sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
RPO: ograniczenie praktyk religijnych niezgodne z Konstytucją


Bo tu tylko malkontenci bez jaj i polotu , wiecznie narzekają i z roszczeniową postawą , dać im wszystko gotowe , a oni będą i tak dalej narzekać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RPO: ograniczenie praktyk religijnych niezgodne z Konstytucją

Co prawda to prawda, popieram:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RPO: ograniczenie praktyk religijnych niezgodne z Konstytucją

Czuwaj ...


Bo nie znasz dnia ani godziny kiedy ...

... dowiesz się że nie płacąc podatku na Kościół Twoi Arcy Kapłani uznają że nie jesteś Chrześcijaninem i wyrzucą cię z powodu nie przestrzegania jakiegoś katechizmu - swojego formalnego widzimisię ...

... czytam Statutu który się w ich cynizmie zeszmacił czytam "przestrzał" leżąc za biurkiem tak jak Ci którzy przestali "Czuwać" nad duchem zła jakie się czai w "nieludzkich rozkazach" ...

... jak widać nie tylko na froncie nauki wiary do której nawiązuje Krzyż Harcerski i Lilia oraz Ochocze Serce Harcerzy i Druha Pyczota nie tylko legendarnych Szarych Szeregów ...

... do których nie zalicza się "urzędnicza formalina" ...

... odszczepieniec hm. Dorota Górska - ...

... jak ulał pasująca do Ojca Stefanka swojego Biskupa i brata w zło dziejskim duchu jaki doprowadził na Golgotę Jezusa dając fałszywe o nim Świadectwo i jak najbardziej pokazujące prawdę o tej ich zło czynnej duchowości która zabiła życie Boże w społeczeństwie tam gdzie Ono było.


taa...

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Biskupie Stanisławie Stefanku i cała haniebna Kurio razem ze swoimi katolikami takimi jak wasza siostra hm. Dorota Górska

Nawracajcie się i żyjcie Ewangelią albo wypieprzajcie z tym swoim Kościołem do Diabła zabierając tam ze sobą swoje Statuty i Katechizmy które nie czynią was Chrześcijanami ani jak Bóg przykazał ani jak Jezus nauczał ?




O czym to świadczy ...


Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RPO: ograniczenie praktyk religijnych niezgodne z Konstytucją

http://www.bbc.co.uk/iplayer/console/bbc_radio_one

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RPO: ograniczenie praktyk religijnych niezgodne z Konstytucją

za sam tyl to tak okolo 400zl za prymą przyciemniają szyby, ale mozna przyciemnić samemu folią ktorą kupisz w motoryzacyjnym sklepie, ja tak robilem i calkowity koszt okolo 40zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RPO: ograniczenie praktyk religijnych niezgodne z Konstytucją

chodzi mi o dwie tylne boczne szyby... słyszałem ze nie opłaca sie robic w doswiadczinej firmie, ale jak nigdy tego nie robiłe to nie bede sie porywał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RPO: ograniczenie praktyk religijnych niezgodne z Konstytucją

a w jakim samochodzie? jak chcesz to mogę Ci pomoc te szyby przyciemnic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RPO: ograniczenie praktyk religijnych niezgodne z Konstytucją


andzia C
... a tak abstrahując to , ta miła Pani co tak z tobą DEBILU miauczała , to jeszcze chce cię znać , czy już się na tobie poznała ?

Ubaw mam tu dobry z ciebie KMIOCIE .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RPO: ograniczenie praktyk religijnych niezgodne z Konstytucją

PSI POMIOCIE jak zawsze , bredzisz coś od rzeczy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RPO: ograniczenie praktyk religijnych niezgodne z Konstytucją

zezowate pisz pisz życzę tobie zamczyska i zobaczymy jaki jesteś twardy:))) a tam nie ma dostępu do neta dofinansowanego przez UP:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RPO: ograniczenie praktyk religijnych niezgodne z Konstytucją

Carlos, troche zabolało? ja nie wiem ile ty masz za dzień i mnie to nie obchodzi, ale fakty są takie, że radze sobie dobrze tu i nie musiałem wyjeżdżać, nawet o tym nie myślałem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RPO: ograniczenie praktyk religijnych niezgodne z Konstytucją

Masakra

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org