piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szaleje epidemia a prezes NBP zamawia sobie limuzynę za pół miliona w ustawionym przetargu?!

JA TO MAM PRAWKO JUŻ KILKA LAT ALE MOJA SIOSTRA NIEDAWNO ZDAŁA I BYŁAM CIEKAWA CZY MOŻNA SPRAWDZIĆ CZY JEST JUZ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleje epidemia a prezes NBP zamawia sobie limuzynę za pół miliona w ustawionym przetargu?!

OjciecR taki jestes zaradny i bardzo dobrze wymagasz od wszytskich takiej zaradnosci??? z czegos bys wtedy zyl taki system ze nie wszyscy moga byc prezesami bo potrzebni sa i ludzie do zamiatania ulicy a kto wtedy by podjal sie zamiatania jakby wszyscy byli tak madrzy jak ty??? problem tkwi w tym ze czlowiek ktory zamiata owe ulice tez musi zyc i jezeli dobrze wykonuje swoja prace nie twierdze ze po miesiacu roboty powinno go byc stac na nowego mercedsa prosto z salonu ale za swoja pensje powinien smialo utzrymac sie przez miesiac zrobic wszytskie oplaty i moc zaoszczedzic kilka stowek na swoj wymarzony chociazby samochod gdzie po np 2 latach oszczedzania moglby pojsc do salonu i kupic sobie nowke sztuke np fiata pande a tym czasem co zwykly czlowiek nie jest w stanie normalnie egzystowac za minimalna pensje i taka jest prawda a zagranica daje ta mozliwosc jaka wczesniej opisalem wiec nie pisz glupot i nie wywyzszaj sie bo zycie juz nie jednego zaradnego zweryfikowalo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleje epidemia a prezes NBP zamawia sobie limuzynę za pół miliona w ustawionym przetargu?!

Razem z Faustyną wsadzilismy naszego maluszka do wózka i spacerkiem udalismy sie do katedry. Jak zwykle wypchana po brzegi co tylko potwierdza ze polska tradycja chrześcijańska jest wciaz silna i pokona lewicowe, homoseksualne sekty Msza byla piekna i czuc bylo obecnosc Boga. nasz malec nie płakał jak wiele nicponi w parku tylko spokojnie drzemal, jakby czul wyższy byt gdzieś w okolicy! Razem z Faustyną przyjęliśmy komunie swieta, pozniej zaczelismy ogladac kanaly przyrodnicze a potem Faustyna podała nam obiad na bialej zastawie mam nadzieje grzesznicy, ze chociaż staraliście się spędzić ten dzień tak jak ja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szaleje epidemia a prezes NBP zamawia sobie limuzynę za pół miliona w ustawionym przetargu?!

kuba zapomnialeś też dodać ze jest przemądrzały tak samo jak maruda

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org