niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jeszcze o czaskoskim

Te sam co dla kobiet :)
a niby czymś się różnią?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeszcze o czaskoskim

Green, co sie dziwisz, podobno świąd jest gorszy od oparzenia.
Co zaś się tyczy palenia w bloku. Również mam sąsiadkę w wieku kwiecie, której to przeszkadza. Kobiecina wręcz ma obsesję na tym punkcie. Za to w ogóle nie przeszkadza gdy jej psina regularnie obsrywa blok. Nie zdarzyło się aby przynajmniej raz zebrała i wrzuciła do śmietnika. Nie przeszkadza również, choć rzadko lecz się zdarza, że ktoś przypadkiem wdepnie i rozniesie psie gówno na schodach kilku pięter. Pomijając smród, pracownica spółdzielni musi to sprzątnąć. I tak jak wielokrotnie biegała do spółdzielni w sprawie palenia, tak jestem pewien że, ani razu nie wspomniała o psim sraniu.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeszcze o czaskoskim

Manananaa :)

Paliłem palę i palił będę :)
I choć byś miała znieśc jajo to i tak mnie to nie ruszy i dalej będe dmuchał mój rozkoszny dymek w twoje okna:):)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeszcze o czaskoskim

Do kazdego solarium mozesz isc,co to za roznica?? polecam sudansan na dmowskiego lub na polowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeszcze o czaskoskim

Fason fasonem.... ale......http://www.youtube.com/watch?v=D_6VaqAprV4&feature=related..... i ja ruszam szukać tej odpowiedzi....poza tym mam plan dziś rowerkiem do Mikołajek czmychnąć....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeszcze o czaskoskim

Jak Wam minął dzień;-))

http://youtu.be/v4JZqoloPAo

Proszę tylko nie narzekać!!!!

Niewolniku,trafne nutki;-)Poproszę o więcej;-D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeszcze o czaskoskim

U mnie http://www.youtube.com/watch?v=eYTWIdKZGHs tak minął :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeszcze o czaskoskim

ok,dzieki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeszcze o czaskoskim

do pracy nie pojde bo i po co niech inni pracuja na mnie ale czas pokaze kto mial racje ty jako biznesmen siedzacy w branzy czy ja zwykly szaraczek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeszcze o czaskoskim

Znaczy się śmierdzący;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeszcze o czaskoskim

Inicjały właściciela to może B - Ż?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org