wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Po co nam broń? Łukasz Warzecha gościem PCh24 TV

Wyślę Ci SMS, ok? Tylko muszę wiedzieć, że jeszcze nie śpisz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co nam broń? Łukasz Warzecha gościem PCh24 TV

nie spie nie spie..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co nam broń? Łukasz Warzecha gościem PCh24 TV

A widziałeś kiedyś kobietę z Ch...m?? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co nam broń? Łukasz Warzecha gościem PCh24 TV

Coś tak czułem ześ nie admin :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co nam broń? Łukasz Warzecha gościem PCh24 TV

martynka0910 ---------- Wpisz w google ,,tiger Łomża" Czy coś i tam bedzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co nam broń? Łukasz Warzecha gościem PCh24 TV

tereska25 nie wyciągaj pochopnych wniosków na mój temat, nic o mnie nie wiesz, nie odpisałam bo dopiero teraz zobaczyłam post do mnie.
Domyślam się, że też tam studiowałaś i też liczyłaś na zero nauki i się zawiodłaś.
Fakt, sporo osób odpada ale głównie na zaocznych.
Chodziło mi o to, że w WSA dzieje się coraz gorzej, jeszcze kilka lat temu stypendium socjalne pokrywało 100% czesnego, z każdym rokiem trzeba dopłacać więcej.
Na studiach stacjonarnych jest coraz więcej litwinów, którzy dostają miesięcznie sporo kaski, dlatego na stypendium na wyżywienie dla innych brakuje kasy.
Cyrki się dzieją w akademikach, oczywiście miejsca mało, naprawdę trzeba się postarać albo mieć znajomości w pokoju 2** (studenci WSA wiedzą o co chodzi)
Ponadto studenci stacjonarni muszą chodzić na zajęcia razem z zaocznymi czyli w weekend.

Była akcja zakładania kont w banku (tylko w jednym, nie można było założyć w innym albo podać numeru do swojego) mieli na te konto przelewać kasę z socjalnego i co? Półtora roku później dalej wypłacali do ręki a konto się nie przydało.

Aż strach co wymyślą po wakacjach.
Po prostu zero zorganizowania

Kolejna sprawa żaden pracodawca nie traktuje osób po tej szkole poważnie, większość jest zdania, że tam się płaci za dobre oceny ale jak napisałam wcześniej to nie prawda.

Gdybym mogła cofnąć czas to wybrałabym inną szkołę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co nam broń? Łukasz Warzecha gościem PCh24 TV

Popełnili duży błąd bo zaczęli się reklamować na forum :)
Trzeba było wykupić reklamę na głównej stronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co nam broń? Łukasz Warzecha gościem PCh24 TV

Sprzedam bilet na mecz Euro 2012 Rosja-Czechy, który zostanie rozegrany 8 czerwca we Wrocławiu. Do biletu dokładam kartę parkingową. Bilety I kategorii (najlepsze miejsca na trybunach). Cena nominalna biletu to 480 zł. Sprzedam za około 400 zł. Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem telefonu: 500 768 974
Rozważę każda propozycję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org