niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Termin „gender” ma korzenie marksistowskie. Stanowisko Ordo Iuris dla Parlamentu Europejskiego


PISZESZ CO ci PSI NAPLECIE , ŚLINA NA JĘZOR PRZYNIESIE ,

pisz dalej , dobrą zabawę mam tu z ciebie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Termin „gender” ma korzenie marksistowskie. Stanowisko Ordo Iuris dla Parlamentu Europejskiego

cenzuraa a Ty się nie boisz zełzowatego opinii?





Bo on nie dopuszcza do swojego mózgu informacji że jest deklem:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Termin „gender” ma korzenie marksistowskie. Stanowisko Ordo Iuris dla Parlamentu Europejskiego


Mrauuu , mścisz się , a GDZIE I DLA KOGO TERAZ miauuuuuczysz ?
- pod Rossmanem ?


czy ty kobieto nie widzisz , jakim DEBILEM jest twój amant ?


____________________________________________________________

Jakim DEBILEM trzeba być , aby zakładać takie tematy i wypisywać takie bzdury jak ten PRAWICZEK andzia C ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Termin „gender” ma korzenie marksistowskie. Stanowisko Ordo Iuris dla Parlamentu Europejskiego

Zezowaty.
Ja w tym momencie o tobie mówię nie o żadnym rossmanie czy Andym.

Ty masz problem i chcesz wciągnąć w to twoje g** każdego po kolei.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Termin „gender” ma korzenie marksistowskie. Stanowisko Ordo Iuris dla Parlamentu Europejskiego

zezowate Mrauuu nie użyła wobec ciebie żadnego chamskiego zwrotu. A dla czego? Dla tego bo jest bardzo inteligentna nie musi używać wulgarnych słów żeby ciebie zripostować.


Ale i tak jesteś tępy tylko chamskie teksty do ciebie trafiają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Termin „gender” ma korzenie marksistowskie. Stanowisko Ordo Iuris dla Parlamentu Europejskiego


Widzę , Mrauuu , że nic nie kumasz , najlepiej będzie jak cię zignoruję !


no , cóż o twym INFANTYLIŻMIE świadczą te DZIECINNE kotki , jeden umieszczony w poście , drugi w twoim profilu ;


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Termin „gender” ma korzenie marksistowskie. Stanowisko Ordo Iuris dla Parlamentu Europejskiego




DZIECINADA !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Termin „gender” ma korzenie marksistowskie. Stanowisko Ordo Iuris dla Parlamentu Europejskiego

To nie mój pies,ale dziękuję koledze Savity za pomoc.Dopiero teraz skojarzyłam sobie jego imię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Termin „gender” ma korzenie marksistowskie. Stanowisko Ordo Iuris dla Parlamentu Europejskiego

no nawet w łachmanach ten maruda moze chodzić
on nimi nawet gary zmywa :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Termin „gender” ma korzenie marksistowskie. Stanowisko Ordo Iuris dla Parlamentu Europejskiego

Szkoła jak każda inna. Wszystko zalezy od Ciebie jak ją skończysz. Jak bedziesz chciał/chciała sie uczyć to napewno zdasz maturę. Wszyscy winę składaja na nauczycieli ale swojej nikt nie widzi... Jak nauczyciele cisna to zle, jak nie to twierdzi sie ze zle uczą itd a nauczyciele maga być najlepsi, ale jeżeli Ty od siebie nic nie włozysz to zapomnij o sukcesie. Oczywiste jest , ze matura wszedzie ta sama i jak zamierzasz dalej sie uczyc to nikt nie patrzy na szkołe tylko wynik z matury. Nie kończyłem tej szkoły ale za to moja siostra ją skonczyła i juz tytuł inżyniera ma... wiec nie ma co chwalić ani narzekać na nią. nie każdy jest zdolny do nauki, ale uwazam ze te 30 procent z matury kazdy moze mieć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Termin „gender” ma korzenie marksistowskie. Stanowisko Ordo Iuris dla Parlamentu Europejskiego

co do zezowatego to nawet jesli nie pojawi sie na sprawie bede znal jego dane, nie omieszkam ujawnic ale po konsulatacji z moim prawnikiem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Termin „gender” ma korzenie marksistowskie. Stanowisko Ordo Iuris dla Parlamentu Europejskiego

cx tylko cywilnoprawna wwale kasy a morde zobacze a dane napewno

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Termin „gender” ma korzenie marksistowskie. Stanowisko Ordo Iuris dla Parlamentu Europejskiego

zewspol uzdrawiajacy na blyskotekach lat 90
https://www.youtube.com/watch?v=pKl55xovSf8&feature=related



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Termin „gender” ma korzenie marksistowskie. Stanowisko Ordo Iuris dla Parlamentu Europejskiego

OjciecR skoncz biadolić.Gówno wiesz ,gówno prowadzisz i gówno widziałeś.Taki z Ciebie przedsiębiorca?Cały ten polski system powinien się zresetować i wtedy Twoja przedsiębiorczość poszła by w pizdu...
Łomża zagłębie produkcyjno usługowe Hahaha.
Ja wyjechałem prawie rok temu goniąc za marzeniami.Jestem blisko.Sam jestem zdziwiony jak tutaj wszystko łatwo przychodzi.Wcale tu się starać nie trzeba.Po prostu w Polsce jeszcze sporo czasu minie zanim dogoni zachód.
Nie pisz stereotypowo bo nie byłeś nie widziałeś.Różni ludzie wyjechali.Chłopaki po odsiadkach dają sobie rade aż miło.Gdzie w Polsce byliby skończeni.
Ludzie z perspektywami i otwartą głową wszędzie sobie dadzą rade.Ważne by się nie cofać i ryzykować.

Do autora tematu. Nie wracaj.Przyjedz na urlop.Zobacz i oceń.Ja byłem i nie wracam.Ew. na urlop.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org