czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Feliksgniew Ziobrzyński aresztuje małżonkę?

co do urzędu pracy to się zgadzam, tam jest straszne koleżeństwo, ostatnio było spotkanie o pracę jakaś agencja zatrudnienia szukała pracowników i 20 minut przed rozpoczęciem tego spotkania paniusia pracująca tam przyprowadziła swoją kandydatkę, widać mieli to już ugadane bo ta babka od razu wypełniła kwestionariusz i inne papiery do zatrudnienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Feliksgniew Ziobrzyński aresztuje małżonkę?

Witam
Znam te okolice bardzo dobrze.Czy jedziesz konkretnie do Kolumny, czy do Łasku? Jeśli mogę polecić, to hotel Graf w Kolumnie ul.Piotrkowska 10, oraz Zajazd Jamboł, Łask -Kolumna ul. Armii Ludowej 46. Oczywiście ceny są zróżnicowane, warto wcześniej telefonicznie zarezerwować i określić termin.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Feliksgniew Ziobrzyński aresztuje małżonkę?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Feliksgniew Ziobrzyński aresztuje małżonkę?

A może jeszcze jakieś sugestie?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Feliksgniew Ziobrzyński aresztuje małżonkę?

Ach, dawno w Lomzy nie bylem. Moze odwiedze na swieta popatrzec na te mordki ;]

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Feliksgniew Ziobrzyński aresztuje małżonkę?

dołączyłam link, a tu proszę kolejny: http://www.pilgrims.co.uk/page/?title=Courses%2C+dates+and+fees&pid=69

jeżeli znasz choć trosze j. angielski to z pewnością zauważysz że są to szkolenia metodyczne dla nauczycieli (utrwalające posiadaną już wiedzę i wzbogacające o najnowsze osiągnięcia metodyki nauczania j. obcych). Z pewnością fakt, iż szkolenie dobywa się w Anglii jest dodatkowym atutem. Chyba nie sztuka jest skończyć studia, podjąć pracę i dalej się nie rozwijać... Szkolenia dla językowców w Polsce (szczególnie w naszym regionie) są w głównej mierze nastawione na reklamę konkretnych wydawnictw językowych, promocję ich podręczników, a mnie to nie odpowiada).
zanim następnym razem podejmiesz krytykę najpierw zapoznaj się z tematem bardziej szczegółowo. Poza tym moje pytanie kierowane było do konkretnej grupy ludzi, do której Ty się raczej ie zaliczasz. Pozdrawiam serdecznie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Feliksgniew Ziobrzyński aresztuje małżonkę?

..tu już nowi piszą i mCię jasiu nie kojarzą poprostu....za długo Cię nie było

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Feliksgniew Ziobrzyński aresztuje małżonkę?



jasiu_... to klasyka i dinozaur tego forum , a tu teraz większość to gimnazjum ,

- można powiedzieć KULTOWA postać !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Feliksgniew Ziobrzyński aresztuje małżonkę?

Ja nie wiem od czego to zależy ja składałam 21 lutego i do dzis nie mam kasy moja siostra tego samego dnia składała co ja i już miesiąc temu dostała przelew

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Feliksgniew Ziobrzyński aresztuje małżonkę?

ni ma dobrej a i licha po znajomości xD


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Feliksgniew Ziobrzyński aresztuje małżonkę?

a Burkina Faso na którym miejscu ?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Feliksgniew Ziobrzyński aresztuje małżonkę?

Nokia C3! Bateria trzyma mi nawet do 5-6 dni :) Szczerze polecam!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Feliksgniew Ziobrzyński aresztuje małżonkę?

takie pieniadze to lepiej od kolegi pożycz. Po co splacać pożniej 14 tys zł?! A jak nie daj boże nie bedziesz miał bedą Cie straszyć sądem? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Feliksgniew Ziobrzyński aresztuje małżonkę?

to chodzi o to jaki się trafi mam te dwa i chat jest super mam go ponad rok i jest 100proc sprawny a nokia trafila mi się do dupy przez pół roku to ze 4 razy ją naprawiałem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Feliksgniew Ziobrzyński aresztuje małżonkę?

Widocznie przez nią przechodziłeś że znasz jej smród :):)

Od kozy się zaraziłeś czy od maciorki ?? :):)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Feliksgniew Ziobrzyński aresztuje małżonkę?

@uciekajacy

Lokale "dla dzieci" przynajmniej przynoszą zyski ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Feliksgniew Ziobrzyński aresztuje małżonkę?

W bawialni


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Feliksgniew Ziobrzyński aresztuje małżonkę?

No żesz kurde bemol. Ustąpi któryś?!?! :-/
Święta przecie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Feliksgniew Ziobrzyński aresztuje małżonkę?

3 dzień głosowania - podtrzymujemy 16 miejsce ale to za mało!!!!!!
mamy nadzieję, że w końcu sie ludzie przebudzą zaczną robić coś dla swojego miasta i okolicy!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Feliksgniew Ziobrzyński aresztuje małżonkę?

A gdzie mozna kupic jeża?


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Feliksgniew Ziobrzyński aresztuje małżonkę?

ja też w tym roku wybieram się do 1lo i pytałam wiele osób, jak się im tam podoba. Nikt nie narzeka, mówią że wspaniała szkoła;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org