki...

PS. Za robotę byś się wziął pajacu jeden a co najważniejsze poświęcił chociaż połowę czasu spędzanego przed komputerem na nauke ortografii bo błędy zdarzają sie każdemu ale Ty dziecko kaleczysz nasz piękny polski język... Może dałem się sprowokować bo zapewne to masz na celu pisząć takie bzdury ale forum to forum... Swoje zdanie również zostawie i może dam Ci nim chociaż trochę do myślenia.... Pozdrawiam

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dolny Śląsk. Kara za rozdawanie maseczek.

Witam ostatnio miałem remont w domu. Poszukuje jakiegos sklepu gdzie możena kupic wiszace zegary itp.

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dolny Śląsk. Kara za rozdawanie maseczek.

Milego dnia masakryczne,forumowe wariaty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dolny Śląsk. Kara za rozdawanie maseczek.

A gdzie te dzieciaki co sie śmiały z Jarosława jak mówił , że to konopie? Głupio? Jeszcze dużo wody wiśle upłynie zanim dojdziecie do poziomu by rozumieć prezesa. Ale obawiam sie ze dla wielu bedzie za pozno. Dalej słuchajcie PO i Palikota...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org