poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polska budzi się i wybera Polaka a nie tęczowego chłopca

Biało - czerwone, to barwy niezwyciężone biało - czerwooooooooooooooooooooooonnnnnnnnneeeeeeeee to barwy niezwyciężooooooooooooooooooooooooooooooooonnnnnnneeeeeee !!!!!!!!!!!!!Polska !!!!!!!!!!!!!!!!! Polska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Polska!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska budzi się i wybera Polaka a nie tęczowego chłopca

polska bialo czerwoni tu sie dzis pokazali brawoooooooooooooo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska budzi się i wybera Polaka a nie tęczowego chłopca

kalam piszesz czytałem byłem z kimś to i tamto. Dla mnie nie jesteś żadną konkurencjo o serce kobiety.
Masz nisko percepcje życia kolego inteligenty i oczytany umiejący więcej partnerek życiowych ode mnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska budzi się i wybera Polaka a nie tęczowego chłopca

Mini strzelnicę. A zamiast tarcz, portrety prezesów parti, władz lokalnych i krajowych. Chętnie przyjdę popykać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska budzi się i wybera Polaka a nie tęczowego chłopca

Rysio, super wiadomość. Chcąc Ci pomóc, długo szukałem, ale w końcu znalazłem. Całe opakowanie, i pisze że: działanie rewelacja. Tylko że, etykieta w jednym miejscu jest naderwana i odczytałem tylko-na ...anie. Więc równie dobrze mogą one być na sranie, a nie spanie. No ale cóż, od czegoś musisz zacząć i zrobić pierwszy krok. Ryzyko istnieje zawsze i wszędzie, najwyżej zwalisz się w gacie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska budzi się i wybera Polaka a nie tęczowego chłopca

W czasie kiedy pan i pańska ekipa z Urzędu M. przygotowywaliście się wczoraj do wieczornego meczu(rozmowom i obstawianiom wyników nie było końca), a pan Dobosz zapewne oprowadzał wycieczki po pięknych miejscach parkingowych na Pl. Niepodległości, w części kamienic na Starym Rynku przez cały dzień nie było wody. Dlaczego nikt z mieszkańców ani osób prowadzących tam własne biznesy nie został o tym wcześniej poinformowany. Nie wszystkim woda potrzebna jest tylko do puszczania baniek mydlanych i robienia kawy, czasami jest nieodzownym elementem pracy. Kto jest odpowiedzialny za to "niedopatrzenie" i jestem ciekawa w jaki sposób zamierza pan zrekompensować ludziom straty, które ponieśli wczoraj z powodu braku wody. Może jakieś premie ze 2-3 razy w roku, bo pan przeciez tak chętnie rozdaje pieniądze z publicznej kasy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska budzi się i wybera Polaka a nie tęczowego chłopca

a jak



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska budzi się i wybera Polaka a nie tęczowego chłopca

Skoro takich lubisz, to miast tracić czas i wypisywać pierdoły, pomykaj na miasto i może coś trafisz. wówczas będziesz mógł mu zrobić chlap-chlap. Tylko zapytaj wcześniej czy nie łykał czereśni, aby ci przypadkiem, pestką oka nie wypierd*lił.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska budzi się i wybera Polaka a nie tęczowego chłopca

Ciekaw jestwm, gdzie byś poszedł z siódemką znajomych, na obiad ale żeby i atmosfere miał ten lokal.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska budzi się i wybera Polaka a nie tęczowego chłopca

No cwelu miałem być pobity przez Ciebie i co? może ja może zajmie się tobą bez pomocy opłacania konfidentów:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska budzi się i wybera Polaka a nie tęczowego chłopca

Dokładnie jak Tomaszewski tłumaczył to go za głupka uważali a tu proszę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska budzi się i wybera Polaka a nie tęczowego chłopca

kryzys teraz w polsce a nie w grecji

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org