wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Autorytety PełO

i znów tragedia ... Kobieta odebrała sobie i swojemu choremu synowi życie... pytam się tych wszystkich "mądrych na szczycie" gdzie i jaka była pomoc, co zostało zrobione z ich strony, czemu urzędy nic nie zrobiły by do tego nie doszło, czy macie czyste ręcę i sumienie??? odpowiem wam ...NIE!!! Płacimy kolosalne podatki z których są utrzymywani więźniarze, a gdzie pomoc samotnym matkom z nieuleczlnymi dziećmi ???
Ku...a co za kraj!!!! wstyt mi że jestem Polakiem
"Przykro mi Boże"

Znałem tą kobietę, robiła co mogła.Ile trzeba mieć w sobie siły by zrobić to co zrobiła... zawsze była uśmiechnięta i taką ją zapamiętam.
Pani Elżbieto jest mi bardzo przykro... spoczywajcie w spokoju



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Autorytety PełO

Jaka muzyka leci w night clubach.. w diuku zawsze leca fajne pioseneczki chcialbym takie sciagnac i zarzucic sobie na dzialeczce bo jutro wyfruwam jaki to typ ?

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Autorytety PełO

masakra ....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Autorytety PełO

Darjusz jak sie wyrazasz do tatusia ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Autorytety PełO

a ja to nie wiem bo tam nie bywam ...
a możesz coś zanucić ???

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Autorytety PełO

to on sie zaczyna ... :(

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Autorytety PełO

nie ? powiem Ci w tajemnicy ze mnie tez nie tylko tak wkrecam koleszkow z forum ale mysle ze oni cos podejrzewajom ..

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Autorytety PełO

wiedzialem ze masz cos wspolnego z tartakiem... ale zes stolarzem jest rozumiem ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org