poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zandberg odkrywa cłą prawdę o PiS

Pamiętam jak ostatnie milionowe dotacje MPWiK szły również na zmniejszenie smrodu.
Nie wiem na czym polegało to zmniejszenie skoro siedząc na stadionie wali tak że mordę wykręca.
Pamiętam mecze w II lidze i gości z Polski
nie dość że zadupie to jeszcze tak wali że nie można wysiedzieć
Te dotacje na zmniejszenie smrodu to chyba jakaś ściema

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zandberg odkrywa cłą prawdę o PiS

Raclan ryju nie myty jesteś ************ tak jak twój kolega:))

CZY TY ZEZOWATYM MENDO NIE ZAUWAŻASZ JEDNEGO ŻE GÓWNEM INNYCH OBSMARUJECIE!!!!! I JĘCZYCIE STARE ĆWOKI:)))) ŻE TO INNI WAS OBSMAROWUJĄ???????

NIE MA SENSU TAKIM GÓWNIANYM TOWARZYSTWEM RĄK SOBIE BRUDZIĆ BO POTEM ŚMIERDZI:))))))

A MOŻE TY WRAZ ZEZOWATY Z KOLEGAMI OSPRZĘT MIELIŚCIE ?????:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zandberg odkrywa cłą prawdę o PiS

Nad bezpieczeństwem będzie czuwał Palant- junior z Truszk.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zandberg odkrywa cłą prawdę o PiS

do d-milena90 czesc chcialam sie dowiedziec czy moze kontaktowalas sie z tym cateringiem co podalam ci numer i czy dogadalas sie i jak to wyglada u ciebie pytam sie z ciekawosci bo dzis byl u mnie ten pan naczynia przywiozl bardzo w porzadku czlowiek jak bym mogla otrzymac informacje od ciebie byla bym wdzieczna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zandberg odkrywa cłą prawdę o PiS

Moja Mariolka mówiła mi ,że kiedyś spotkała prawdziwego francuza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zandberg odkrywa cłą prawdę o PiS

ups chyba zjadłem za dużo fasolki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zandberg odkrywa cłą prawdę o PiS

Jakie plany? Może doradzicie coś w podlaskim? Chodzi mi jechać gdzieś na jeden dzień, pospacerować we dwoje, zwiedzić coś, zobaczyć fajne miejsca...Przeglądam różne miejsca w internecie np Ruciane Nida, Augustów, Rajgród ale może wypowiecie się doradzicie gdzie warto jechać żeby nie żałować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zandberg odkrywa cłą prawdę o PiS

w biedronce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zandberg odkrywa cłą prawdę o PiS

haha,maksymalnie 2na3 i nic więcej nie dostanie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zandberg odkrywa cłą prawdę o PiS

Re: lomzynski biznes..

... Sakro Biznes sakra mętny i sakra mentalny

Święty - nietykalny wieczny bezgraniczny i nieobliczalny zło dziejski i zło czynny ...

...biznes morderczej religijności obłudy i zakłamania skażony zdeprawowaną wiarą promieniujący radioaktywnością porażającą - paraliżująca ducha prawdy - owocujący skarłowaciałymi owocami zło dziejskiego życia społecznego i aborcją życia Bożego ...

... jakie się w tym społeczeństwie poczęło za sprawą Ojca Świętego którego zasługą jest ostatnie blisko 20 lat suwerennej działalności Polskiego Zarządu Watykańskiej Korporacji na suwerennie religijnej Ziemi Łomżyńskiej



POZYTYW i NEGATYW Prawdy WIARY ...

... oraz człowiek który jak Bóg przykazał dał świadectwo Tej Prawdy na której zrobiono Największy Interes w dziejach naszej cywilizacji

i ful wypas świadectw Handlowania tum czego niema na sposób Ludzki i Boski handlując życiem Bożym tak jak handlowało się żywym towarem i środkami trwałymi nie mówiąc od duperelkach zwanych dewocjonaliami.

Na Ziemi Łomżyńskiej Bóg jest na sprzedaż i wszytko co do niego należy nawet społeczeństwo które ponosi koszty społeczne niespołecznych wydatków na "prywatne" inwestycje Szefów tutejszego religijnego supermarketu z siedzibą w Pałacu przy ulicy Sadowej w Łomży gdzie Oni żyją jak świnie w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem " Folwark Zwierzęcy "


Zrobili Jaskinię Zbójców z Domu Bożego - ...

... tak o Nich ( księżach Kapłanach - Biskupach ) mówi Bóg w Piśmie świętym ...

... a Jezus daje przykład tego zło dziejskiego zło czynnego zło tego interesu w Ewangeli nie tylko w przypowieści o Winnicy

O czym to świadczy ...

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zandberg odkrywa cłą prawdę o PiS

nie będzie, pod względem liczebności KFC nie może się "otworzyć", za małe miasto



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zandberg odkrywa cłą prawdę o PiS

gdzie w Łomży uzupełnię pojemniki z tuszem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org