niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pięć razy mniej za wirusa z koroną...

Najbardziej śmieszą mnie ludzie którzy piszą "przecież gdzie indziej stoją i nikomu nie przeszkadzają". A może jednak przeszkadzają? Nawet ministerstwo zdrowia opracowało raport w którym czarno na białym piszą że wiatraki pogłębiają ale i rozwijają wiele chorób. Na terenie gdzie są fermy wiatrowe przestają żyć zwierzęta. Ciekawe dlaczego co nie? Ale na osobę która odważyła się w tym mieście ...smutnym mieście nazwać rzeczy po imieniu wyzywa się od.... może nie będę cytowała. Zastanówcie się nad sobą i swoimi mądrościami a nim to zrobicie odsyłam do lektury której w necie pełno oto przykład " potrzeby" wiatraków

http://wielkopolska.naszemiasto.pl/artykul/1342407,wiatraki-w-poblizu-siedzib-ludzkich-sa-zagrozeniem-wynika-z,id,t.html

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pięć razy mniej za wirusa z koroną...

Prosze o pomoc. Zmieniłem stancję. Mieszkam teraz w centrum Łomży. Co mam kupić bardzo dobrego do oglądania telewizji? Nie chcę się wiązać z żadną firmą. Ilę kanałów mogę odbierać i jaki sprzęt mam kupić? Telewizor już mam :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org